Gorenje RI4092E1

Neohodnoceno
Značka: Gorenje
Dostupnost Na dotaz
Kód: 12476
8 490 Kč
Gorenje RI4092E1
Neohodnoceno
Značka: Gorenje

POPIS PRODUKTU

Vestavná chladnička Gorenje RI4092E1 v bílé barvě s čistým objemem 131 litrů. Chladnička je vybavena 4 skleněnými variabilními poličkami a jedním boxem CrispZone s HumidityControl. Ve dveřích chladničky jsou 2 poličky a držák na vajíčka. Možnost přehození dvířek na pravou nebo levou stranu. Praktické vnitřní LED osvětlení a dovolenkový EcoMode režim. Jednoduché mechanické ovládání. Klimatická třída chladničky: SN, N, ST. Hlučnost: 35 dB. Rozměry (Š × V × H): 54 × 87,5 × 54,5 cm.

Vestavná chladnička

Jednodveřová vestavná chladnička Gorenje RI4092E1 je ideální pro zabudování do menších kuchyňských prostorů, na chatu nebo pro menší domácnosti. Pohodlně v ní uskladníte chlazené potraviny. Levé/pravé otvírání dveří si můžete nastavit podle vašich potřeb.

Objem a vybavení

Chladnička nabízí i přes malé rozměry dostatečně velký objem pro vaše potraviny. Její brutto objem je 133 litrů a celkový využitelný objem pro vaše potraviny je 131 litrů. Uvnitř jsou umístěny čtyři skleněné vyjímatelné police, které si můžete jednoduše výškově nastavit a umístit podle potřeby

Čerstvé potraviny

Chladnička je vybavena velkou zásuvkou CrispZone, která slouží k ukládání ovoce a zeleniny. Díky systému HumidityControl lze řídit úroveň vlhkosti uvnitř zásuvky. Vaše uložené potraviny zůstanou déle čerstvé, svěží a zachovají si vitamíny.

LED světlo

Interiér chladničky je vybaven úsporným LED osvětlením, díky kterému získáte lepší přehled o vašem uskladněného jídle. Při chlazení je velmi tichá nakolik úroveň hluku dosahuje jen 35 dB.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vestavné chladničky
Záruka: 2 roky
Typ chladničky: jednodvéřová
Energetická třída: F