Whirlpool WBO 3T133 PF X

Neohodnoceno
Značka: Whirlpool
Dostupnost Na dotaz
Kód: 12953
19 390 Kč
Whirlpool WBO 3T133 PF X
Neohodnoceno
Značka: Whirlpool
Whirlpool WBO 3T133 PF X
Tip

Vestavná myčka nádobí Whirlpool WBO 3T133 PF X patří do řady myček se 6. smyslem. Na jeden mycí cyklus účinně umyje až 14 jídelních souprav. Multizónové mytí umožňuje mýt nádobí pouze v horním, nebo pouze v dolním koši v případě, že potřebujete umýt pouze malé množství nádobí. Výšku horního koše můžete nastavovat. Samozřejmostí je i funkce odloženého startu. Zvukový signál vás upozorní na ukončení programu. Díky funkci PowerClean, zadní tlakové trysky umyjí i silně znečištěné nádobí, bez předchozího ručního mytí.

Myčka nádobí Whirlpool WBO 3T133 PF X

Myčka nádobí Whirlpool WBO 3T133 PF X na jedno naplnění umyje až 14 jídelních souprav. Díky tomu umyje více nádobí za kratší dobu, a vy tak nemusíte neustále naplňovat a vyprazdňovat myčku. Výrazně vám tak šetří nejen námahu, ale i váš čas, který můžete využít k hezčí a příjemnější činnosti. Už nebudete muset čekat na naplnění celé kapacity myčky. Program pro poloviční náplň umožňuje mytí i pár kousků nádobí, které jsou volně umístěny v obou koších, a přitom šetří čas i energii.

  • Programy: Senzorový program, Studené předmytí, Sklo, Rychlé, Eko, Denní, Noční, Intenzivní, Dezinfekce, Samočištění

  • Přídavné funkce: PowerClean Pro, Zónové mytí v horním nebo dolním koši, Posun startu

Technologie 6. smysl

Myčky Whirlpool s technologií 6. smysl se při plné náplni mohou pochlubit energetickou třídou A+++. Patříte-li k lidem, kteří chtějí aby při mytí menšího množství nádobí myčka spotřebovala méně energie a vody, je pro vás tato myčka jako stvořena. Senzorová technologie 6. smysl monitoruje stupeň znečištění vody, a na základě toho si upraví průběh programu tak, aby byla spotřeba vody i energie co nejnižší. Díky této technologii ušetříte čas i peníze.

Sušení NaturalDry

Po ukončení mytí tento konvenční systém sušení automaticky otevře dvířka během fáze sušení a zajistí tak výjimečné výsledky. Dvířka se otevřou pouze při teplotě, která je bezpečná pro kuchyňské zařízení, takže se neotevřou v případě, když jsou aktivovány funkce Power Clean a Turbo. Pro doplňkovou ochranu před párou je vhodné použít speciálně navrženou ochrannou fólii.

Dezinfekční program

Jedním dotykem můžete aktivovat speciální program, který bude běžet po dobu 90 minut na teplotě 65ºC a zaručí hygienické čištění nádobí.

Program samočištění

Speciální program samočištění je ideální pro údržbu myčky. Prostřednictvím horké vody vyčistí vnitřní prostor myčky. Pracuje s vodou o teplotě 65 ° C, čímž zajistí čisté vnitřek a odstraní nepříjemný zápach.

Odstraní skvrny

Tato jedinečná technologie v sobě spojuje dvě technologie pro účinné odstraňování hrubých nečistot z nádobí. Speciální trysky se automaticky aktivují ve chvíli, kdy senzory vyhodnotí, že nádobí v myčce je příliš znečištěné. Jednoduše nastavíte PowerClean Pro, který se postará, díky přesně řízenému proudu vody ze speciálních trysek, o zašpiněné pánve či zapékací mísy. V případě, že nádobí je málo znečištěné, se mytí pomocí tlakových trysek neaktivuje.

Odložený start

Funkce odloženého startu umožňuje nastavit potřebný program tak, aby se spustil až v čase, který vyhovuje vám. Například i v noci, nebo tehdy, kdy je možné využít nížší tarif elektrické energie.

Funkce AquaStop

Systém AquaStop zajišťuje vnitřní i vnější ochranu myčky. Zabraňuje úniku vody v případě poškození přívodní hadice. V případě úniku vody do havarijní nádoby systém zcela zastaví činnost myčky.

 

Nastavitelný horní koš

Košové vybavení této plně integrované myčky sestává z horního koše, který je výškově nastavitelný, dolního koše a příborové zásuvky. Horní koš je idaálny pro ukládání, sklenic, šálků nebo menších kusů nádobí. Vínové poháry umožuje uložit bezpečně do sklápěcích klapek, uchycením stopky do příslušné štěrbiny.

Fold-down podpora ve spodním košíku

Potřebujete vytvořit větší prostor? Díky fold-down podpoře, kterou je vybaven spodní koš získáte více místa.

Invertor motor

Díky myčce Whirlpool WBO3T133PFX si užijete nejen neuvěřitelně čisté nádobí, ale také mytí. Moderní motor Inverter vám dovolí snížit vibrace a stupeň hluku a zmírnit spotřebu elektřiny.

PARAMETRY PRODUKTU

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.8 cm
Maximální hlučnost 43 db
Počet souprav nádobí 14
Třída energetické účinnosti 2021  D

Fyzické vlastnosti a barva

Barva nerez
Šířka 59.8 cm
Výška 82 cm
Hloubka 55.5 cm
Hmotnost 35.5 Kg

Konektivita

Délka kabelu 1.3 m

Display/Grafika

Typ displeje  LCD

Další vlastnosti

Značka Whirlpool
Smart  Ne
Délka hadice 1.55 m
Délka odtokové hadice 1.5 m

Hlučnost

Maximální hlučnost 43 db

Funkce

Dětská pojistka  Ano
Počet programů 10
Odložený start  Ano
Doba cyklu 190 min.
AquaStop funkce  Ano
Počet souprav nádobí 14
Indikace zbývajícího času Ano

Energetické údaje

Spotřeba vody na cyklus 9.5 L
Třída účinnosti sušení A
Třída energetické účinnosti 2021  D
Spotřeba elektrické energie na 100 cyklů 85 kWh

Další parametry

Smart (ovládání mobilem)  Ne
Automatické otevírání dveří Ano

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vestavné myčky
Záruka: 2 roky
Typ myčky: s předním ovládacím panelem
Výbava myčky: příborová zásuvka, PowerClean (mycí trysky)
Energetická třída: D