GORENJE RB491PW

Neohodnoceno
Značka: Gorenje
Dostupnost Na dotaz
Kód: 12437
5 790 Kč
GORENJE RB491PW
Neohodnoceno
Značka: Gorenje

POPIS PRODUKTU

Jednodveřová chladnička Gorenje RB491PW s výparníkem v bílém provedení s mechanickým ovládáním je ideální volbou do menších prostorů. Chladnička má objem 107 l a výparník 13 litrů. Vnitřní výbavu tvoří 1 skleněná polička, police na lahve ve dvířkách + 2 dveřní police, 1 zásuvka vhodná pro skladování ovoce a zeleniny a 2 zásobníky na vajíčka. Výparník je umístěn v horní části. Slouží pro krátkodobé uskladnění mražených potravin. Mrazicí kapacita dosahuje 2 kg/24 kg a akumulační doba v případě výpadku proudu 15 hodin. LED osvětlení se postará a dokonalý přehled v interiéru. Chladnička Gorenje RB491PW má nastavitelné nožičky, dveře je možné zaměnit podle potřeby.

Jednoduchý design

Jednodveřová chladnička Gorenje RB491PW je ideální pro umístění do prostorů, jako je např. internát, chalupa, kancelář nebo hotel, zde poskytne potřebné podmínky pro uložení potravin nebo nápojů. Díky svému designu nenaruší celkový vzhled vaší kuchyně a nezabere mnoho místa. Její povrchové provedení je v bílé barvě, působí jednoduše a nenápadně. Pro pohodlnější otevírání jejich dvířek má přizpůsobenou ergonomickou rukojeť, která je umístěna na vrchní části dveří, díky níž se nemusíte zbytečně shýbat. Levé/pravé otvírání dveří si můžete nastavit podle vašich potřeb.

Objem a vybavení

Z celkového užitného objemu chladicí části připadá 107 litrů a mrazicí části 13 litrů. Menší mrazicí prostor - výparník, umožňuje krátkodobě uskladnit menší množství mražených potravin. Interiér je tvořen 1 skleněnou policí zásuvkou na ovoce a zeleninu, policí na lahve bez držáku + 2 policemi ve dveřích a 2 × zásobníkem na vejce. Hlučnost nepřesáhne úroveň 40 dB. LED osvětlení rovnoměrně osvětlí prostor chladničky.

Výparník

Menší mrazicí prostor - výparník, umožňuje krátkodobě skladovat menší množství mražených potravin. Má praktická plastová dvířka a 1 nádobku na led. Jeho mrazicí kapacita dosahuje 2 kg/24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu dosahuje 15 hodin.

PARAMETRY PRODUKTU

Klíčové parametry produktu

Výška 84.5 cm
Maximální hlučnost 40 db
Celkový čistý objem 119 L
Roční spotřeba energie 172 kWh
Třída energetické účinnosti   F

Fyzické vlastnosti a barva

Barva bílá
Šířka 56 cm
Výška 84.5 cm
Hloubka 57.9 cm
Hmotnost 28 Kg

Další vlastnosti

Značka Gorenje
Smart  Ne

Hlučnost

Maximální hlučnost 40 db

Vzhled

Celkový čistý objem 119 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky 107 L
Vyparník Ano
Čistý objem výparníku 13 L

Energetické údaje

Roční spotřeba energie 172 kWh
Klimatická třída N-ST
Akumulační doba 14 hod.
Třída energetické účinnosti 2021  F

Mraznička

Mrazící výkon 2 kg/24h

Funkce

Rychlé zamražení Ne

Další parametry

Smart (ovládání mobilem)  Ne
NoFrost (chladnička) Ne
Displej na dvířkách Ne
Kovová police na lahve Ne

Doplňkové parametry

Kategorie: Chladničky
Záruka: 2 roky
Barva spotřebičů: bílá
Typ chladničky: jednodvéřová
Výška chladničky: do 85 cm
Energetická třída: F