Gorenje NRK6202CLI

Neohodnoceno
Značka: Gorenje
Dostupnost Na dotaz
Kód: 12695
19 990 Kč
Gorenje NRK6202CLI
Neohodnoceno
Značka: Gorenje
MB PIMG 44578CA36F0861CDE5866B59E492C6CA MABAGOR 1200Wx1200H
Tip

Kombinovaná chladnička Gorenje NRK6202CLI s mrazákem dole disponuje chladicí částí o objemu 235 l a mrazicí částí s kapacitou 96 l. Vybavená je technologií NoFrost Plus, funkcí MultiFlow, EcoMode, FastFreeze, LED displejem a LED osvětlením. Maximální dosahovaná hlučnost je 38 dB.

Gorenje NRK6202CLI

  • Funkce AdaptTech

  • Beznámrazový systém NoFrost plus

  • Funkce rychlého zmrazení FastFreeze

  • Tichý provoz jen 38 dB

  • Designové provedení v béžové barvě

Chladicí část

Kombinovaná lednice Gorenje NRK6202CLI v béžové barvě. Chladicí část v objemu 235 litrů je vybavena 3 odkládacími policemi z bezpečnostního skla, nerezovým držákem na lahve a 4 dveřními poličkami. Uskladnit vaše jídlo je možné i do plastové zásuvky CrispZone s regulací vlhkosti, která udrží ovoce a zeleninu delší dobu čerstvé a plné vitamínů. Kromě ní má přihrádku Fresh Zone, umožňující uskladnění různých druhů potravin. Vnitřní stěna chladničky má hladký povrch, díky kterému se jednodušeji čistí.

Mrazicí část

Mrazicí prostor je umístěn ve spodní části a jeho objem dosahuje 96 litrů. Mrazicí kapacita dosahuje 12 kg/24 hod. a doba skladování při výpadku proudu 17 hodin. Vybavení tvoří 3 průhledné plastové mrazicí přihrádky na pohodlné uložení mražených potravin. Kromě toho využívá i funkci rychlého zmrazení FastFreeze, která zmrazí potraviny při teplotě -24 °C, aby se zachovalo co nejvíce minerálů a vitamínů. Funkce se automaticky vypne po 2 dnech a teplota klesne na nastavené maximum.

Technologie AdaptTech

Kombinovaná lednička je vybavena technologií AdaptTech, která sleduje zvyky uživatele po dobu sedmi dní a každý den zaznamenává období častého otevírání dvířek chladničky. Na základě zjištění spotřebič přizpůsobuje svůj chod a koordinuje teplotu uvnitř chladničky, výsledkem čehož je zajištění maximální doby čerstvosti vašich potravin. Zabraňuje se tak teplotním šokům nebo výkyvům teplot.

Technologie IonAir

Kombinovaná lednice Gorenje NRK6202CLI je vybavena technologií IonAir, která neustále dodává záporně nabité ionty do prostoru chladničky. Záporně nabité ionty přirozeně vyčistí vzduch a vytvářejí zdravé prostředí pro vaše potraviny. Technologie IonAir ničí většinu bakterií, odstraňuje zápachy a zajišťuje optimální úroveň vlhkosti uvnitř chladničky. Přirozená mikroklima prodlužuje trvanlivost a čerstvost potravin.

Systém MultiFlow 360°

Díky větracímu systému MultiFlow 360° s 14 větracími vstupy je zaručena trvalá a rovnoměrná cirkulace vzduchu uvnitř ledničky. Výsledkem je rovnoměrná a stabilní teplota v celém prostoru chladničky. V kombinaci s technologií IonAir vytváří tento systém ideální podmínky pro uskladnění potravin ve zdravém prostředí. Záporně nabité ionty se neustále rozptylují spolu se studeným vzduchem, který rovnoměrně cirkuluje kolem potravin, čímž vzniká ideální prostředí uvnitř chladničky.

PARAMETRY PRODUKTU

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Výška 200 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021  E

Fyzické vlastnosti a barva

Barva béžová
Šířka 60 cm
Výška 200 cm
Hloubka 59.2 cm
Hmotnost 71.5 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej Ne

Další vlastnosti

Značka Gorenje
Smart  Ne

Hlučnost

Maximální hlučnost 38 db

Mraznička

Umístění mrazničky dole
Čistá kapacita mrazničky 96 L
Mrazící výkon 12 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem 331 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky 235 L

Energetické údaje

Roční spotřeba energie 246 kWh
Klimatická třída SN-T
Akumulační doba 17 hod.
Třída energetické účinnosti 2021  E

Funkce

No Frost (mrazák) Ano
Rychlé zamražení Ano
Alarm Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone Ano

Další parametry

Kovová police na lahve Ano
Smart (ovládání mobilem)  Ne
Dvouokruhový NoFrost Ano
Displej na dvířkách Ne

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Chladničky
Záruka: 2 roky
Barva spotřebičů: slonová kost (béžová)
Typ chladničky: kombinovaná (mraznička dole)
Výška chladničky: do 205 cm
Energetická třída: E