GORENJE RK62EXL4

Neohodnoceno
Značka: Gorenje

Energetický štítek

Informační list

Dostupnost Na dotaz
Kód: 12299
10 990 Kč
GORENJE RK62EXL4
Neohodnoceno
Značka: Gorenje
GORENJE RK62EXL4
Akce

314L (205+109), FrostLess, CrispZone, SpaceBox, LED osvětlení, energetická třída E, hlučnost: 38 dB, spotřeba: 235KWh/rok, Rozměry V x Š x H(cm): 185 x 60 x 59,2

Atraktivní vzhled

 

Volně stojící chladnička Gorenje RK62EXL4 se může pochlubit celkovou kapacitou až 314 l a najdete se v ní dostatek místa pro všechny vaše oblíbené potraviny. Spotřebič v elegantním nerezovém provedení bude chloubou každého interiéru. Na přední straně jsou umístěna zapuštěná madla.

Funkce Slot-in umožňuje snadné otevírání, a to až do úhlu 90 stupňů. Bez obav tak chladničku můžete postavit vedle skříňky, zdi nebo dalších domácích spotřebičů.

Samozřejmostí je také zaměnitelné otevírání dveří.

Chladicí část kombinované chladničky Gorenje RK62EXL4 nabízí objem až 206 l. O dokonalé nasvícení celého vnitřního prostoru chladničky se stará výkonná LED žárovka.

Uvnitř najdete 4 skleněné police, které je možné jednoduše výškově přizpůsobit. V okamžiku tak získáte dostatek místa i pro objemnější potraviny, což přijde vhod třeba při rodinných oslavách. Ve spodní části je umístěna samostatná zásuvka na ovoce a zeleninu.

K chlazení můžete využít také dveřní prostor. Zde máte k dispozici 3 přihrádky, které se hodí zejména pro skladování nápojů nebo vajec.

Chladnička Gorenje RK62EXL4 je vybavena unikátní zásuvkou CrispZone, která je ideálním místem pro chlazení čerstvého ovoce a zeleniny. Průhledná přední strana boxu zaručuje, že budete mít vždy perfektní přehled o aktuálním obsahu přihrádky.

Vaše potraviny zde vydrží déle čerstvé a uchovají si svoji typickou chuť a vůni.

 

 

Mrazicí prostor volně stojící chladničky Gorenje RK62EXL4 poskytuje celkovou kapacitu až 108 l a najdete zde 3 samostatné zásuvky. Při mrazení objemnějších potravin zcela jistě oceníte velkou zásuvku SpaceBox. V průběhu 24 hodin je možné zmrazit až 5 kg potravin.

Chladnička je vybavena funkcí FrostLess, která omezuje tvorbu námrazy v celém prostoru mrazničky. Nemusíte tak ztrácet čas s manuálním odmrazováním.

Spotřebič si umí poradit i v případě výpadku elektriktrického proudu. V takové situaci udržuje konstantní vnitřní teplotu až po dobu 17 hodin. Nemusíte se tedy obávat rychlého znehodnocení potravin.

 

Úsporný a velmi tichý provoz

 

Je pro vás důležitá také nízká spotřeba? Volně stojící kombinovaná chladnička Gorenje RK62EXL4 vyniká finančně nenáročným provozem a jistě tak potěší i vaši peněženku.

Vzhledem k nízké hlučnosti, která nepřesáhne hladinu 38 dB, nebudete o novém pomocníkovi téměř vědět.

Spotřebič z klimatické třídy SN-ST je doporučeno umístit do prostoru, kde se okolní teplota pohybuje v rozmezí od 10 do 38 °C.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chladničky
Záruka: 2 roky
Barva spotřebičů: šedá
Výška chladničky: do 190 cm
Energetická třída: E
Šířka chladničky: do 60 cm