Delonghi ECAM 350.50.B

Neohodnoceno
Značka: De'Longhi
Dostupnost Na dotaz
Kód: 12944
14 989 Kč
Delonghi ECAM 350.50.B
Neohodnoceno
Značka: De'Longhi

De'Longhi ECAM 350.50.B Dinamica Plus

  • Ocelový mlýnek s 13 stupni hrubosti mletí
  • Automatický systém napěňování mléka
  • Dotykový ovládací panel
  • Automatická funkce čištění a odvápňování
  • Tlak čerpadla: 15 barů

De'Longhi ECAM 350.50.B Dinamica 

Nastavte si chuť své oblíbené kávy. Kávovar připraví váš oblíbený nápoj pouhým stisknutím tlačítka. Tlačítka s přímou volbou umožňují přípravu Espressa, Cappuccina, Latte Macchiatta a kávy. Nechybí možnost úpravy receptů dle vašich preferencí.

Kvalitní ocelový mlýnek

Jemné a rovnoměrné mletí je základním předpokladem k získání toho nejlepšího aroma z kávy. Kávovary De´Longhi mají zabudovaný ocelový mlýnek se 13 stupni nastavení hrubosti mletí. Ocelové mlecí kameny jsou přesné, odolné proti poškození a neutrální vůči chuti kávy. Právě tento typ mlýnku používají i profesionální baristé! Navíc díky tvz. "Tubeless Systému" se snižuje na minimální množství kávy, která zůstává v mlýnku. Vaše espresso je tak připraveno vždy z čerstvě namleté ​​kávy.

Správná teplota vody

Pro dosažení plného aroma z čerstvě namleté ​​kávy je důležitá správná teplota vody, proto jsou kávovary De´Longhi vybaveny systémem „Termoblok“ s vysoce přesným elektronickým ovládáním. Dvě topná tělesa pracují nezávisle na sobě, jedno zajistí optimální teplotu vody pro přípravu kávy, a to druhé páru na napěnění mléka. Výhodou je také tichý provoz a rychlé nahřátí celého systému.

Vyjímatelná spařovací jednotka

Důležitou součástí kávovaru je tzv.  jednotka vyluhovače, která dávkuje čerstvě umletou kávu tak, jako by to prováděl profesionální barista. Patentovaná jednotka vyluhovače De´Longhi má nastavitelnou komoru, která dokáže zpracovat různé množství kávy dle zvoleného nápoje. Navíc je vyjímatelná, aby bylo možné ji alespoň jednou měsíčně opláchnout pod tekoucí vodou, bez nutnosti používat chemické čistící prostředky.

Krémová mléčná pěna

Patentovaný LatteCrema systém vám připraví tak dokonalé cappuccino s hustou a krémovou mléčnou pěnou, že jej budete chtít pít každý den. Dokonce si můžete vybrat jeden ze tří stupňů napěňování – horké mléko, střední pěna nebo hustá pěna. LatteCrema systém si poradí i s napěněním sójového, mandlového či rýžového nápoje. Pro snadnější údržbu a čištění mléčného systému je karafa vybavena funkcí - automatické čištění, která spustí cyklus proplachování vodou a proudem páry. Kromě toho můžete všechny součásti umýt v myčce na nádobí. 

Užitečné funkce

Při používání kávovaru zajisté oceníte praktické funkce jako je nastavitelná výška adaptéru, možnost připravit pouze horkou vodu na čaj nebo 2 espressa zároveň, což ušetří čas. V kávovaru je také možné použít předem umletou kávu, například bezkofeinovou. Aby připravené nápoje vydržely horké delší dobu, disponuje kávovar praktickou funkcí nahřívání šálků. 

Automatické procesy čištění

Pro ještě lepší uživatelský komfort jsou kávovary De´Longhi vybaveny automatickým procesem čištění a odvápňování. Z vnitřního okruhu se zbytky kávy odstraňují již při zapnutí kávovaru, a to během automatického proplachování. Zároveň se nahřívá vnitřní okruh, aby měla vaše káva správnou teplotu. Před vypnutím kávovaru se vnitřní okruh znovu propláchne a zbaví se tak kávových usazenin. Kávovar ohlašuje odvápňování a jednoduše vás provede jednotlivými kroky tohoto procesu. Části kávovaru lze také mýt v myčce nádobí.

Automatické vypnutí

Funkce automatického vypnutí umožňuje šetřit energii a péči o životní prostředí, i když na to sami zapomenete. Stačí jen nastavit jeden z pěti dostupných intervalů, po uplynutí zvoleného intervalu se kávovar automaticky přepne do pohotovostního režimu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kávovary
Záruka: 2 roky