Mora OP 640 S

Neohodnoceno
Značka: Mora

Energetický štítek

Dostupnost Skladem - ihned k odeslání (1 ks)
Kód: 13098
2 490 Kč
Mora OP 640 S
Neohodnoceno
Značka: Mora
Bez názvu
Akce

Základní popis

Podvěsný odsavač Mora OP 640 BR v šířce 60 cm ve stříbrném provedení je určen pro instalaci pod skříňku, ale může být nainstalován i bez ní. Díky 6 odtahům přes zeď a možnosti recirkulace je ideálním řešením do panelákových kuchyní. 3 rychlostní tlačítkové ovládání s výkonem až 178 m3 / h a hlučností 63 dB spolehlivě odstraní nepříjemné pachy a mastnotu. LED osvětlení je samozřejmostí. Odsavač je vybaven přední skleněnou náběhovou lištou, která pomáhá zadržet páru. Hliníkové filtry proti mastnotě můžete mýt v myčce a při dokoupení uhlíkových filtrů lze odsavač provozovat i na recirkulaci.

 

 

LED osvětlení

Dokonalý přehled nad vaším vařením

LED osvětlení vám dodá dokonalý přehled o vašem vaření, na celou plochu pod odsavačem vždy komfortně uvidíte a můžete tak vařit v pohodě i za šera a navíc s maximální úsporou.

 

Pro čistý vzduch ve vaší domácnosti

Ať už jste vášnivými kuchaři, nebo pro vás vaření představuje pouze povinnost, neměli byste podceňovat čistotu ovzduší ve vaší kuchyni. Skvělým nástrojem pro odstranění přebytečného vzduchu je podstavný odsavač Mora OP 640 S, který dokáže během jedné hodiny odtáhnout až 178 m3 nahromaděných výparů.
MORA OP 640 S Recirkulační režim

 

Pohodlné ovládání

MORA OP 640 S Ovládací prvky Ovládací prvky odsavače par MORA OP 640 S naleznete přímo uprostřed jeho čelního panelu. Samotné ovládání sestává z 5 tlačítek, umožňujících nastavení intenzity odsávání v rámci 3 rychlostí (+ tlačítko vypnutí) a také vypínání či zapínání osvětlení. To je zprostředkováno LED žárovkami, které nejen že jsou maximálně hospodárné, ale také vydrží mnohem déle než běžné žárovky.

Odtah i recirkulace

 
 

Odsavač par MORA OP 640 S je schopen vykonávat svou činnost jak v odtahovém, tak v recirkulačním režimu. Je tedy vhodný do domácností s možností vývodu vzduchu potrubím či šachtou, ale i tam, kde toto není konstrukčně možné. V tomto případě se nabízí mód recirkulace, kdy je vzduch do digestoře nasáván, vyčištěn a následně vypuštěn zpět do místnosti.

Ocenění hodná je také minimální hlučnost – ani během chodu nejintenzivnějšího stupně odsávání nepřekročí hladina hluku 63 dB.
 

MORA OP 640 S Odsávání vzduchu

Popis a parametry MORA OP 640 S
 

Parametry

Výška
Šířka 600 mm
Hloubka 485 mm
Výška zabaleného výrobku
Šířka zabaleného výrobku
Hloubka zabaleného výrobku
Váha netto 5,5 kg
Váha brutto
materiál lakovaný plech
maximální hlučnost 63 dB(A)
roční spotřeba el. energie 41 kWh/rok
jmenovitý příkon 85 W
typ odsavače Podstavný
počet výkonnostních stupňů 3
maximální výkon odsávání 178 m/h
výška těla odsavače 140 mm
typ instalace Volně stojící, na stěnu
barva těla odsavače stříbrná
Materiál odsavače/komínu lakovaný plech
materiál tukového filtru Omyvatelný hliníkový
typ ovládání Mechanické
počet světel 1
průměr odtahu 120 mm
celkový výkon osvětlení 4 W

Doplňkové parametry

Kategorie: Odsavače par
Záruka: 2 roky