CBNd 5723 Plus BioFresh NoFrost

Neohodnoceno
Značka: LIEBHERR
Dostupnost Na dotaz
Kód: 12938
25 990 Kč
CBNd 5723 Plus BioFresh NoFrost
Neohodnoceno
Značka: LIEBHERR
CBNd 5723 (1)
Tip Doprava zdarma

Popis produktu

chladnička s mrazákem dole • výška 201,5 cm • objem chladničky 258 l / mrazničky 103 l • energetická třída D • systém NoFrost – potraviny i mrazicí prostor vždy bez námrazy • technologie BioFresh – potraviny si uchovávají déle vitamíny, vůni i svěžest • systém DuoCooling – dva regulovatelné okruhy pro nezávislé nastavení teploty • systém SuperFrost a SuperCool • LED displej • LED osvětlení • hlučnost 35 dB • V × Š × H: 201,5 × 59,7 × 67,5 cm

 
Liebherr CBND 5723

Liebherr CBNd 5723, bílá

Kombinovaná NoFrost chladnička Liebherr vám ušetří čas s odmrazováním. Je vybavena technologiemi, které potravinám zajistí ty nejlepší podmínky pro uskladnění, a vám umožní komfortní obsluhu. Chladnička v provedení BluPermormance poskytne větší vnitřní kapacitutichý provozenergetickou účinnostluxusní design a snadné použití. Lesklý bílý lakovaný povrch je nadčasový a nepodléhá módním vlnám. Díky svislému zapuštěnému madlu se hodí i do kuchyňských linek bez úchytů. 

Výrobek disponuje dvěma nezávislými chladicími okruhy s oddělenou regulací. Přihrádky BioFresh pro ovoce a zeleninu a pro maso a mléčné výrobky se postarají o delší čerstvost uložených potravin. Díky LED osvětlení budete mít dobrý přehled o uložených potravinách. Potraviny jsou vždy v bezpečí díky alarmu déle otevřených dveřích a při výpadku proudu udrží potraviny v bezpečné teplotě po dobu 20 hodin. Za 24 hodin je spotřebič schopen zamrazit až 10 kg surovin.

Velká kapacita, malá spotřeba

Kombinovaná chladnička s mrazničkou s výškou 201,5 cm disponuje celkovým užitným objemem 361 litrů (258 l v chladicí a 103 l mrazicí části). Díky velmi nízké spotřebě elektrické energie 226 kWh/rok spadá spotřebič do úsporné energetické třídy D. Potěší také SuperSilent provedení s velmi nízkou hlučností 35 dB.


 

Klíčové vlastnosti:

 • Již nikdy žádná námraza s technologií NoFrost 
 • 2 zcela nezávislé chladicí okruhy
 • 2 zásuvky BioFresh zajistí potravinám delší čerstvost
 • Variabilní prostor v mrazničce pro objemné potraviny
 • Nízká hlučnost 35 dB a úsporný provoz v energetické třídě D  
 • Nadčasový bílý design se zapuštěným madlem

 

Výrobek v provedení BluPerformance nastavuje nová měřítka v oblasti chlazení a mrazení. 
NoFrost

 

Žádné starosti s odmrazováním

Technologie NoFrost chrání mrazničku před tvorbou námrazy. Díky tomu vás již nikdy nečeká rozmrazování mrazničky a navíc spotřebič bez nechtěné námrazy spotřebovává méně elektrické energie. Již nikdy neuvidíte po otevření mrazničky led a námrazu, ale pouze zmražené potraviny.

BioFresh

 

Přihrádky BioFresh

V přihrádce BioFresh na ovoce a zeleninu se teplota přibližuje 0 °C. Kombinací této teploty, vlhkosti vzduchu a těsnému uzavření zásuvky zde bude uloženému ovoci a zelenině obzvlášť dobře a zůstanou déle čerstvé. V přihrádce BioFresh na maso a mléčné výrobky je ideální prostředí pro skladování choulostivých potravin. Teplota se zde pohybuje také okolo 0 °C. Teleskopické kolejničky zajistí obzvláště snadné otevírání a zavírání zásuvek. 

DuoCooling

 

DuoCooling

Díky dvěma zcela odděleným chladicím okruhům se samostatnou regulací teploty nedochází k míchání vzduchu v chladicím a mrazicím prostoru, k vysoušení potravin a přenosu pachů.  

Displej

 

 

Dotykový displej, který se vás dotkne

Přístroj budete ovládat pomocí dotykového intuitivního displeje, kde jsou všechny funkce uspořádány přehledně, a pouhým poklepáním prstem vše snadno nastavíte.  

PowerCooling

 

 

Systém PowerCooling

S tímto systémem si můžete být jisti, že v chladicím prostoru je studený vzduch rovnoměrně a efektivně rozdělován do všech koutů. Navíc filtr FreshAir s aktivním uhlím maximálně neutralizuje zápach.

 

VarioSpace

 

 

VarioSpace pro objemné potraviny

Variabilní prostor mrazničky VarioSpace nabízí možnost vyjmutí úložných boxů a polic a vytvoření velkého prostoru pro objemné potraviny. 

 

 

 

Dovybavení SmartDeviceBox

Pokud svoji chladničku dovybavíte SmartDeviceBoxem, můžete využít výhod Smart home i celý svět digitálních možností. 

úspora

 

 Pro maximální úsporu

Aktivujte EnergySaver a zvýšíte tak teplotu uvnitř chladničky o 2 stupně. Vaše potraviny stále zůstanou optimálně čerstvé a současně budete potřebovat méně elektrické energie. Pokud jedete na dovolenou, můžete zvolit HolidayMode, který ponechá v provozu mrazničku a v chladničce teplotu reguluje na +15 °C.

SuperCool

 

 

SuperCool a SuperFrost

Funkce SuperCool rychleji odnímá teplo z prostoru chladničky, aby mohly být čerstvé potraviny rychleji zchlazeny. Při aktivaci funkce SuperFrost zvýšíte chladicí výkon pro rychlejší zmrazení a lepší uchování nutričních hodnot potravin. 

Výrobník ledu

 

Výrobník ledu EasyTwist-Ice

Dopřejte si chladivé osvěžení v letních dnech se zásobou ledových kostek. Připravíte je jednoduše bez připojení chladničky na vodu. Stačí naplnit zásobník vodou, počkat až zmrzne a otočením uvolnit kostky.  

Dělitelná deska

 

 

Dělitelná deska pro větší variabilitu

Větší variabilitu vnitřního prostoru zajišťuje dělitelná skleněná deska, která po zasunutí přední části desky pod zadní polovinu vytvoří prostor pro umístění vyšších nádob.  

 

Výměna těsnění

 

Pro snadnější údržbu

Při čištění chladničky funkce Cleaning Mode vypne chlazení a nechá zapnuté osvětlení. Pokud byste potřebovali po letech vyměnit těsnění, s tímto výrobkem to snadno zvládnete i sami v několika jednoduchých krocích.  

 

 


 

Vnitřní uspořádání:

 • 4 skleněných polic (3 přenastavitelné, 1 dělitelná)
 • Polička na lahve (po sejmutí skleněné police nad BioFresh)
 • Přihrádka BioFresh
 • 3 poličky ve dveřích
 • Miska na vejce
 • 3 zásuvky v mrazničce
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Chladničky
Záruka: 2 roky
Barva spotřebičů: bílá
Typ chladničky: kombinovaná (mraznička dole)
Výška chladničky: do 205 cm
Energetická třída: D