Set Mora VT 111 CX + VDST 332 FF

Neohodnoceno
Značka: Mora

Dostupnost Skladem - ihned k odeslání (2 ks)
Kód: 13270
8 890 Kč
Set Mora VT 111 CX + VDST 332 FF
Neohodnoceno
Značka: Mora
set mora vdst 332 ff
Akce

Klasická vestavná trouba Mora VT 111 CX, zařazená do energeticky úsporné třídy A, je v nerezovém provedení s povrchovou úpravou proti otiskům prstů. Regulace teploty v troubě nabízí možnost nastavení až do maximální teploty 300 °C. Celkový objem trouby je 84 l. Nabízí 6 funkcí včetně grilu, programu na pizzu a parního čištění Eco Clean. Ovládací prvky jsou umístěny vepředu pomocí 2 knoflíků. Vedení v troubě přes drátěné rošty.

 

 

Velký objem

Vestavná trouba Mora VT 111 CX s funkcí grilu má objem až 84 litrů, takže v ní můžete péct i mimořádně velké porce jídla. Klenutý interiér trouby je inspirován tradičním tvarem kamenné pece. Dvířka trouby jsou celoskleněná, takže máte dokonalý přehled o tom, co se v troubě děje, ať už ji postavíte na jakoukoli úroveň. Během pečení nemusíte troubu ani otevírat.

Rovnoměrné pečení

Uvnitř přepečené, na povrchu křupavé. Přesně takové bude kuře připravené v této troubě díky pokročilé technologii rovnoměrného pečení. Chytře umístěná topná tělesa zajišťují rovnoměrné proudění horkého vzduchu a jeho přísun tam, kam potřebuje. Zaoblený vnitřek trouby je inspirován tradičním klenutým tvarem kamenné pece.

 

Ilustrace

Program Pizza

Díky speciálnímu programu Pizza se teplota vyšplhá až na 300 ˚C, takže pizza je připravena rychle, těsto zůstává měkké a náplň čerstvá.

Program pomalého pečení

Tento program je ideální pro šetrné, pomalé a rovnoměrné pečení, takže se šťávy uzavřou uvnitř a jídlo zůstane mimořádně křehké a šťavnaté. Vhodné pro přípravu masa, ryb nebo pečiva na jedné úrovni.

Program Eco Clean

Vestavná trouba je vybavena funkcí EcoClean, která k odstranění nečistot využívá sílu páry. Čištění je snadné. Do předehřáté trouby vložte plech s vodou a spusťte 30minutový program čištění. Poté se nečistoty setřou hadříkem.

Ilustrace

 

PARAMETRY PRODUKTU

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti  A
Celk.vn.kapacita trouby 84 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 2500 W
Typ čištění EcoClean
Horkovzdušná funkce Ne
Počet funkcí 6

Fyzické vlastnosti a barva

Barva nerez
Šířka 59.5 cm
Výška 59.5 cm
Hloubka 56.4 cm
Hmotnost 24.6 Kg

Konektivita

Délka kabelu 1.5 m
Síťový kabel se zástrčkou

Display/Grafika

Vestavěný displej Ne

Další vlastnosti

Značka Mora
Smart  Ne
Jednoduché čištění Ano
Teleskopický výsuv Žádný
Počet skel dvířek 2

Funkce

Časovač Ne
Gril Ano
Typ čištění EcoClean
Počet funkcí 6

Další parametry

Třída energ.účinnosti  A
Smart (ovládání mobilem)  Ne

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby 84 L
Celkový výkon trouby 2500 W
Horkovzdušná funkce Ne

 

 
 

Popis produktu

sklokeramická varná deska • šířka 30 cm • 2 varné zóny • plotýnka s duozónou • připojení 220–240 V • přední zkosená hrana a ostatní broušené • dotykové ovládání • funkce Pause – dočasné zastavení bez ztráty parametrů • časovač s automatickým vypnutím • KeyLock – dětská pojistka • funkce KeepWarm – pro udržení teploty 70 °C • signalizace zbytkového tepla • V × Š × H: 6,6 × 30 × 52 cm

 

Mora VDST 332 FF, černá

Kompaktní sklokeramická vestavná varná deska Mora VDST 332 FF je vybavena 2 Hi-Light varnými zónami. Dotykové ovládání umožňuje plynulou regulaci teploty a zabírá pouze minimum místa. Deska signalizuje stav zbytkového tepla a brání tak nepříjemnému popálení. Vyzkoušejte stále teplou plotýnku k rozmrazování nebo rozpouštění čokolády. Povrch se velmi dobře udržuje čistý. Funkce KeepWarm drží teplotu 70 °C a je ideální pro ohřev hotových pokrmů, kterým zachová původní chuť. Pro bezpečí malých dětí stačí aktivovat funkci KeyLock, která brání nechtěné změně nastavení.

Časovač je možné nastavit až na 99 minut. Bez obav se můžete během vaření věnovat dalším aktivitám. Po uplynutí nastavené doby vás upozorní zvuková signalizace a varná deska se automaticky vypne. Praktická funkce Pause umožní přerušení vaření bez ztráty nastavené teploty. Šířka desky je 30 cm a připojení je určeno pro 220–240 V. Má přední hranu zkosenou a ostatní broušené. Celkový příkon desky je 2,9 kW. Plotýnka s dozónou má průměr 12 cm a 18 cm a samostatná plotýnka má 14,5 cm.


 

Klíčové vlastnosti:

  • Sklokeramická varná deska
  • 2 varné zóny včetně duozóny
  • Funkce KeepWarm a Pause
  • Plynulá regulace výkonu
  • Má dětskou pojistku KeyLock
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sety se sklokeramickou varnou deskou
Záruka: 2 roky
Barva spotřebičů: nerez
Typ trouby: horkovzdušné
Šířka varné desky: 30 cm
Energetická třída: A