Nivona Nicr 841

Neohodnoceno
Značka: NIVONA
 
Dostupnost Na dotaz
Kód: 12623
24 999 Kč
Nivona Nicr 841
Neohodnoceno
Značka: NIVONA

Jistota kvality

 

Kávovar Nivona NICR 841 je předurčen k tomu, aby se stal elegantním doplňkem vaší domácnosti. A nejen to, bude vám skvěle sloužit k přípravě výborné kávy. Zárukou toho je, že výroba kávovaru probíhá v Německu. A tuto německou kvalitu kávovaru skvěle doplňuje ve Švýcarsku vyrobený, mimořádně tichý kónický mlýnek z kalené oceli.

Kávovar Nivona zdobí barevný TFT displej, na kterém si pomocí režimu Big Picture Mode můžete nastavit individuální vzhled menu. 

Nivona NICR 841 Big Picture Mode

 

Ó, jak jednoduché

Nivona NICR 842 OneTouch Ovládání kávovaru pro vás nebude žádný problém. Uživatelské menu kávovaru je v českém jazyce včetně všech informací a důležitých upozornění. Dokonce má v sobě kávovar zabudovaný elektronický návod, takže nebudete muset manuál někde vyhledávat. Přístroj vás bude sám vést, co a jak udělat. A v podstatě je to tak jednoduché, že připravit si kávu zvládnete díky funkci OneTouch jen pouhým stiskem tlačítka.

Uložte si svůj nápoj

 

Připravit opravdu kvalitní kávu, a blýsknout se třeba před návštěvou, už zvládnete i ve vaší kuchyni. Kávovar Nivona NICR 841 disponuje novým Aroma Balance systémem, který přizpůsobí čas a tlak pro optimální extrakci kávy.

Můžete si zvolit ze tří různých úrovní aroma kávy, a to za použití jednoho druhu zrnkové kávy. Chuť a aroma budou v dokonalé rovnováze. S funkcí Moje káva si navíc můžete vytvořit a uložit svůj oblíbený nápoj.

Nivona NICR 842 Aroma Balance systém

 

Snadná údržba

Nivona NICR 842 propracovaný systém čištění Čištění kávovaru Nivona není nic složitého, nad čím byste museli trávit spoustu času. Tento kávovar má velmi propracovaný systém čištění. Stačí vyjmout spařovací jednotku, kterou lze kompletně celou propláchnout vodou. V kávovaru tak nezůstanou zbytky kávy, které by po čase mohly začít plesnivět. Proplach potřebují i mléčné cesty. Toto čištění probíhá automaticky po určité časové prodlevě od poslední přípravy mléčného nápoje, nebo jej můžete spustit ručně. Automaticky se také čistí nasávací hadička.

 

Popis a parametry Nivona NICR 841
 
Výkon
Umístění přístroje
Pracovní deska
Typ produktu
Espresso kávovar
Objem zásobníku vody 1,8 l
Typ kávovaru
Plně automatické
Typ náplně Kávová zrna
Zásobník na uvařenou kávu 
Maximální provozní tlak 15 bar
Vestavěný mlýnek Ano
Nastavitelný mlýnek Ano
Kapacita nádoby na kávová zrna 250 g
Nastavitelná síla kávy Ano
Nádoba na mléko Ne
Systém na horkou vodu Ano
Nastavitelná teplota Ano
Počet teplotních nastavení 3
Ohřívač šálku Ano
Vodní filtr Ano
Programovatelný Ano
Samočisticí Ano
Příprava latte Ano
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kávovary
Záruka: 2 roky