Gorenje R619EAW6

Neohodnoceno
Značka: Gorenje
Dostupnost Na dotaz
Kód: 12638
13 990 Kč
Gorenje R619EAW6
Neohodnoceno
Značka: Gorenje

Jednodveřová chladnička Gorenje R619EAW6 v bílém provedení s displejem na dveřích. Nabízí celkový užitný objem 398 l a roční spotřebu energie 123 kWh. Vnitřní prostor je vybaven držákem na láhve, 3 policemi ve dveřích a 6 skleněnými policemi. Je vybavena zvukovým alarmem, elektrickým ovládáním a automatickým odmrazováním.

Systém chlazení DynamiCooling

Ventilační systém DynamiCooling přispívá k rovnoměrné cirkulaci studeného vzduchu díky nové konstrukci ventilátoru. V kombinaci s technologií IonAir vytváří uvnitř chladničky přirozené podmínky a ničí až 95 % bakterií a pachů.

LED displej

Elektronické ovládání prostřednictvím LED displeje na chladničce umožňuje pohodlně nastavit teplotu spotřebiče. Na ovládacím displeji můžete také aktivovat funkci SuperCool na chladničce. V případě náhlého zvýšení teploty se na obou displejích rozsvítí speciální signál a zazní akustický signál.

AdaptTech

Tento inteligentní systém byl vyvinut tak, aby udržoval v chladničce konstantní teplotu bez ohledu na to, jak často otevřete dveře. Chladnička nepřetržitě monitoruje způsob, jakým ji používáte, a kontroluje teplotu, aby se nezvyšovala, takže vaše potraviny zůstanou čerstvé a spotřeba energie se sníží.

Fresh Zone

Jednodveřová chladnička Gorenje má přizpůsobenou zásuvku Fresh Zone, která udržuje potraviny déle čerstvé při teplotě kolem 3 °C.

Zásuvka CrispZone

Chladnička je také vybavena velkou zásuvkou CrispZone pro skladování ovoce a zeleniny. Díky systému HumidityControl lze regulovat úroveň vlhkosti uvnitř zásuvky. Uložené potraviny zůstanou déle čerstvé, křupavé a zachovají si vitamíny.

LED osvětlení

LED osvětlení v chladničce poskytuje vynikající a vysoce účinné osvětlení. Jeho životnost je třicetkrát delší než u běžné žárovky.

PARAMETRY PRODUKTU

Klíčové parametry produktu

Výška 185 cm
Celkový čistý objem 398 L
NoFrost (chladnička) Ano
Třída energetické účinnosti 2021  E

Fyzické vlastnosti a barva

Barva bílá
Šířka 59.5 cm
Výška 185 cm
Hloubka 66.3 cm
Hmotnost 63 Kg

Další vlastnosti

Značka Gorenje
Smart  Ne

Hlučnost

Maximální hlučnost 38 db

Vzhled

Celkový čistý objem 398 L

Energetické údaje

Roční spotřeba energie 123 kWh
Klimatická třída SN-ST
Třída energetické účinnosti 2021  E

Další parametry

Displej na dvířkách Ano
Kovová police na lahve Ano
Smart (ovládání mobilem)  Ne
NoFrost (chladnička) Ano

Doplňkové parametry

Kategorie: Chladničky
Záruka: 2 roky
Barva spotřebičů: bílá
Typ chladničky: jednodvéřová
Výška chladničky: do 190 cm
Energetická třída: E