Whirlpool AMW 439 WH

Neohodnoceno
Značka: Whirlpool

 

Dostupnost Skladem - ihned k odeslání (13 ks)
Kód: 488
6 290 Kč
Whirlpool AMW 439 WH
Neohodnoceno
Značka: Whirlpool
produkt priloha image jpeg 20200309133752 0378 amw 439 wh
Akce

Vestavná mikrovlnná trouba Whirlpool AMW 439 WH v elegantním bílém provedení s neutrálním designem nebude v kuchyni působit rušivě. Na první pohled vás zaujme její černo bílý grafický displej. Výkon mikrovln je 750 W a výkon grilu 700 W. Mikrovlnná trouba Whirlpool je vybavena 3D systémem pro dokonalé rozložení mikrovln, a tím pádem bude vaše jídlo ohřáté ze všech stran stejně. Je vybavena funkcemi Crisp - zapékání, JetDefrost - rychlé rozmrazování a Defrost - ruční rozmrazování. Díky 4 úrovním výkonu si libovolně nastavíte požadovanou teplotu.

Moderní vestavná mikrovlnná trouba

Mikrovlnná trouba Whirlpool AMW 439 WH je určena k vestavbě a díky svým kompaktním rozměrům je vhodná pro instalaci do horní skříňky kuchyňské linky. Mikrovlnná trouba má 4 úrovně výkonu, které poskytují dostatečnou flexibilitu. Výkon mikrovln je 750 W a výkon grilu je 700 W.

Funkce mikrovlnné trouby

Mikrovlnná trouba Whirlpool AMW 439 WH disponuje funkcemi jako Crisp, díky které je možné perfektní pečení shora i zespoda - přesně jako při použití tradiční trouby. Oproti tomu je funkce Crisp mnohem rychlejší a vy si tak můžete na lahodném pokrmu pochutnat po velmi krátké době. Kromě toho se spotřebič chlubí i funkcí Jet Start, automatickým ohřevem nápojů, nebo kombinovaným grilem. K dispozici je také funkce časovače a bezpečnost vašich nejbližších chrání dětská pojistka. Mezi další funkce patří Jet Defrost, která po nastavení druhu potraviny a její hmotnosti provede rovnoměrné rozmrazení až 7× rychleji, a Defrost ruční rozmrazování.

Digitální displej

Vestavná mikrovlnná trouba má jednoduše čitelný přehledný a velký digitální displej. Ten usnadní přípravu pokrmů a zároveň nabízí dokonalý přehled o čase přípravy.

 

Křupavé jídlo s funkcí Crisp

Funkce Chrisp kombinuje v sobě patentovanou 3D technologii distribuce mikrovln, unikátního talíře Crisp, grilu a otočného talíře. S mikrovlnnou troubou připravíte stejně chutná jídla jako v tradiční troubě.

Grilujte kdykoliv

Pokud máte chuť na grilované jídlo, mikrovlnná trouba nabízí i funkci grilu. Jednoduše a rychle připravíte zapečené dobroty, chutnou topinku se sýrem, teplý sendvič, grilovanou klobásku či zeleninu.

3D distribuce mikrovln

S technologií 3D distribuce mikrovln je distribuce mikrovln uvnitř rovnoměrná. Připravované pokrmy jsou tak rovnoměrně uvařené nebo zahřáté. Dosáhnete tak lepších výsledků za kratší čas.

Dětská pojistka

V případě, že máte doma i malé děti, mikrovlnná trouba nabízí dodatečnou ochranu v podobě uzamykatelného ovládacího panelu. Stačí na pár vteřin stisknout určené tlačítko a mikrovlnná trouba zůstane uzamčena.

Provedení mikrovlnné trouby

Mikrovlnná trouba se může pochlubit elegantním provedením s černobílým grafickým displejem a designem Absolute. Tento displej usnadňuje ovládání mikrovlnné trouby. Mikrovlnná trouba Whirlpool AMW 439 WH je v bílém provedení. Velkým plusem je 3D distribuce mikrovln, která zaručí rovnoměrný ohřev vašeho pokrmu.

Ovládání a příslušenství trouby

Ovládání mikrovlnné trouby je velmi jednoduché, a to pomocí knoflíků a tlačítek. V balení mikrovlnné trouby najdete otočný talíř, crisp talíř, držák crisp talíře a grilovací rošt. Průměr otočného talíře je 25 cm. Vnitřní objem mikrovlnky je 22 l.

Další vlastnosti mikrovlnné trouby

Mikrovlnná trouba má materiál panelu v kombinaci kov a sklo, a proto se bude jednoduše a snadno čistit. Otevírání dveří mikrovlnné trouby je do boku.

 

EAN kód 8003437394874
Typ vestavná MINI BI
Kategorie elektronická
Druh trouby se zapékáním Crisp
Vlastnosti
Design ABSOLUTE
Barva bílá
Displej trouby černobílý grafický
Distribuce mikrovln 3D
Kontrola teploty elektronická
Kontrola času elektronická
Funkce trouby
Jet Start ano
Mikrovlnný ohřev ano
Gril ano
Kombinovaný gril ano
Crisp ano
Jet Defrost ano
Defrost ano
Časovač ano
Dětská pojistka ano
Výbava
Ovládání tlačítka
Materiál panelu kombinace kov / sklo
Otvírání dveří do boku
Počet a typ skel ve dveřích trouby 2 / venkovní šedé
Příslušenství trouby
Otočný talíř ano
Talíř Crisp ano
Držák Crisp talíře ano
Grilovací mřížka ano
Technické údaje
Vnitřní objem mikrovlnné trouby 22 l
Průměr otočného talíře 25 cm
Material / barva interiéru smalt / šedá
Výkon mikrovlnného ohřevu 750 W
Počet úrovní výkonu 4
Výkon grilu 700 W
Maximální příkon 1900 W
Napětí 230 V
Frekvence 50 Hz
Proudová pojistka 10 A
Spotřeba energie v pohotovostním režimu (2010/30/EC) < 1,0 W
Spotřeba energie ve vypnutém režimu (2010/30/EC) < 0,5 W
Rozměry (vxšxh) 382x595x320 mm
Rozměry s obalem (vxšxh) 450x686x456 mm
Rozměry otvoru pro zabudování (vxšxh) 362x560x300 mm
Hmotnost 21,0 kg
Hmotnost s obalem 21,5 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Vestavné mikrovlnné trouby
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 21 kg
Výbava mikrovlnné trouby: Crisp, gril, rozmrazování