Set Mora VTPS 777 BX + VDIT 65D FF Dárek pánev Flonax comfort zdarma

Neohodnoceno
Značka: Mora

+ dárek

Dostupnost Na dotaz (2 ks)
Kód: 13239
16 999 Kč
Set Mora VTPS 777 BX + VDIT 65D FF Dárek pánev Flonax comfort zdarma
Neohodnoceno
Značka: Mora
Set Mora VDIT 65D FF
Akce Novinka Doprava zdarma

Popis produktu

vestavná trouba s přídavnou párou • energetická třída A+ • objem 77 l • horkovzdušná trouba s kruhovým topným tělesem • teleskopické výsuvy • displej • pyrolytické čištění • funkce Horký vzduch – zajistí perfektní distribuci tepla do všech úrovní trouby • funkce Pečení na více úrovních – pečení až pěti různých jídel naráz • program Pizza – křupavá pizza jako z kamenné pece při 300 °C • funkce Termosonda – skvěle upečené maso díky přesnému sledování teploty • bezpečnostní prvky: chladná dvířka • V × Š × H: 59,5 × 59,5 × 56,4 cm

 
Mora VTPS 777

Mora VTPS 777 BX, nerez/černé sklo

Prémiová trouba v bytelném nerezovém provedení v kombinaci s černým sklem zajistí kromě tradičního pečení i další moderní úpravy jídla, které potěší milovníky zdravých pokrmů. Disponuje funkcí páry, se kterou si jídlo zachovává maximum vitamínů a stopových prvků a překvapí vás výbornou chutí a přirozenou konzistencí pokrmů. Také horkovzdušné fritování bez tuku připraví například hranolky či kuřecí nugety bez zbytečně vysoké kalorické hodnoty. 22 automatických programů je navrženo přesně pro vybranou přípravu daného pokrmu.

Termosonda vám poskytne informaci o teplotě uvnitř pokrmu bez otevírání dvířek. Navíc je vybavena pyrolytickým čištěním, dvojitým osvětlením, teleskopickým výsuvem a dalšími prvky pro komfortní obsluhu.

Velký objem pro velké kulinářské výzvy

HomeMade klenutý tvar vnitřního prostoru byl inspirován tradičním tvarem klasické pece. Velký objem 77 l a promyšleně umístěná topná tělesa se starají o správné propečení a křupavý pokrm ze všech stran. Teplotu si lze upravovat od 30 do 300 °C.


 

Klíčové vlastnosti:

 • Klenutý tvar trouby inspirovaný tradiční pecí
 • Nabízí objem 77 litrů a výběr z 22 automatických programů
 • Program Pizza 300 °C připraví pizzu jako z pizzerie
 • Víceúrovňové pečení až na 5 plechách současně
 • Horkovzdušné fritování s minimálním množstvím oleje
 • Termosonda pro neustálý přehled o teplotě připravovaného pokrmu

 

 Trouba, která otevírá dveře k moderním tepelným úpravám pokrmů.

 

Nízká spotřeba energie

Ačkoliv Mora VTPS 777 BX disponuje velkým objemem 77 litrů, nezvyšuje se při pečení spotřeba energie. Smaltovaný povrch s trojitým nátěrem a kvalitní zasklení dvířek poskytuje dostatečnou izolaci, aby teplo při pečení zůstalo uvnitř trouby a nikam neunikalo.


 

Připravena do 5 minut

Jednou z předností trouby Mora VTPS 777 BX je její rychlý ohřev. Na 200 °C se rozehřeje do 5 minut, na což vás také upozorní světelná a zvuková signalizace.


 

Dokonale propečené jako z tradiční pece

Vždy perfektní výsledky v podobě křupavých a rovnoměrně propečených pokrmů dosáhnete díky klenutému tvaru trouby. Tato vlastnost je k nezaplacení například při pečení domácího chleba.


 

Pečení pod kontrolou

Celoskleněná dvířka a vnitřní osvětlení trouby vám umožní kontrolovat přípravu pokrmu, aniž byste museli troubu otevírat, a tím vypustili teplý vzduch ven.


 

 Úctyhodný objem a víceúrovňové pečení

Trouba se může pochlubit extra velkým objemem 77 litrů. Připravíte v ní tak bez problému nedělní oběd pro celou rodinu, upečete velkou krůtu či vánoční cukroví až na pěti plechách současně.

 

 

 Pizza jako z Itálie

Rádi si pochutnáte na vláčné pizze s křupavými okraji? S programem Pizza si připravíte výtečnou pizzu přímo u vás doma.


 

Zdravější fritování

Připravte si zdravější alternativu hranolek či jiných smažených pokrmů. S programem horkovzdušné fritování je připravíte bez použití oleje či s jeho minimálním množstvím.


 

Poznejte sílu páry

Vyzkoušejte program s extra párou, díky kterému upečete voňavý a nadýchaný chleba s křupavou kůrkou.


 

Expert na grilované pokrmy

Šťavnaté grilované pokrmy se zlatavým povrchem upečete v troubě Mora VTPS 777 BX. Ta je totiž vybavena dvojitým grilovacím tělesem s variabilním využitím. Zapnout můžete jen velké či malé, ale i obě zároveň.


 

Automatické programy

Vybrat si můžete až z 22 automatických programů, kdy stačí jen vybrat typ jídla a jeho hmotnost. Trouba si už pak sama nastaví ideální teplotu, čas přípravy i topná tělesa. Pečení nikdy nebylo jednodušší!


 

Program pro hotová a mražená jídla

Rychlý oběd připravíte z hotového či mraženého jídla díky speciálnímu programu, s nímž nemusíte čekat, než se trouba rozehřeje.


 

Pomalé pečení

Šťavnaté a křehké masíčko perfektně připravíte s programem pro pomalé pečení.


 

Termosonda pro kontrolu teploty

Součástí trouby je praktická termosonda, kterou využijete třeba při pečení drůbeže vcelku, steaků a jiných kusů masa. Díky ní máte neustálý přehled o teplotě pečeného masa, aniž byste museli otevírat dvířka trouby.


 

Automatické gratinování

Funkci automatického gratinování využijete při dokončování pečení. Ta rozpálí velké grilovací těleso na 300 °C a úžasně rozpeče sýr na zapékaném pokrmu, zkaramelizuje med na pečené kachně či huse a postará se o zlatavou křupavou kůrku na kuřeti. Funkci lze aktivovat minimálně po 10 minutách pečení a zapnete ji po ukončení pečení stisknutím tlačítka či výběrem z menu.


 

Pečení v krocích

Využijte funkci pečení v krocích, abyste nezapomněli na žádný krok při přípravě pokrmu. Před začátkem pečení nastavíte troubě instrukce a ta už pak vše pohlídá za vás. Nastavit můžete 2 kroky pečení, například zvýšení teploty pár minut před koncem, čímž dosáhnete křupavé kůrky a zlatavého povrchu jídla.


 

Pyrolytické čištění a EcoClean

Drhnutí trouby už je minulostí. Mora VTPS 777 BX je vybavena samočisticími programy, jako pyrolytické čištění, kdy se trouba rozehřeje na 460 °C a spálí všechny nečistoty. Nebo můžete zvolit čisticí program pomocí páry EcoClean. V obou případech pak stačí setřít uvolněné zbytky nečistot hadříkem.


 

CoolDoor trojité sklo dvířek

Nemusíte se bát, že byste se vy, nebo vaše ratolesti o troubu popálily. Trojité zasklení dvířek perfektně izolují teplo uvnitř trouby.


 

Ohřev talířů

Servírování na teplé talíře pomáhá uchovat jídlu svou chuť a teplotu. Tato funkce umožňuje nahřát nádobí na teplotu od 30 do 80 °C.


 

Personalizace nastavení

Nastavte si funkce trouby tak, jak potřebujete. Přizpůsobit si můžete třeba osvětlení displeje, zobrazování hodin či hlasitost zvukových signálů. Aktivace nočního režimu ztlumí automaticky displej v noci. Jestliže často pečete a potřebujete mít připravenou troubu, můžete si u vybraných programů zapnout funkci rychlého předehřátí.

 

Teleskopické výsuvy plechů

Trouba je vybavena teleskopickými výsuvy v jedné úrovni, takže se můžete spolehnout na bezpečnou a pohodlnou manipulaci s plechem během pečení.


 

Tiché otevírání a zavírání dvířek

Dvířka disponují tlumeným otevíráním a zavíráním. Jemným tahem dvířka snadno a tiše jak otevřete, tak zavřete.


 

Čistá a elegantní

Elegantní nerezové provedení trouby zaujme vylepšenou úpravou proti otiskům prstů.

 
 

Popis produktu

indukční sklokeramická varná deska • šířka 59,5 cm • 4 varné zóny • připojení 220-240 V / 400 V • zkosená přední fazeta • dotykové ovládání • funkce SuperBooster – zajistí extra výkon • PotDetect – automatické rozpoznávání materiálu a velikosti nádobí • funkce Timer – umožňuje nastavit dobu vaření a po uplynutí se varná zóna automaticky vypne • bezpečnostní prvky: automatické vypnutí, dětská pojistka • V × Š × H: 5,4 × 59,5 × 52 cm

 
Indukční, sklokeramická varná deska Mora VDIT65DFF

Mora VDIT 65D FF, černá

Sklokeramická deska Mora VDIT65DFF vám přináší snadné ovládání, pohodlné nastavení a především bezpečný způsob vaření. Varná deska se šířkou 59,5 cm nabízí 4 varné zóny, které disponují funkcí SuperBoost. Tato funkce zvýší výkon u všech varných zón, a tím se výrazně zkrátí doba ohřevu. Dotykové ovládání nabízí plynulou regulací výkonu od 0 do 9. Samozřejmostí jsou i signalizační funkce, se kterými budete vždy v obraze.

Pečuje o vaše bezpečí

KeyLock ocení především rodiny s malými dětmi, jelikož zabrání neúmyslnému zapnutí a zároveň chrání před možným rizikem popálení nebo přenastavení spotřebiče. Nechybí ani ukazatel zbytkového tepla, který vás upozorní na to, že je varná zóna ještě horká a neměli byste na ni sahat. Pomocí funkce Timer si nastavíte dobu vaření. Po jejím uplynutí se varná deska automaticky vypne. Další bezpečnostní funkcí při manipulaci u varné zóny je AutoStop, která automaticky desku vypne po 1 minutě, co jste nádobu odebrali. Funkce PotDetect snadno rozpozná velikost a materiál vašeho nádobí.

Indukční, sklokeramická varná deska Mora VDIT65DFF

Klíčové vlastnosti:

 • Dětský bezpečnostní zámek zablokuje ovládání
 • automatickému vypnutí dojde po 1 minutě
 • Funkce Timer umožňuje nastavit délku vaření
 • Dotykové ovládání umožňuje nastavení teploty u jednotlivých varných zón
 • Maximální výkon pro rychlé zahřátí přináší funkce SuperBoost u každé varné zóny
Indukční, sklokeramická varná deska Mora VDIT65DFF, dotykový ovládací panel
Elegantní a funkční sklokeramická varná deska do Vaší kuchyně.

Rychlé vaření s efektivními funkcemi

Funkce SuperBoost zvýší výkon až o 40 %, takže přivede vodu k varu mnohem rychleji, a to i v případě objemnějších hrncůOvládací panel v přední části nabízí dotykové ovládání s regulací výkonu u jednotlivých zón od 0 do 9 a signalizací funkce. 

Indukční, sklokeramická varná deska Mora VDIT65DFF, SuperBoost

Bezpečnostní zámek ovládání

Ovládací panel můžete jednoduše uzamknout díky funkci KeyLock, aby nedošlo k nechtěnému přenastavování či zapnutí ostatních varných zón. 

Indukční, sklokeramická varná deska Mora VDIT65DFF, KeyLock

Dobu vaření pohlídá za vás

S funkcí Timer nemusíte hlídat dobu vaření. Varná deska to udělá za vás a po uplynutí nastaveného času se automaticky vypne. Výbornou vlastností je i automatické vypnutí varné zóny po jedné minutě, co z ní odejmete hrnec. 

Indukční, sklokeramická varná deska Mora VDIT65DFF, Timer

  PowerConnection 

Díky této speciální funkci je umožněno jednofázové připojení na 230 V či 16 A. 

Indukční, sklokeramická varná deska Mora VDIT65DFF, PowerConnection

Provedení desky (průměr, maximální výkon)

 • 1× varná zóna, 230 mm, 1,5 / 2 kW
 • 2× varná zóna, 180 mm, 1,5 / 2 kW
 • 1× varná zóna, 145 mm, 1,2 / 1,6 kW

Doplňkové parametry

Kategorie: Sety s indukční varnou deskou
Záruka: 2 roky
Barva spotřebičů: nerez
Typ trouby: parní horkovzdušná
Výbava trouby: výsuvné kolejnice
Energetická třída: A+