INDESIT BTW L50300 EU/N

Neohodnoceno
Značka: Indesit

Energetický štítek

Informační list

Dostupnost Na dotaz
Kód: 12278
6 990 Kč
INDESIT BTW L50300 EU/N
Neohodnoceno
Značka: Indesit
Indesit BTW L50300 EU N 1
Akce

En. třída: D; Třída emisí hluku šířeného vzduchem: B; Emise hluku šířené vzduchem, dB (A): 76; Délka cyklu, program Eco 40-60 (min): 185; Spotřeba el.en./100 cycles (kWh): 59.9; Třída účinnosti odstředění: C; Spotřeba vody / cyklus, l: 41

 

Pračka Indesit BTW L50300 EU/N je skvělou pomocnicí, jenž se bude ve vaší domácnosti skvěle vyjímat. Jedná se o úsporný model, který vám tak ušetří velké množství energie, ale i peněz. Pokud si rádi dopřejete klid, tato pračka je pro vás ideální, je totiž velice tichá. Její maximální hlučnost se pohybuje kolem 76 dB, nebude vás tak rušit, pokud se budete věnovat jiným činnostem. Celkový objem prádla, jenž je tento model schopen pojmout je 5 kg.

Pračka disponuje až 13 různými programy vhodnými pro každodenní praní. Samozřejmostí jsou šetrné programy pro bavlnu či syntetiku, jenž vyčistí tyto tkaniny bez jejich sebemenšího poškození, nebo například programy Eco. Nechybí ani 5 rychlých cyklů, jenž vyperou vaše prádlo za méně než hodinu, což se velice hodí, pokud třeba zrovna pospícháte do práce. 

Pračka Indesit BTW L50300 EU/N je vybavena řadou praktických funkcí, jenž učiní praní prádla ještě pohodlnější a jednodušší. Pokud například potřebujete vyprat, ale nemáte zrovna čas, můžete zvolit funkci Odložený start. Prakticky jen nastavíte, kdy se má prádlo vyprat a pračka tak učiní, aniž byste nutně museli být u toho. Můžete si tak zajít na nákup či do práce, po návratu na vás pak bude čekat čisté a voňavé prádlo.

Další skvělou funkcí je Turn&Wash. Potřebujete rychle vyprat syntetické nebo bavlněné prádlo? Žádný problém! Když si zvolíte tuto funkci, pračka vypere vaše prádlo do 45 minut.

Tento model je vybaven speciálním programem Water Balance Plus, jenž zajišťuje co nejmenší spotřebu vody a energie, ale i času. Pokud naplníte pračku méně, přizpůsobí se spotřeba energie i vody. Šetří se tak nejen váš čas, ale i životní prostředí.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pračky s horním plněním
Záruka: 2 roky
Energetická třída: D
Počet otáček: 1000 otáček za minutu
Kapacita praní: 5 kg