GORENJE R492PW

Neohodnoceno
Značka: Gorenje

Chladnička Gorenje R492PW v bílém provedení s mechanickým ovládáním je ideální volbou do menších prostorů.

Dostupnost Na dotaz
Kód: 12443
4 699 Kč
GORENJE R492PW
Neohodnoceno
Značka: Gorenje
bbb
Tip

POPIS PRODUKTU

Chladnička Gorenje R492PW v bílém provedení s mechanickým ovládáním je ideální volbou do menších prostorů. Vnitřní výbavu tvoří 2 skleněné poličky, police na láhve ve dvířkách bez držáku + 2 dveřní police a 1 zásuvka vhodná pro skladování ovoce a zeleniny a 2 zásobníky na vajíčka. LED osvětlení se postará a dokonalý přehled v interiéru. Chladnička Gorenje R492PW má nastavitelné nožičky, dveře je možné zaměnit podle potřeby.

Možnosti využití

Jednodveřová chladnička Gorenje R492PW je ideální volbou pro umístění do menších kuchyňských prostorů nebo domácností, které jsou vybaveny samostatnou mrazničkou. Vhodná je i do prostor, které mrazničku nevyžadují jako je např. internát, chalupa, kancelář nebo hotel, zde poskytne potřebné podmínky pro uložení potravin nebo nápojů. Svým provedením a nenáročným designem nenaruší celkový design místností.

Objem a vybavení

Chladnička nabízí i přes malé rozměry dostatečně velký objem pro vaše potraviny. Její brutto objem je 138 litrů a celkový využitelný objem pro vaše potraviny je 133 litrů. Interiér je tvořen dvěma skleněnými policemi plné šířky, dvěma policemi, které se nacházejí ve dvířkách, policí na láhve ve dveřích a zásuvkou na ovoce a zeleninu a 2 zásobníky na vejce. Chladnička vytváří optimální podmínky pro uskladnění vašich potravin. Levé/pravé otvírání dveří si můžete nastavit podle vašich potřeb.

Vlastnosti

Povrchové provedení v bílé barvě, díky které můžete ledničku umístit kamkoliv, nenaruší celkový design místnosti. Dvířka jsou kovová a pro jejich pohodlnější otevírání je přizpůsobeno praktické madlo. Umístěno je na vrchní straně dvířek, takže se nebudete muset zbytečně ohýbat. Interiér je vybaven LED osvětlením, díky kterému získáte lepší přehled o vašem uskladném jídle. Úroveň hluku dosahuje 40 dB a tak vás provozu nebude rušit hluk.

PARAMETRY PRODUKTU

Klíčové parametry produktu

Výška 84.5 cm
Celkový čistý objem 133 L
NoFrost (chladnička) Ne
Třída energetické účinnosti  E

Fyzické vlastnosti a barva

Barva bílá
Šířka 56 cm
Výška 84.5 cm
Hloubka 57.9 cm
Hmotnost 27.5 Kg

Další vlastnosti

Značka Gorenje
Smart  Ne

Hlučnost

Maximální hlučnost 40 db

Vzhled

Celkový čistý objem 133 L

Energetické údaje

Roční spotřeba energie 90 kWh
Klimatická třída N-ST
Třída energetické účinnosti 2021  E

Další parametry

Kovová police na lahve Ne
Smart (ovládání mobilem)  Ne
NoFrost (chladnička) Ne
Displej na dvířkách Ne

Doplňkové parametry

Kategorie: Chladničky
Záruka: 2 roky
Barva spotřebičů: bílá
Typ chladničky: jednodvéřová
Výška chladničky: do 85 cm
Energetická třída: E