Gorenje NRK6202AC4

Neohodnoceno
Značka: Gorenje
Dostupnost Na dotaz
Kód: 12698
15 990 Kč
Gorenje NRK6202AC4
Neohodnoceno
Značka: Gorenje
c
Tip

Kombinovaná chladnička Gorenje NRK6202AC4 v elegantním béžovém provedení. Mrazák je umístěn v dolní části. Objem chladničky činí 235 litrů, mrazák s třemi zásuvkami má 96 litrů. Jeho mrazicí výkon je 12 kg potravin za 24 hodin, výdrž až 17 hodin v případě poruchy. Vnitřek chladničky nabízí 5 skleněných polic, držák na láhve, CrispZone box na zeleninu, zásuvku Convert FreshZone. Ve dveřích chladničky jsou ještě 3 police a nádoba na 8 ks vajec. Disponuje praktickým LED osvětlením a přepínačem rychlého mrazení. Využívá technologii NoFrost Plus, AdaptTech a IonAir s Multiflow 360°. Má i úsporný EcoMode režim a funkci FastFreeze. Klimatická třída: SN, N, ST, T. Hlučnost: 38 dB. Rozměry (š × v × h): 60 × 200 × 59,2 cm.

Design a úspora energie

Kombinovaná chladnička Gorenje NRK6202AC4 přichází v elegantním a jednoduchém designu. Upoutá elegantním béžovým provedením, které si najde místo i ve vaší kuchyni. V přední části je důmyslně umístěno madlo a také displej, na kterém si umíte zvolit požadovanou teplotu. Oceníte i speciální hladkou vnitřní stěnu pro snadnější čištění. 

Gorenje NRK6202AC4

Celkový objem kombinované chladničky je 331 litrů, z toho její chladicí části připadá 235 litrů a mrazicí části 96 litrů. V chladicí části je 5 skleněných polic a k dispozici je i držák na láhve, police na láhve ve dvířkách, 2 police ve dveřích chladničky, zásuvka Convert FreshZone a box CrispZone. Mrazicí část nabízí pro uskladnění potravin 3 plastové zásuvky. Skladovací doba při poruše nebo výpadku proudu je 17 hodin, mrazicí kapacita 12 kg/24 hodin. Při zmrazení využívá technologii rychlého mražení FastFreeze, která mrazí jídlo při teplotě minus 24 °C pro lepší zachování minerálů. Maximální hlučnost kombinované chladničky je 38 dB.

Technologie NoFrost Plus

Systém NoFrost odstraňuje led z mrazicí části a zabraňuje vysychání potravin v chladicí části. Tento systém je doplněn o "Plus", nakolik je kombinovaná chladnička doplněna i o IonAir s MultiFlow 360°. Technologie IonAir ničí většinu bakterií, odstraňuje zápachy a zajišťuje optimální úroveň vlhkosti uvnitř chladničky. Přirozené mikroklima prodlužuje trvanlivost a čerstvost potravin. Kromě toho se díky tomuto systému v celém spotřebiči nevytváří led.

Box CrispZone s Humidity Control

Zásuvka CrispZone s velkým objemem je navržena tak, aby uchovala co nejvíce živin a prodloužila tak čerstvost potravin, díky nízké teplotě a možnosti regulace vlhkosti. Ideální na uskladnění ovoce a zeleniny.

Technologie AdaptTech

Kombinovaná chladnička je vybavena technologií AdaptTech, která sleduje zvyky uživatele po dobu sedmi dnů a každodenně zaznamenává období častého otevírání dvířek chladničky. Na základě zjištění spotřebič přizpůsobuje svůj chod a koordinuje teplotu uvnitř chladničky, výsledkem čehož je zajištění maximální doby čerstvosti vašich potravin. Zabraňuje se tak teplotním šokům nebo výkyvům teplot.

 

PARAMETRY PRODUKTU

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Výška 200 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021  E

Fyzické vlastnosti a barva

Barva béžová
Šířka 60 cm
Výška 200 cm
Hloubka 59.2 cm
Hmotnost 71.5 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej Ano

Další vlastnosti

Značka Gorenje
Smart  Ne

Hlučnost

Maximální hlučnost 38 db

Mraznička

Umístění mrazničky dole
Čistá kapacita mrazničky 96 L
Mrazící výkon 12 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem 331 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky 235 L

Energetické údaje

Roční spotřeba energie 248 kWh
Klimatická třída N-ST
Akumulační doba 17 hod.
Třída energetické účinnosti 2021  E

Funkce

No Frost (mrazák) Ano
Rychlé zamražení Ano
Alarm Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone Ano

Další parametry

Kovová police na lahve Ano
Smart (ovládání mobilem)  Ne
Dvouokruhový NoFrost Ano
Displej na dvířkách Ano

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Chladničky
Záruka: 2 roky
Barva spotřebičů: slonová kost (béžová)
Typ chladničky: kombinovaná (mraznička dole)
Energetická třída: E