LIEBHERR CTEL 2131

Neohodnoceno
Značka: LIEBHERR

F technický list výrobku

Dostupnost Na dotaz
Kód: 12716
11 490 Kč
LIEBHERR CTEL 2131
Neohodnoceno
Značka: LIEBHERR
LIEBHERR CTEL 2131
Doprava zdarma

Kombinovaná chladnička Liebherr Ctel 2131 s mrazákem nahoře ve stříbrném provedení je zařazena do energetické třídy F. Chladnička má objem 152 l a mrazák 44 l. Ovládání je mechanické, umístěné uvnitř. Vnitřní prostor chladící části se odmrazuje automaticky, je vybaven 3 skleněnými poličkami (z toho 2 jsou výškově nastavitelné) a 3 dveřními policemi. Ve spodní části se nachází průhledná plastová zásuvka pro skladování ovoce a zeleniny. Nechybí držák na vajíčka. Mrazící část nabízí přehledný skladovací prostor VarioSpace s jednou skleněnou policí. Mrazicí kapacita je 4 kg / 24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu je 22 hodin. Dvířka kombinované chladničky Liebherr Ctel 2131 mají pravé otvírání, které lze změnit.

 

 

 

 

Kombinovaná chladnička s mrazákem nahoře

Nízkoenergetická kombinovaná chladnička Liebherr CTel 2131 vám dokonale zamrazí nebo zchladí vaše potraviny a udrží jejich čerstvé a kvalitní. Chladnička patří do energetické třídy A ++, což znamená, že šetří vaše náklady za elektrickou energii nakolik je její chod úsporný. Kombinovaná chladnička má velikost chladicí části 152 litrů a velikost mrazící části 44 litrů. Hlučnost chladničky je 39 dB, takže její provoz je velmi tichý. Její odolnost při výpadku elektrického proudu je až 22 hodin a tak se nemusíte obávat zkažení vašich potravin. Dvířka chladničky mají standardně pravé otvírání, které je možné podle potřeby jednoduše změnit.

SmartFrost

Technologie SmartFrost výrazně snižuje tvorbu námrazy ve vnitřním prostoru mrazničky i na uložených potravinách. Minimalizuje se tím potřeba odmrazování. Výparník ve spirálách je ovinut ve vnitřním prostoru mrazničky a tak umožňuje rychlou teplotní výměnu s extrémně nízkou spotřebou energie. Vnitřní stěny jsou obzvlášť hladké a tak snadno čistitelné. Vyjímatelné skleněné mezipodlážky a průhledné šuplíky umožňují variabilní uspořádání vnitřního prostoru. Tak je možné celý vnitřní prostor použít jako VarioSpace i pro extra velké mražené produkty.

Chladicí zóna a mrazicí

Chladící část kombinované chladničky disponuje vnitřním objemem 152 l. Chladnička disponuje 3 odkládacími plochami z bezpečnostního skla, z toho jsou 2 výškově nastavitelné, 3 dveřními plastovými poličkami (1 využitelná pro láhve a konzervy) a držákem na vajíčka. Na odkládání ovoce a zeleniny je chladící část vybavena praktickou průhlednou plastovou zásuvkou. Průhledná plastová zásuvka VitaminBox nabízí dostatečný a vhodný úložný prostor pro přehledné skladování ovoce a zeleniny. Navíc jeho údržba je snadná. Vnitřní prostor je zprůhledněn prostřednictvím LED osvětlení, které zajišťuje optimální přehled.

LED osvetlení

Vždy perfektní přehled o stavu zásob v chladničce Liebherr, budete mít díky praktickému vnitřnímu LED osvětlení. To si oblíbíte hlavně při večerních návštěvách chladničky. LED osvětlení je prakticky bezúdržbové, kompaktní a energeticky nenáročné. Má dlouhodobou životnost a dokonalou schopnost osvětlit celý interiér chladničky. Nevyzařuje teplo, což také napomáhá udržet potraviny v optimálních podmínkách.

Vyměnitelné těsnění

Těsnění na dveřích obecně zajišťuje optimální hygienu a pomáhá tak bezpečně skladovat vaše potraviny. Je vyrobeno ve stejné barvě jako barva spotřebiče a jeho krytu, aby vše spolu dokonale ladilo. Je možné ho vyměnit v případě potřeby, instalace je jednouchá a následná údržba stejně.

Mrazicí zóna

Horní část kombinované chladničky disponuje mrazicí zónou o objemu 44 l. Vybavená je skleněnou policí. Její mrazicí kapacita je 4 kg za 24 hodin a doba skladování při poruše je 22 hodin. Variabilní řešení prostoru VarioSpace umožňuje jednoduše vybrat vnitřní vybavení mrazicího prostoru a vytvořit tak flexibilně prostor podle potřeby i pro objemnější kusy potravin.

PARAMETRY PRODUKTU

Klíčové parametry produktu

Šířka 55 cm
Výška 124.1 cm

Fyzické vlastnosti a barva

Barva nerez
Šířka 55 cm
Výška 124.1 cm
Hloubka 63 cm
Hmotnost 47.7 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej Ne

Další vlastnosti

Značka Liebherr
Smart  Ne

Hlučnost

Maximální hlučnost 39 db

Další parametry

Třída energ.účinnosti  F
Kovová police na lahve Ano
Smart (ovládání mobilem)  Ne

Mraznička

Umístění mrazničky nahoře
Čistá kapacita mrazničky 44 L
Mrazící výkon 4 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem 196 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky 152 L

Energetické údaje

Roční spotřeba energie 176 kWh
Klimatická třída SN-T
Akumulační doba 22 hod.

Funkce

No Frost (mrazák) Ne
Rychlé zamražení Ne
Alarm Ne

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone Ne

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Chladničky
Záruka: 5 let
Barva spotřebičů: stříbrná
Typ chladničky: kombinovaná (mraznička dole)
Výška chladničky: do 149 cm
Energetická třída: F