Electrolux EES48200L

Neohodnoceno
Značka: Electrolux

E

Dostupnost Na dotaz
Kód: 12602
13 990 Kč
Electrolux EES48200L
Neohodnoceno
Značka: Electrolux
Electrolux EES48200Lvv
Novinka

POPIS PRODUKTU

Plně integrovaná myčka nádobí Electrolux EES48200L, kapacita na mytí je 14 sad nádobí. Ovládací panel QuickSelect je umístěn shora a funkce Beam on Floor vizuálně informuje o stavu mycího programu pomocí světelného paprsku. Myčka nádobí Electrolux EES48200L nabízí 8 mycích programů s možností odložení startu o 1-24 hod. Kromě světelného paprsku je vybavena i množstvím dalších funkcí. Technologie AirDry využívá přirozené proudění vzduchu pro ukončení sušení. Vnitřní výbavu tvoří: výškově nastavitelný horní koš - má skládací poličky na šálky a plastové držadlo. Dolní koš s 2 skládacími trny na talíře, plastové držadlo. Zásuvka MaxiFlex slouží na ukládání příborů a kuchyňského náčiní. Satelitní mycí rameno zajistí zářivou čistotu nádobí.

Myčka s MaxiFlex zásuvkou

Plně integrovaná myčka nádobí Electrolux EEG48300L na jeden mycí cyklus dokáže umýt až 14 jídelních souprav nádobí. Vestavná myčka nádobí využívá k sušení přirozenou cirkulaci vzduchu. Před koncem programu se dvířka automaticky pootevřou, aby mohl vzduch proudit dovnitř a nádobí mohlo být dokonale usušeno. Tato myčka QuickSelect nabízí jednoduchý způsob jak upravovat a spouštět mycí programy. Posuvným tahem zvolíte délku trvání programu a poklepem přidáte různé volitelné funkce. Ovládání je velmi inovativní a přitom jednoduché. Myčka ze série 700 vám při vaření umožní používat jakékoliv kuchyňské nářadí. Díky zásuvce MaxiFlex se pro jejich mytí vždy najde místo. Při jejich ukládání si prostor flexibilně přizpůsobíte. Oceníte odložený start o 1-24 hodin. 

Všechny příbory budou umyty najednou

V zásuvce MaxiFlex umyjete najednou všechny příbory a drobné kuchyňské pomůcky různých rozměrů a tvarů. Zásuvka nabízí flexibilní nastavení různých dělících příček a přitom zajistí důkladné umytí.

Satelitní sprchovací rameno

Díky satelitnímu sprchovému ramenu bude vaše nádobí dokonale umyté a třpytivé. 5 sprchových úrovní zajistí maximální pokrytí vodou, a to pro celou dávku nádobí na mytí, i když bude myčka kompletně plná. Satelit má dvojitý rotační pohyb s neustále se měnícím úhlem sprchování, aby se voda dostala opravdu všude.

Tichá zpětná vazba, paprsek na podlaze

Osvětlený systém zpětné vazby Beam on Floor udrží vaši kuchyni tichou. Namísto hlasitého pípnutí, které může přehlušit hluk v pozadí, vám vaše myčka jasně řekne svůj stav tak, že na podlahu promítne tečku. Červená, když je v provozu, zelená, když je dokončeno.

Rychlé ovládání programů pomocí QuickSelect

Ovládání pomocí funkce QuickSelect přináší snadný a rychlý způsob nastavování a spouštění mycích programů. Posuvným tahem zvolíte délku trvání programu a poklepem přidáte různé volitelné funkce. Ovládání je velmi inovativní a přitom jednoduché.

 

Systém vnitřních košů

Užijte si více volného času díky myčce. Tato myčka s velkou kapacitou umyje nevídané množství nádobí najednou. Horní koš je výškově nastavitelný, a to dokonce, i když ho plně naložíte. Jeho výbavu tvoří sklopné držáky na šálky. Výbava dolního koše se skládá ze 2 sklopných držáků na talíře a plastového držadla. Zásuvka MaxiFlex slouží na ukládání příborů a kuchyňského náčiní.

  • Teploty: 3
  • Mycí programy jsou: 160minutový, 60minutový, 90minutový, AUTOSense, Eco, Péče o myčku, Rychlý 30minutový, Opláchnutí a zadržení

PARAMETRY PRODUKTU

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.6 cm
Maximální hlučnost 46 db
Počet souprav nádobí 14
Třída energetické účinnosti 2021  E

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka 59.6 cm
Výška 81.8 cm
Hloubka 55 cm
Hmotnost 38.7 Kg

Konektivita

Délka kabelu 1.5 m

Display/Grafika

Typ displeje  LED

Další vlastnosti

Značka Electrolux
Smart  Ne
Délka hadice 1.5 m
Délka odtokové hadice 1.5 m

Hlučnost

Maximální hlučnost 46 db

Funkce

Dětská pojistka  Ne
Počet programů 8
Odložený start  Ano
Doba cyklu 240 min.
AquaStop funkce  Ano
Počet souprav nádobí 14
AquaSensor funkce Ano
Indikace zbývajícího času Ne

Energetické údaje

Spotřeba vody na cyklus 10.5 L
Třída účinnosti sušení A
Třída energetické účinnosti 2021  E
Spotřeba elektrické energie na 100 cyklů 95 kWh

Další parametry

Smart (ovládání mobilem)  Ne

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vestavné myčky
Záruka: 2 roky
Šířka odsavače: klasická (58 - 60 cm)
Typ myčky: plně integrovaná
Energetická třída: E