Mora C 5242 CW

Neohodnoceno
Značka: Mora
Dostupnost Skladem - ihned k odeslání (1 ks)
Kód: 10662
8 490 Kč –8 % 7 791 Kč
Mora C 5242 CW
Neohodnoceno
Značka: Mora
MOra c5242cw
Akce Novinka
8 490 Kč –8 %

Elektrický sporák C 5242 CW v bílém provedení se sklokeramickou deskou a multifunkční troubou energeticky spadá do úsporné třídy A. Materiál použitý na varnou desku je tepelně odolný, snadno omyvatelný a vydrží zátěž až 100 kg a s ukazatelem zbytkového tepla na desce jste chráněni před nepříjemným popálením a jinými nehodami. Výkonná multifunkční trouba má celkem osm různých programů s přesnou regulací teploty v rozmezí 50-275 °C.  Připravíte s ní jídla rychle a šetrně, takže si zachovají maximum vitamínů a stopových prvků. Mezi funkcemi naleznete horní a dolní topné těleso, kruhové těleso s ventilátorem či program Pizza. Horkovzdušné pečení umožňuje péct ve více vrstvách najednou i různých druhů pokrmů, kdy při pečení nedochází k vzájemnému ovlivnění odlišných chutí a vůní například maso s pečivem. Celý prostor trouby je osvětlený pro větší přehlednost o stavu pokrmu. Ve spodní části sporáku je praktický úložný prostor, do kterého snadno uložíte příslušenství v podobě roštu a MAXI pekáče XXL o objemu až 8 l.

 

Program Pizza 275 C 
Dolní těleso s ventilátorem
Dolní topné těleso
EcoClean - čistění párou
Horní a dolní topné těleso
Horní topné těleso
Kruhové těleso s ventilátorem
 
Rychlý předehřev trouby
Bílá barva
 
Energetická třída A
 
Osvětlení trouby
Šířka 50cm
Prolisy
Vedení v troubě prolisy
Výška 85 cm
Hloubka 59,4 cm
Váha 37,4 kg
Jmenovitý příkon 9 kw
Objem trouby 62
Počet varných zón 4
Nastavitelné nožičky
Rošt
Dětský zámek
Plynové pojistky STOP GAS
Elektrický gril s ventilátorem
Hluboký plech
Možnost dokoupení příklopu sporáku
Možnost dokoupit příklop sporáku
Odkládací prostor - výklopná dvířka
Sklopná dvířka
Typ odkládacího prostoru
Chladná dvířka trouby
 
 

Popis produktu

sporák se sklokeramickou deskou • energetická třída A • objem 62 l • horkovzdušná trouba s kruhovým topným tělesem • program pizza • program pro hotová a mražená jídla • funkce EcoClean – pro snadnější údržbu • víceúrovňové pečení • bezpečnostní prvky: ukazatel zbytkového tepla, chladná dvířka trouby • příslušenství: pekáč, rošt • V × Š × H: 85 × 50 × 59,4 cm

 

 

Mora C 5242 CW

Elektrický sporák Mora v bílém provedení s označením C 5242 CW je spojuje funkce sklokeramické varné desky a multifunkční trouby a svou spotřebou spadá do energeticky velice úsporné třídy A. Varná deska je vyrobena z tepelně odolného materiálu, který vydrží až 100 kg zátěže. Navíc je díky svému zcela rovnému tvaru velice snadno omyvatelný. Deska je vybavena o ukazatel zbytkového tepla – ten světelně signalizuje, že je deska stále horká a nebezpečná na dotek, a tím upozorňuje na možnost popálení nebo vzniku jiných nehod. 

Multifunkční trouba nabízí celkem 8 programů s uživateli dovoluje přesnou regulaci teploty od 50–270 °C. Velká variabilita vám umožní připravovat jídla rychle a šetrně tak, aby si veškeré suroviny dokázaly zachovat maximum vitamínů a stopových prvků. Mezi funkcemi trouby najdete například horní a dolní topné těleso, kruhové těleso s ventilátorem nebo program Pizza. Díky horkovzdušnému pečení budete moci péct hned několik různých pokrmů najednou – perfektní cirkulace vzduchu zajistí, že se nebudou mísit jejich chutě ani vůně. Průběh pečení lze sledovat skrze velké průzorové okno a pro dokonalý přehled je vnitřek trouby vybaven navíc o kvalitní osvětlení. Ve spodní části sporáku se nachází také praktický úložný prostor, do kterého lze snadno usnadnit příslušenství, včetně roštu a MAXI pekáče XXL s objemem 8 l, které jsou součástí balení. 


 

Klíčové vlastnosti:

  • Velice úsporná energetická třída A
  • Ukazatel zbytkového tepla upozorňuje na možnost popálení
  • Trouba nabízí 8 programů a regulaci teploty od 50–275 °C
  • Speciální programy pro přípravu pizzy nebo mražených jídel 
  • Horkovzdušné pečení umožňuje přípravu více různých jídel najednou
Využijte funkci parního čištění EcoClean. Ta vám umožní čistit vnitřní prostory trouby efektivně, bez použití čistících prostředků.

 

 

Pro lenivé strávníky a ještě lenivější kuchaře

Každý máme čas od času lenivou chvíli a když nás přepadne hlad, sáhneme do mrazničky po nějakém tom mraženém polotovaru. Pro tyto chvíle má trouba Mora C 5242 CW zabudovanou speciální funkci pro přípravu mražených jídel, která je navržena přesně tak, aby vám vaše mražené nebo hotové jídlo připravil co nejrychleji a nejefektivněji.


 

Pizza program

Už žádná pizza z dovozu. Tu nejlepší si připravíte u vás doma. Trouba je vybavena o program, díky kterému se z vás stane italský pizzařský mistr. S tímto speciálním programem připravíte vynikající pizzu nebo třeba voňavou focacciu.


 

Víceúrovňové pečení

V troubách Mora zvládnete připravit i více různých pokrmů najednou. Těží totiž z chytře rozmístěných ventilátorů, které zajišťují rovnoměrný proud vzduchu. Jídlo je tak vždy krásně propečené ze všech stran. Dynamický pohyb vzduchu v prostorách trouby rovněž umožňuje víceúrovňové pečení několika pokrmů najednou, aniž by se mísily jejich chutě nebo vůně. 


 

Skutečně snadná údržba

Rovný povrch sklokeramické desky půjde vždy snadno utřít, stačí jej nechat trochu vychladnout. Jednoduché čištění se však týká i trouby, která je vybavena funkcí EcoClean. Speciální program změkčí připečené skvrny a mastnotu z vnitřku trouby, což vám umožní setřít veškeré nečistoty takřka jedním tahem.


 

Mějte vše pod kontrolou

Dvířka trouby jsou vybaveny velkým průzorovým oknem, abyste mohli kdykoli nahlédnout, jak se vašemu připravovanému pokrmu zrovna daří. Díky skleněným dvířkům s maxi průzorem tak můžete dovnitř trouby koukat kdykoli bez nutnosti ji otevírat.

Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

 

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sporáky
Záruka: 2 roky
Barva spotřebičů: bílá
Energetická třída: A
Typ sporáku: elektrické