Vestfrost FF375W

Neohodnoceno
Značka: Vesfrost

Energetický štítek

Dostupnost Na dotaz
Kód: 12653
20 499 Kč
Vestfrost FF375W
Neohodnoceno
Značka: Vesfrost

Moderní lednice ve vaší kuchyni

 

Elegantní lednice Vestfrost VR-FF375-2H0H v bílé barvě osloví svým moderním vzhledem s praktickým madlem na otevření.  Vnitřní objem lednice vás potěší svojí velikostí s kapacitou 390 litrů.

U spotřebiče oceníte i speciální zásuvku na ovoce a zeleninu s manuální regulací vlhkosti. Když po nákupu potřebujete rychle zchladit vložené potraviny, tak využijete funkci Super Cool, a za pomoci filtrů Maxi Fresh zůstanou déle čerstvé. 

Vestfrost VR FF375 2H0H klasická lednice

 

Nové technologie

Vestfrost VR FF375 2H0H praktická zevnitř

Díky inovativní Ion Tech technologii odstraňuje ionizací nepříjemné pachy. No Frost se zase postará, abyste nemuseli řešit odmrazování.

Pomocí LED osvětlení interiéru naleznete hned vždy všechny uchované potraviny.Osvětlení lednice Vestfrost VR-FF375-2H0H je umístěno po stranách a je úspornější než klasické žárovky.

Nastavení lednice je intuitivní a jednoduché. Lehce si nastavíte funkce, které potřebujete.


Speciální držák na víno

 

Chlaďte svá oblíbená vína nebo nápoje v lahvích ve speciálním držáku, který je prakticky umístěn pod policí. Nenechte se překvapit třeba nečekanou návštěvou a udržujte vaše oblíbené nápoje v ideálních podmínkách – nachlazené.

Pevné skleněné police jsou odolné proti poškrábání, a díky tomu se lépe udržují. 

Vestfrost VR FF375 2H0H držák na lahve

Otevírejte dveře lednice směrem, který se vám hodí

Skvělá variabilita pantů u lednice umožňuje změnit otevírání vpravo nebo vlevo – záleží, jakým směrem chcete lednici otevírat. Tato možnost výběru je velice praktická třeba pro ty, kdo se častěji stěhují. Do výměny se nepouštějte sami. K přeinstalaci pantů využijte služeb odborného technika.
Vestfrost VR FF375 2H0H LED osvětlení interiéru

Doplňkové parametry

Kategorie: Chladničky
Záruka: 5 let
Barva spotřebičů: bílá
Typ chladničky: jednodvéřová
Výška chladničky: do 205 cm
Energetická třída: E