Mora VM 565 X

Neohodnoceno
Značka: Mora

Informační list

Dostupnost Na dotaz
Kód: 11760
9 990 Kč
Mora VM 565 X
Neohodnoceno
Značka: Mora
Mora VM 565 X
Akce Novinka

POPIS PRODUKTU

Vestavná myčka nádobí Mora VM 565 X o šířce 45 cm s kapacitou pro 9 sad nádobí. Vnitřní vybavení tvoří 2 úložné koše. Ovládání myčky je umístěno vpředu a je ovládáno tlačítkem. Můžete si vybrat ze 7 programů a 5 teplot. Myčka je vybavena funkcí Total Aqua Stop proti přetečení, samočisticím filtrem, odloženým startem a možností použití tablet 3v1. Má také zvukový signál na konci programu. Spotřeba vody je 8,5 litru a maximální hlučnost 47 dB.

Mora VM 565 X

Vestavná myčka Mora VM 565 X o šířce 45 cm se stane vaším každodenním pomocníkem ve vaší domácnosti. Na jeden mycí cyklus umyje až 9 jídelních souprav a spotřebuje pouze 10 l vody na cyklus. Díky 2 úložným košům je vhodná pro menší rodiny. Potěší také nízkou hlučností, která dosahuje maximálně 47 dB.

Automatický program

Myčka má program Auto, který bude ideální pro všechny vaše potřeby. Díky programu Auto již nepotřebujete speciální program pro skleněné nádobí nebo pro intenzivní mytí. Senzorová technologie upravuje mycí program tak, aby bylo nádobí dokonale čisté, a zároveň optimalizuje spotřebu vody a energie.

Účinné sušení

Myčka se postará o rychlé sušení nádobí s nízkou spotřebou. Po dokončení pracího cyklu se automaticky mírně otevřou dvířka, aby přebytečná pára unikla ven. Dovnitř se dostane čerstvý vzduch, takže nádobí zcela vyschne.

Celkem AquaStop

Pro zajištění bezpečnosti je myčka vybavena funkcí AquaStop. Myčku můžete nechat běžet přes noc nebo když nejste doma. V případě úniku vody nebo zaplavení se automaticky aktivuje funkce AquaStop a uzavře přívod vody, zatímco čerpadlo vypustí vodu z nádrže myčky.

Opožděný start

Myčka je vybavena praktickou funkcí odloženého startu, která se vám přizpůsobí. Funkce umožňuje naprogramovat zapnutí myčky předem, takže nádobí umyje, kdy se vám to hodí.

Účinné a rychlé praní

Pro každodenní mytí nádobí využijete praktický hodinový program, který spolehlivě umyje lehce znečištěné nádobí. S přidáním funkce QuickWash dokonce zkrátí program o dalších 15 minut. Funkce QuickWash zkracuje dobu praní pouze u vybraných programů.

Samočisticí funkce

Myčka bude vždy čistá. Je vybavena samočisticím programem, který vám pomůže udržet myčku v čistotě, aniž byste ji museli čistit ručně. Další výhodou je bezchybný provoz filtru. Oplachovací systém spolu s automatickou prevencí ucpání filtru zajistí, že filtr bude fungovat bez poruch.

PARAMETRY PRODUKTU

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 47 db
Počet programů 7
Počet souprav nádobí 9
Třída energetické účinnosti 2021  D

Fyzické vlastnosti a barva

Barva nerez
Šířka 44.8 cm
Výška 81.5 cm
Hloubka 55 cm
Hmotnost 36 Kg

Konektivita

Délka kabelu 1.5 m

Display/Grafika

Typ displeje  LED

Další vlastnosti

Značka Mora
Smart  Ne
Délka hadice 1.5 m
Délka odtokové hadice 1.5 m

Obsah balení

Obsah balení přívodní a odpadní hadice

Hlučnost

Maximální hlučnost 47 db

Funkce

Dětská pojistka  Ne
Počet programů 7
Odložený start  Ano
Doba cyklu 198 min.
AquaStop funkce  Ano
Počet souprav nádobí 9
AquaSensor funkce Ano
Indikace zbývajícího času Ne

Energetické údaje

Spotřeba vody na cyklus 8.5 L
Třída účinnosti sušení A
Třída energetické účinnosti 2021  D
Spotřeba elektrické energie na 100 cyklů 67 kWh

Další parametry

Smart (ovládání mobilem)  Ne

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vestavné myčky
Záruka: 2 roky
Typ myčky: plně integrovaná
Šířka myčky: 45 cm