Liebherr CU 331

Neohodnoceno
Značka: LIEBHERR

Informační list

Dostupnost Na dotaz
Kód: 12251
13 990 Kč
Liebherr CU 331
Neohodnoceno
Značka: LIEBHERR

Kombinovaná lednička Liebherr CU 331 je typ volně stojící s mrazákem ve spodní části. Její provedení je v klasické bílé barvě, čímž se hodí do každé kuchyně. Dveře ledničky mají prohlubeň sloužící jako madlo pro její otevírání. Využít můžete možnost změny směru otevírání z pravého na levý. Bočnice i dveře jsou vyrobeny z oceli.

Design dveří je SwingLine-Design, což se vyznačuje jejich dokonalým tvarem s bočními zkosenými hranami. Nechybí ani dvě výškově nastavitelné nohy, abyste si ji mohli stabilně postavit.

 

Chladicí část využívá automatický odmrazovací proces. Disponuje čtyřmi úložnými plochami, z nichž tři jsou výškově přestavitelné. K dispozici budete mít dva průhledné boxy, které se ideálně hodí na skladování ovoce a zeleniny a jsou snadno čistitelné. Určitě oceníte také box na láhve, které můžete umístit horizontálně.

Ve dveřích se nachází tři plastové poličky, jenž umožňují uskladnit drobné potraviny jako jsou konzervy či malé sklenice a jedna police pro stojící láhve. Samozřejmostí je zásobník na vejce s kapacitou až deset vajec.
 

V mrazicí části se nachází tři objemné boxy FrostSafe, což jsou zcela uzavřené zásuvky s průhlednou přední stěnou. Díky variabilnímu prostorovému řešení VarioSpace mohou být úložné boxy a skleněné úložné police mezi nimi snadno vyjmuty a vytvořen potřebný velký prostor. Nechybí zde ani miska na ledové kostky. Proces odmrazování mrazicí části je manuální.

Tato lednička disponuje technologií SmartFrost. Díky tomu dokáže snížit tvorbu námrazy ve vnitřním prostoru mrazničky i na samotných mražených potravinách. Tím se minimalizuje potřeba odmrazování. Zapěněný výparník ve spirálách obtáčí vnitřní prostor mrazničky a tím umožňuje velmi rychlou teplotní výměnu s extrémně nízkou spotřebou energie. Vnitřní stěny mrazničky jsou velmi hladké a tak se snadno čistí.

Lednička je vybavena energeticky úsporným LED osvětlením s dlouhou životností, které vám dokonale osvětlí interiér a tak nebudete mít problém cokoliv hned najít.

Celkový užitný objem je 296 litrů, a ten se dělí na objem chladničky 212 litrů a objem mrazničky 84 litrů. Hlučnost kombinované chladničky je velmi nízká, její úroveň je pouhých 39 dB.

Kombinovaná chladnička se SmartFrost, objem 296l ( 212/84), CoolPlus, zapuštěné madlo, šířka 55cm, Bílá181,2 / 55,0 / 63,0 cm 0,767kWh/ 24 h, en.tř. F, 38 dB(A)

Kombinovaná lednička Liebherr CU 331zvládne během 24 hodin zamrazit až 3,8 kg potravin. Mrazicí oddíl je označen čtyřmi hvězdičkami, což znamená nejvyšší mrazicí třídu. Spotřebič patří do klimatické třídy SN-ST, což znamená, že výrobce ručí za správnou funkci přístroje při vnějších teplotách od +10 °C až do +38 °C.

V případě výpadku elektrického proudu či poruchy dokáže udržet optimální teplotu vhodnou k uskladnění potravin až 20 hodin.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chladničky
Záruka: 5 let
Barva spotřebičů: bílá
Typ chladničky: kombinovaná (mraznička dole)
Výška chladničky: do 190 cm
Energetická třída: F
Šířka chladničky: do 60 cm