Mora OP 642 W

Neohodnoceno
Značka: Mora

Podskříňkový odsavač par Mora OP 642 W

Dostupnost Na dotaz
Kód: 12731
2 290 Kč
Mora OP 642 W
Neohodnoceno
Značka: Mora

 

Podskříňkový odsavač par Mora OP 642 W v bílém provedení s šířkou 60 cm je zařazen do energetické třídy C. Maximální výkon odsávání dosahuje 265 m³/h. Digestoř je možné namontovat buď s odtahem do komína či bez odtahu díky funkci recirkulace. Zadní napojení na odtahové potrubí má průměr 100 mm a horní napojení má průměr 120 mm. Výkon můžete regulovat pomocí tlačítkového ovládání, disponuje 3 rychlostmi. Digestoř má přední skleněnou náběhovou lištu pro zachycování páry. Uvnitř odsavače se nachází 2 kovové filtry proti mastnotám a zpětná klapka. Tento odsavač par je vhodný především do panelových bytů. Maximální hlučnost dosahuje 67 dB. Pracovní plocha pod odsavačem je osvětlena LED osvětlením s výkonem 6 W.

 

 

Výkonný odtah a možnost recirkulace

Už nikdy se při vaření nemusíte zapotit. Podskříňková digestoř Mora OP 642 W nabízí až 2 možnosti, jak ji připojit. Zadní napojení na odtahové potrubí má průměr 100 mm a horní napojení má průměr 120 mm. Díky digestoři máte zaručeno, že přebytečná pára vám už nebude znepříjemňovat práci při vaření. Kompaktní digestoř Mora vám nabízí i možnost recirkulace, což znamená, že pročištěný vzduch se bude přes filtr vracet zpět do vaší kuchyně. Uhlíkový filtr Mora UF UNI 520 x 300 není součástí balení, je třeba jej zakoupit zvlášť, aby bylo možné recirkulaci využívat. Výkon odsavače činí až 265 m³/h, což zajistí opravdu dostatečné odsátí přebytečných par. Vysoká kvalita a výkon této digestoře jsou zárukou spokojenosti každého zákazníka.

Až 3 stupně rychlosti odsávání

Podskříňková digestoř má na výběr až 3 rychlosti odsávání přebytečných par. Podle množství vyprodukovaných par při vaření si můžete vybrat, zda chcete odtah par pomalejší nebo rychlejší. Sami si zvolíte nejlepší možnost. Výkon komínového odsavače par by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 50 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou.

Kvalitní osvětlení a nízká hlučnost

Kompaktní digestoř je vybavena kvalitním LED osvětlením, které vám výrazně usnadní práci při vaření. 6W žárovka vám posvítí při přípravě chutné večeře. Digestoř vás navíc nebude rušit ani nadměrným hlukem, jelikož je navzdory svému vysokému výkonu poměrně tichá. Maximální hlučnost přístroje dosahuje 67 dB, což vás při vaření určitě nebude rozptylovat. Světlo i odsávání zapnete jednoduše tlačítky. Tato kompaktní podskříňková digestoř je ta pravá pro vaši kuchyni.

  •     2x kovový filtr proti mastnotě (omyvatelný v myčce)
  •     zpětná klapka
  •     šířka: 60 cm

PARAMETRY PRODUKTU

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Maximální hlučnost 67 db
Třída energ.účinnosti  C
Typ digestoře odtah+recirkulace
Maximální výkon odsávání 265 m3
Počet motorů 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva bílá
Šířka 60 cm
Výška 14 cm
Hloubka 48.5 cm
Hmotnost 6 Kg

Další vlastnosti

Značka Mora
Smart  Ne
Maximální výkon odsávání 265 m3
Počet rychlostí 3
Počet motorů 2
Min.vzdál.od el.var.desky 50 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky 65 cm
Počet vývodů 2
Vhodný uhl. filtr 851656
Potřebný počet uhl. filtrů 1

Hlučnost

Maximální hlučnost 67 db

Další parametry

Třída energ.účinnosti  C

Energetické údaje

Celková spotřeba 43.3 kWh

Vzhled

Typ ovládání mechanické
Typ digestoře odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů 2

Funkce

Automatické spuštění Ne
Typ osvětlení LED

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Odsavače par
Záruka: 2 roky
Typ odsavače: podskříňkové (podvěsné)
Šířka odsavače: 60 cm