LIEBHERR CUEL 231-22

Neohodnoceno
Značka: LIEBHERR
Dostupnost Na dotaz
Kód: 12719
15 490 Kč
LIEBHERR CUEL 231-22
Neohodnoceno
Značka: LIEBHERR
CUel 2331
Tip

Kombinovaná lednička Liebherr CUel 231 v nerezovém provedení má objem chladicí části 157 litrů. Vnitřek obsahuje 3 skleněné police, 3 dveřní police a 2 zásuvky pro ovoce nebo zeleninu. Technologie SmartFrost eliminuje tvorbu námrazy v chladničce a na potravinách. Mrazicí část v dolní části má 54 litrů a za den zmrazí 3 kg potravin. Potraviny uskladníte do dvou boxů. V případě výpadku je výdrž 18 hodin. Hlučnost při provozu je 38 dB. Otevírání pomocí horizontálních madel. Rozměry (V × Š × H): 137,2 × 55 × 63 cm.

Liebherr CUel 231-22

Chladnička v nerezové barvě poskytne dostatek místa pro uložení vašich potravin. Disponuje vnitřním objemem 157 l a je vybavena 3 odkládacími plochami z bezpečnostního skla a 2 zásuvkami pro uskladnění ovoce a zeleniny. Nechybí ani poličky ve vnitřní straně dveří. Potěší také tichým provozem, který nepřesahuje 38 dB.

Mrazicí část

V dolní části se nachází mrazák s úložným prostorem o objemu necelých 54 l, což postačí k uskladnění vašich potravin. Mrazicí kapacita dosahuje 3 kg / 24 hod a akumulační doba v případě výpadku proudu je 18 hodin.

Technologie SmartFrost

Rozmrazování chladničky je díky technologii SmartFrost minimalizováno. Dokáže radikálně snížit tvorbu námrazy na stěnách mrazničky i potravinách. Vnitřní prostor je ve spirálách obtočen výparníkem, čímž tak dochází k rychlé tepelné výměně při extrémně nízké spotřebě energie.

VarioSpace

Zásuvky i skleněné poličky, které se nacházejí v lednici, jsou vyjímatelné, a proto si v případě potřeby vytvoříte prostor, jaký potřebujete, k uskladnění potravin. Je jedno, zda chcete skladovat menší kuře nebo velkou krůtu, díky Vario Space se vám tam všechno vejde. VarioSpace je jednoduchým řešením, jak rychle přizpůsobit místo v chladničce podle vlastní potřeby.

LED osvětlení

Vždy perfektní přehled o stavu zásob v chladničce Liebherr budete mít díky praktickému vnitřnímu LED osvětlení. To si oblíbíte hlavně při večerních návštěvách chladničky. LED osvětlení je prakticky bezúdržbové, kompaktní a energeticky nenáročné. Má dlouhou životnost a dokonalou schopnost osvětlit celý interiér chladničky. Nevyzařuje teplo, což také napomáhá udržet potraviny v optimálních podmínkách.

PARAMETRY PRODUKTU

Klíčové parametry produktu

Šířka 55 cm
Výška 137.2 cm
Dvouokruhový NoFrost Ne
Třída energetické účinnosti 2021  F

Fyzické vlastnosti a barva

Barva nerez
Šířka 55 cm
Výška 137.2 cm
Hloubka 63 cm
Hmotnost 49.5 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej Ne

Další vlastnosti

Značka Liebherr
Smart  Ne

Hlučnost

Maximální hlučnost 38 db

Mraznička

Umístění mrazničky dole
Čistá kapacita mrazničky 53.5 L
Mrazící výkon 3 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem 210 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky 156.5 L

Energetické údaje

Roční spotřeba energie 241 kWh
Klimatická třída SN-ST
Akumulační doba 18 hod.
Třída energetické účinnosti 2021  F

Funkce

No Frost (mrazák) Ne
Rychlé zamražení Ano
Alarm Ne

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone Ano

Další parametry

Kovová police na lahve Ne
Smart (ovládání mobilem)  Ne
Dvouokruhový NoFrost Ne
Displej na dvířkách Ne

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Chladničky
Záruka: 5 let
Barva spotřebičů: stříbrná
Typ chladničky: kombinovaná (mraznička dole)
Výška chladničky: do 149 cm
Energetická třída: F