Gorenje GV541D10

Neohodnoceno
Značka: Gorenje

D

Dostupnost Na dotaz
Kód: 10431
10 990 Kč
Gorenje GV541D10
Neohodnoceno
Značka: Gorenje

POPIS PRODUKTU

Plně integrovaná myčka nádobí Gorenje GV541D10 na jedno naplnění umyje 9 sad nádobí. Ovládána je shora pomocí ovládacího panelu tlačítky. Konec programu ohlásí zvukový signál. K dispozici má 5 mycích programů: Intenzivní mytí, Program na sklo, Auto program, ECO program, 1h mytí. Samozřejmostí je odložený start 0-24 hodin. Vnitřní výbavu myčky Gorenje GV541D10 tvoří 2 koše s rukojetí a plastovým logem. Funkce TotalDry automaticky pootevře dvířka na konci programu. Funkce SpeedWash umožňuje zkrátit programy. Pro bezpečnost je myčka nádobí vybavena ochranou proti přetečení Total AquaStop. Šířka 45 cm.

Plně integrovaná myčka nádobí

Plně vestavnou myčku Gorenje GV541D10 si oblíbíte díky jejímu účinnému, úspornému, ale zároveň i tichému provozu. S šířkou 45 cm a velkým vnitřním prostorem se tato myčka postará o veškeré nádobí po několikachodovém obědu či večeři najednou. Používání myčky je ještě jednodušší díky pohodlnému ovládání shora. Na jeden mycí cyklus dokáže umýt až 9 jídelních souprav nádobí ve dvou koších. Oceníte i informativní displej, který informuje o zbývajícím čase, a vizuální indikátor konce mytí na ovládacím panelu. 

Programy a funkce

  • Programy: Intenzivní mytí, Denní mytí, ECO program, Program na sklo, 1h mytí

  • Další možnosti: Program 1/2 náplň, TotalDry, Funkce SpeedWash - možnost zkrácení programů

Samočisticí filtr

Praktická myčka nádobí Gorenje se může pochlubit účinným filtrem, který spolehlivě zachytí každou nečistotu z vašeho nádobí. Je však logické, že časem se filtr znečistí a zanese. U této šikovné myčky to však tak nebude. Její skvělý filtr je totiž samočisticí, takže nehrozí jeho ucpání. Vždy bude připraven na další mycí cyklus, ve kterém zajistí perfektní výsledky a zářivě čisté nádobí.

Total AquaStop - ochranný systém proti vyplavení

Díky bezpečnostní funkci AquaStop může být myčka bezpečně ponechána v provozu v noci i během vaší nepřítomnosti. V případě úniku vody nebo vytečení funkce AquaStop automaticky zastaví dodávku vody a čerpadlo současně odčerpá zbytkovou vodu pryč ze spodku myčky. Funkce AquaStop zůstává plně funkční po celou dobu životnosti myčky.

Funkce TotalDry

Po dokončení mycího cyklu se dveře myčky automaticky trošku otevřou pro vypuštění nadbytečné páry. To umožňuje přístup čerstvého vzduchu, čímž se umyté nádobí, jako například plastové nádoby, kompletně vysuší. Vynikající pro rychlé schnutí s nízkou spotřebou energie.

Speedwash

SpeedWash zkrátí čas mycích programů. Pokud potřebujete nádobí umýt rychleji než je standardní čas, rychlý 20minutový program je možné pomocí funkce SpeedWash zkrátit na rekordních 15 minut. Ideální pro méně zašpiněné nádobí v případě, že máte více hostů najednou.

PerfectDrying

Myčka značky Gorenje obdržela do své výbavy praktickou funkci Perfect Drying. Ta se postará o dokonalé vysušení nádobí, a to tak, že z posledního horkého oplachování využívá teplo. Zbývající pára kondenzuje uvnitř myčky, stéká na dno a odpaří se. Výsledkem je spolehlivě vysušené a čisté nádobí.

PARAMETRY PRODUKTU

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 47 db
Počet programů 5
Počet souprav nádobí 9
Třída energetické účinnosti 2021  D

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka 44.8 cm
Výška 81.5 cm
Hloubka 55 cm
Hmotnost 33 Kg

Konektivita

Délka kabelu 1.5 m

Display/Grafika

Typ displeje  LED

Další vlastnosti

Značka Gorenje
Smart  Ne
Délka hadice 1.5 m
Délka odtokové hadice 1.5 m

Hlučnost

Maximální hlučnost 47 db

Funkce

Dětská pojistka  Ne
Počet programů 5
Odložený start  Ano
Doba cyklu 198 min.
AquaStop funkce  Ano
Počet souprav nádobí 9
AquaSensor funkce Ano
Indikace zbývajícího času Ano

Energetické údaje

Spotřeba vody na cyklus 9 L
Třída účinnosti sušení A
Třída energetické účinnosti 2021  D
Spotřeba elektrické energie na 100 cyklů 63 kWh

Další parametry

Smart (ovládání mobilem)  Ne

 

 Jedná se o vestavný spotřebič, čelní dvířka nejsou součástí dodávky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vestavné myčky
Záruka: 2 roky
Typ myčky: plně integrovaná
Šířka myčky: 45 cm