GORENJE ONRK619DC-L

Neohodnoceno
Značka: Gorenje
Dostupnost Na dotaz
Kód: 12701
24 990 Kč
GORENJE ONRK619DC-L
Neohodnoceno
Značka: Gorenje

Kombinovaná chladnička Gorenje ONRK619DC-L v retro designu v provedení slonové kosti v energetické třídě D má 204litrovou chladničku a 96litrový mrazák. Je vybavena technologiemi NoFrost Plus, IonAir, MultiFlow a zásuvkou Convert FreshZone. Směr otevírání dveří: vlevo.

Technologie IonAir

Kombinovaná chladnička Gorenje je vybavena technologií IonAir. Pracuje na principu neustálého odvádění záporně nabitých iontů do prostoru chladničky. Záporné ionty jsou přirozenými čističi vzduchu a zajišťují maximální svěžest a čistotu vzduchu, a také zdravé prostředí pro uskladnění vašich potravin. Technologie IonAir navíc ničí až 95 % bakterií ve vnitřní části chladničky, odstraňuje zápachy a stará se o optimální úroveň vlhkosti.

Systém MultiFlow 360°

Díky větracímu systému MultiFlow 360° je zaručena trvalá a rovnoměrná cirkulace vzduchu. Výsledkem je rovnoměrná a stabilní teplota v celém prostoru chladničky. V kombinaci s technologií IonAir vytváří tento systém ideální podmínky pro uskladnění potravin ve zdravém prostředí. Záporně nabité ionty se neustále rozptylují spolu se studeným vzduchem, který rovnoměrně cirkuluje kolem potravin, čímž vzniká ideální prostředí uvnitř chladničky.

Technologie AdaptTech

Kombinovaná chladnička je vybavena technologií AdaptTech, která sleduje zvyky uživatele po dobu 7 dnů a každodenně zaznamenává období častého otevírání dvířek chladničky. Na základě zjištění, spotřebič přizpůsobuje svůj chod, a koordinuje teplotu uvnitř chladničky, výsledkem čehož je zajištění maximální doby čerstvosti vašich potravin. Zabraňuje se tak teplotním šokům nebo výkyvům teplot.

FreshZone

Kombinovaná chladnička má přizpůsobenou zásuvku Convert FreshZone. Tato praktická zásuvka se jednoduše promění ze zásuvky na ryby a maso na zásuvku na ovoce a zeleninu, takže můžete snadno pojmout veškerou svou čerstvou úrodu nebo nákup z tržnice.

Technologie NoFrost Plus

Systém NoFrost odstraňuje led z mrazicí části a zabraňuje vysychání potravin v chladicí části. Tento systém je doplněn o "Plus", nakolik je kombinovaná chladnička doplněna i o IonAir s MultiFlow 360°. Tím je zaručeno ideální mikroklima v lednici, která je neustále vlhká a současně čerstvá. Kromě toho se díky tomuto systému v celém spotřebiči nevytváří led.

Chladicí část

Chladicí část v objemu 204 l je vybavena 4 skleněnými policemi, 2 nastavitelnými policemi, kovovým držákem na láhve a 2 dveřovými poličkami. Uskladnit vaše jídlo lze i do plastové zásuvky CrispZone, která udrží ovoce a zeleninu delší dobu čerstvé a plné vitamínů. O dokonalý přehled se postará LED stropní osvětlení.

Mrazicí část

Mrazicí prostor je umístěn ve spodní části a jeho objem dosahuje 96 litrů. Mrazicí kapacita dosahuje 10 kg/24 hodin a doba skladování při výpadku proudu je 10 hodin. Vybavení tvoří 3 průhledné plastové mrazicí přihrádky pro pohodlné uložení mražených potravin.

PARAMETRY PRODUKTU

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Výška 194 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021  D

Fyzické vlastnosti a barva

Barva béžová
Šířka 60 cm
Výška 194 cm
Hloubka 66.1 cm
Hmotnost 65 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej Ano

Další vlastnosti

Značka Gorenje
Smart  Ne

Hlučnost

Maximální hlučnost 37 db

Mraznička

Umístění mrazničky dole
Čistá kapacita mrazničky 96 L
Mrazící výkon 10 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem 300 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky 204 L

Energetické údaje

Roční spotřeba energie 192 kWh
Klimatická třída SN-ST
Akumulační doba 10 hod.
Třída energetické účinnosti 2021  D

Funkce

No Frost (mrazák) Ano
Rychlé zamražení Ano
Alarm Ano
Možnost přepnutí mrazící části na chladící Ne

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone Ano

Další parametry

Kovová police na lahve Ano
Smart (ovládání mobilem)  Ne
Dvouokruhový NoFrost Ano
Displej na dvířkách Ne

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Chladničky
Záruka: 2 roky
Barva spotřebičů: slonová kost (béžová)
Typ chladničky: kombinovaná (mraznička dole)
Energetická třída: D