Set Whirlpool AKP 745 WH + WL S1360 NE + AMW 439 WH

Neohodnoceno
Značka: Whirlpool

Dostupnost Skladem - ihned k odeslání (2 ks)
Kód: 13373
19 999 Kč
Set Whirlpool AKP 745 WH + WL S1360 NE + AMW 439 WH
Neohodnoceno
Značka: Whirlpool
set wls 2260 Whirlpool
Akce Doprava zdarma

Set se skládá z vestavné pečící trouby a mikrovlnné trouby s grilem

 

Vestavná trouba Whirlpool AKP 745 WH v bílém provedení je horkovzdušná. Díky svému zajímavému designu bude určitě ozdobou každé kuchyně. Ovládání probíhá pomocí dvou otočných a zápustných knoflíků. Všechny hodnoty jsou zobrazovány na grafickém displeji. Velkou výhodou je technologie SmartClean, díky které vyčistíte troubu snadno a rychle bez jakýchkoliv přípravků. Objem trouby je 65 litrů. Mezi výbavu patří teleskopické výsuvy, 2 pečící plechy a rošt. Energetická třída A. Maximální teplota 250 °C.

 

 

 

Horkovzdušná vestavná trouba od společnosti Whirlpool

V případě, že sháníte novou troubu do vaší kuchyně, máme pro vás řešení. Společnost Whirlpool uvádí na trh novinku. Nabízí vám horkovzdušnou troubu AKP 745 WH. Trouba se vyrábí v zajímavém provedení, které jistě doplní každou kuchyň, tradiční i moderní. Trouba Whirlpool AKP 745 WH je jednou z designové řady ABSOLUTE Core. Bílé provedení je velice zajímavé. Dominantní je i masivní madlo, které vystupuje nad úroveň trouby. Ovládání probíhá pomocí dvou zápustných, otočných knoflíků. Je velice jednoduché. Důležité údaje se zobrazují na černobílém grafickém displeji. Cirkulace horkého vzduchu ve vnitřním prostoru trouby pomáhá urychlit pečení oblíbených pokrmů. Ventilátor s kruhovým topným tělesem distribuuje horký vzduch v celém prostoru rovnoměrně, aby bylo vaše jídlo pokaždé dokonale upečené z každé strany v co nejkratším čase.

Samočištění se SmartClean

Vestavná trouba má k dispozici jednoduchý a zároveň účinný způsob odstraňování nečistot a mastnoty, která vzniká při pečení. Hydrolýza nabízí jednoduchou, pohodlnou a efektivní možnost čištění trouby. Postačí zapnout troubu na hodinu, nastavit teplotu na 220 °C, aby se aktivovaly katalytické panely, které rozkládají a absorbují tuk.

Bezpečná manipulace s plechy

Pro pohodlnou a maximálně bezpečnou manipulaci s plechy nebo nádobím při pečení má trouba k dispozici teleskopický výsuv na jedné úrovni. Ten zajišťuje spolehlivé uchopení plechu a jeho jednoduché vysouvání bez hrozby pádu, převrhnutí nebo náhodného popálení.

Povrchová úprava AFP

Vestavná trouba má povrchovou úpravu AFP (proti otiskům prstů). Nekonečné leštění a úklid povrchu spotřebiče tak už bude minulostí. Speciální povrchová úprava proti otiskům zajistí, aby povrch trouby zůstal stále čistý.

Spotřeba

Spotřebič patří do energetické třídy A. Díky své úspostnosti ušetří nejen životní prostředí, ale také vaše peníze. Trouba spotřebuje během konvenční funkce 0,85 kWh za cyklus. Index energetické účinnosti je 106,9 kWh/rok. Maximální příkon trouby 3 200 W. Napětí 230 V. Frekvence 50 Hz. Proudová pojistka 16 A. Spotřeba energie v pohotovostním režimu < 1,0 W. Ve vypnutém režimu < 0,5 W.

Rozměry

Trouba Whirlpool AKP 745 WH je vestavná. Rozměry otvoru, které jsou důležité pro snadné zabudování jsou následující: výška 600 mm × šířka 560 mm × hloubka 550 mm. Rozměry samotného spotřebiče jsou 595 (výška) × 595 (šířka) × 564 (hloubka) mm.

Funkce

Spotřebič je vybaven 2 úrovněmi pečení. Dále můžete zvolit statický horní + spodní ohřev, statický spodní ohřev nebo gril, gril + ventilátor, ventilátor s kruhovým topným tělesem. K dispozici je také turboventilátor s kruhovým topným tělesem, ventilátor + statický horní a spodní ohřev a ventilátor + rozmrazování. Velkou výhodou je funkce samočištění trouby pomocí páry SmartClean. Čištění spotřebiče bude od teď jednoduché, stačí zapnout tento program a nechat ho pracovat za vás. 

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti  A
Celk.vn.kapacita trouby 65 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 3200 W
Typ čištění Párou
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 8

Fyzické vlastnosti a barva

Barva bílá
Šířka 59.5 cm
Výška 59.5 cm
Hloubka 56.4 cm
Hmotnost 33 Kg

Konektivita

Síťový kabel bez zástrčky

Display/Grafika

Vestavěný displej Ano

Další vlastnosti

Značka Whirlpool
Smart  Ne
Jednoduché čištění Ano
Teleskopický výsuv Jednoúrovňový

Funkce

Časovač Ano
Gril Ano
Typ čištění Párou
Počet funkcí 8

Další parametry

Třída energ.účinnosti  A
Smart (ovládání mobilem)  Ne

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby 65 L
Celkový výkon trouby 3200 W
Horkovzdušná funkce

Ano

 

 

Vestavná mikrovlnná trouba Whirlpool AMW 439 WH v elegantním bílém provedení s neutrálním designem nebude v kuchyni působit rušivě. Na první pohled vás zaujme její černo bílý grafický displej. Výkon mikrovln je 750 W a výkon grilu 700 W. Mikrovlnná trouba Whirlpool je vybavena 3D systémem pro dokonalé rozložení mikrovln, a tím pádem bude vaše jídlo ohřáté ze všech stran stejně. Je vybavena funkcemi Crisp - zapékání, JetDefrost - rychlé rozmrazování a Defrost - ruční rozmrazování. Díky 4 úrovním výkonu si libovolně nastavíte požadovanou teplotu.

Moderní vestavná mikrovlnná trouba

Mikrovlnná trouba Whirlpool AMW 439 WH je určena k vestavbě a díky svým kompaktním rozměrům je vhodná pro instalaci do horní skříňky kuchyňské linky. Mikrovlnná trouba má 4 úrovně výkonu, které poskytují dostatečnou flexibilitu. Výkon mikrovln je 750 W a výkon grilu je 700 W.

Funkce mikrovlnné trouby

Mikrovlnná trouba Whirlpool AMW 439 WH disponuje funkcemi jako Crisp, díky které je možné perfektní pečení shora i zespoda - přesně jako při použití tradiční trouby. Oproti tomu je funkce Crisp mnohem rychlejší a vy si tak můžete na lahodném pokrmu pochutnat po velmi krátké době. Kromě toho se spotřebič chlubí i funkcí Jet Start, automatickým ohřevem nápojů, nebo kombinovaným grilem. K dispozici je také funkce časovače a bezpečnost vašich nejbližších chrání dětská pojistka. Mezi další funkce patří Jet Defrost, která po nastavení druhu potraviny a její hmotnosti provede rovnoměrné rozmrazení až 7× rychleji, a Defrost ruční rozmrazování.

Digitální displej

Vestavná mikrovlnná trouba má jednoduše čitelný přehledný a velký digitální displej. Ten usnadní přípravu pokrmů a zároveň nabízí dokonalý přehled o čase přípravy.

 

Křupavé jídlo s funkcí Crisp

Funkce Chrisp kombinuje v sobě patentovanou 3D technologii distribuce mikrovln, unikátního talíře Crisp, grilu a otočného talíře. S mikrovlnnou troubou připravíte stejně chutná jídla jako v tradiční troubě.

Grilujte kdykoliv

Pokud máte chuť na grilované jídlo, mikrovlnná trouba nabízí i funkci grilu. Jednoduše a rychle připravíte zapečené dobroty, chutnou topinku se sýrem, teplý sendvič, grilovanou klobásku či zeleninu.

3D distribuce mikrovln

S technologií 3D distribuce mikrovln je distribuce mikrovln uvnitř rovnoměrná. Připravované pokrmy jsou tak rovnoměrně uvařené nebo zahřáté. Dosáhnete tak lepších výsledků za kratší čas.

Dětská pojistka

V případě, že máte doma i malé děti, mikrovlnná trouba nabízí dodatečnou ochranu v podobě uzamykatelného ovládacího panelu. Stačí na pár vteřin stisknout určené tlačítko a mikrovlnná trouba zůstane uzamčena.

Provedení mikrovlnné trouby

Mikrovlnná trouba se může pochlubit elegantním provedením s černobílým grafickým displejem a designem Absolute. Tento displej usnadňuje ovládání mikrovlnné trouby. Mikrovlnná trouba Whirlpool AMW 439 WH je v bílém provedení. Velkým plusem je 3D distribuce mikrovln, která zaručí rovnoměrný ohřev vašeho pokrmu.

Ovládání a příslušenství trouby

Ovládání mikrovlnné trouby je velmi jednoduché, a to pomocí knoflíků a tlačítek. V balení mikrovlnné trouby najdete otočný talíř, crisp talíř, držák crisp talíře a grilovací rošt. Průměr otočného talíře je 25 cm. Vnitřní objem mikrovlnky je 22 l.

Další vlastnosti mikrovlnné trouby

Mikrovlnná trouba má materiál panelu v kombinaci kov a sklo, a proto se bude jednoduše a snadno čistit. Otevírání dveří mikrovlnné trouby je do boku.

 

EAN kód 8003437394874
Typ vestavná MINI BI
Kategorie elektronická
Druh trouby se zapékáním Crisp
Vlastnosti
Design ABSOLUTE
Barva bílá
Displej trouby černobílý grafický
Distribuce mikrovln 3D
Kontrola teploty elektronická
Kontrola času elektronická
Funkce trouby
Jet Start ano
Mikrovlnný ohřev ano
Gril ano
Kombinovaný gril ano
Crisp ano
Jet Defrost ano
Defrost ano
Časovač ano
Dětská pojistka ano
Výbava
Ovládání tlačítka
Materiál panelu kombinace kov / sklo
Otvírání dveří do boku
Počet a typ skel ve dveřích trouby 2 / venkovní šedé
Příslušenství trouby
Otočný talíř ano
Talíř Crisp ano
Držák Crisp talíře ano
Grilovací mřížka ano
Technické údaje
Vnitřní objem mikrovlnné trouby 22 l
Průměr otočného talíře 25 cm
Material / barva interiéru smalt / šedá
Výkon mikrovlnného ohřevu 750 W
Počet úrovní výkonu 4
Výkon grilu 700 W
Maximální příkon 1900 W
Napětí 230 V
Frekvence 50 Hz
Proudová pojistka 10 A
Spotřeba energie v pohotovostním režimu (2010/30/EC) < 1,0 W
Spotřeba energie ve vypnutém režimu (2010/30/EC) < 0,5 W
Rozměry (vxšxh) 382x595x320 mm
Rozměry s obalem (vxšxh) 450x686x456 mm
Rozměry otvoru pro zabudování (vxšxh) 362x560x300 mm
Hmotnost 21,0 kg
Hmotnost s obalem 21,5 kg

 

Whirlpool  WL S2260 NE indukční deska

Popis produktu

indukční varná deska • šířka 59 cm • 4 varné zóny • připojení 220–240 V / 400 V • bez rámečku • dotykové ovládání • funkce 6. SMYSL – uvedení do varu, dušení, udržování v teple a rozpouštění • FlexiCook – spojení dvou varných zón do jedné • funkce PowerBoost – zajistí maximální výkon varné zóny • bezpečnostní prvky: dětský zámek, ukazatel zbytkového tepla • V × Š × H: 5,2 × 59 × 51 cm

 
Whirlpool WL S2260 NE, černá

Whirlpool WL S2260 NE, černá

Indukční varná deska Whirlpool WL S2260 NE v provedení bez rámečku se bude skvěle vyjímat i ve vaší kuchyni. Povrch z kvalitní sklokeramiky je odolný vůči poškození, navíc se snadno udržuje čistý. Varná deska vás ale nepotěší pouze svým elegantním vzhledem a kvalitním provedením. Vysoký výkon je zárukou rychlého vaření, o pohodlí se postará množství praktických funkcí.

Komfortní vaření na 4 varných zónách

S indukcí bude příprava jídla mimořádně rychlá i energeticky úsporná. Varná deska s šířkou 59 cm disponuje 4 varnými zónami, které lze využít také jako flexi zónu. Komfort při vaření ještě zvyšuje automatický ohřev 6. SMYSL. Pokud se tak například chystáte rozpouštět čokoládu, odpadá nutnost přemýšlet nad optimální výší výkonu. O vše se postará chytrá technologie. Veškerá nastavení provádíte pomocí přehledného dotykového panelu, využít můžete i ovládání přes Wi-Fi s aplikací 6th Sense Live. Používání varné desky Whirlpool WL S2260 NE je tedy mimořádně snadné.


 

Klíčové vlastnosti:

  • Snadno přístupné a intuitivní ovládání dotykem nebo přes Wi-Fi
  • 18 stupňů výkonu + extra rychlý ohřev Power Booster
  • 4 varné zóny s celkovým maximálním příkonem 7 200 W
  • Spojení dvou varných zón do jedné FlexiCook
  • 4 automatické funkce 6. SMYSL – vyberte si nízkoteplotní režim podle svých potřeb
I varná deska může mít 6. SMYSL!

 

Intuitivní vaření přináší více času pro sebe

Objevte unikátní design Absolute a poznejte kombinaci nadčasového vzhledu a intuitivního ovládání. Není třeba dělat kompromisy mezi krásným designem a pokročilými možnostmi vaření.


 

Intuitivní vaření s přednastavenými programy, které vám zajistí více času pro sebe

Technologie 6. SMYSL přináší čtyři přednastavené funkce vaření: Udržování v teple, Dušení, Rozpouštění a Uvedení do varu. Stačí navolit požadovaný způsob vaření a deska automaticky nastaví ideální úroveň výkonu.


  

Udrží vaše jídlo stále teplé

Funkce Udržování v teple zachovává ideální teplotu jídla po skončení vaření bez rizika připálení.


 

Rovnoměrně a bez obav pouhým jedním kliknutím

Funkce Rozpouštění uvede suroviny (např. čokoládu nebo máslo) do ideální teploty pro roztavení s minimálním rizikem připalování nebo nerovnoměrného ulpívání na stěně nádobí.


 

Pomalé vaření bez rizika připálení

Funkce Dušení je vhodná pro pokrmy, které je nutné vařit pozvolna. Zajistí pomalé odpařování tekutin a udržuje jídlo šťavnaté, aniž by docházelo k jeho připalování a vysoušení.


 

Uvedení vody do varu a jeho udržování

Funkce Uvedení do varu přivede vodu do bodu varu účinně a rychle a zároveň zabraňuje přetečení i zbytečnému plýtvání energií.


 

Ovládejte dvě zóny i jako jednu flexibilní plochu se stejnou teplotou

FlexiCook umožňuje flexibilně využívat velkou varnou plochu, která vznikne zkombinováním dvou zón: flexi zóna zůstává aktivní i při posouvání nádobí po ploše, i když je zakryta z poloviny nebo zcela.


  

Možnost nastavit při prvním zapnutí maximální výkon desky, který nebude nikdy překročen

Sami rozhodněte o maximálním výkonu vaší indukční varné desky: 2,5 kW, 4,0 kW, 6,0 kW nebo 7,2 kW. Po nastavení požadovaného maximálního výkonu varná deska automaticky upravuje rozdělování výkonu mezi plotny tak, aby určená mezní hodnota nebyla překročena. Vaše domovní instalace tak nebude nikdy přetížena, zatímco vy budete moci využívat všech funkcí nabízených indukční varnou deskou.


 

Snadné ovládání indukční varné desky prostřednictvím mobilní aplikace 6th SENSE LIVE

Mobilní aplikace 6th Sense Live stojí na pokročilé technologii umožňující nastavovat úroveň výkonu i čas přímo z aplikace, spouštět nový cyklus vaření v ručním režimu nebo navolit automatické funkce. Rovněž dovoluje propojit varnou desku s digestoří, nabízí osobní receptář a spravuje nákupní seznam. Používání vaší indukční varné desky s využitím všech jejích schopností nikdy nebylo tak snadné.


 

Speciální konstrukce umožňuje instalaci varné desky v dokonalé rovině s kuchyňskou linkou

Díky speciální konstrukci se deska vkládá přímo do výřezu v kuchyňské lince, je s ní tak v dokonalé rovině a přináší nejen estetické, ale i praktické řešení při čištění.


 

Snadná instalace a čistý design

Absence čelního odvětrávání znamená velmi snadnou instalaci bez potřeby dalších úprav kuchyňské linky.


 

Při výměně desky nejsou nutné žádné úpravy ani přizpůsobení

Indukční varnou desku Whirlpool snadno umístíte do otvoru po plynové desce. Výřez nemusíte měnit. Díky technologii řízení příkonu nejsou nutné ani žádné úpravy elektroinstalace. Vychutnejte si pohodlné používání, snadné čištění, bezpečnost a rychlost indukční varné desky.


 

Vyžaduje pouze minimální tloušťku pracovní desky

Při instalaci bez trouby na pečení činí minimální požadovaná tloušťka pracovní desky 12 mm, tedy 28 mm v případě instalace nad troubu.


 

Úplné zablokování ovládacích prvků varné desky

Možnost zablokování ovládání varné desky varné brání dětem zapínat spotřebič a měnit vybrané parametry. Whirlpool tak bdí nad bezpečností dětí i klidem jejich rodičů.


 

Pro rychlejší a úspornější vaření

Potřebujete uvařit vodu, ale nemáte čas? Indukční varná deska dokáže uvést vodu do varu ve velmi krátkém čase a poté udržuje teplotu varu při současném snížení spotřeby elektrické energie.


 

Zkraťte dobu vaření díky pokročilé indukční technologii

S indukční technologií dokáže varná deska uvést do varu 2 litry vody za pouhé 4 minuty při odběru 230 W, což je výrazně úspornější než při použití jiných technologií.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sety domácích spotřebičů
Záruka: 2 roky
Barva spotřebičů: bílá
Výbava trouby: výsuvné kolejnice
Šířka varné desky: klasická (58 - 60 cm)
Energetická třída: A