Set GORENJE BO6735E02X + BM171E2X

Neohodnoceno
Značka: Gorenje
Dostupnost Na dotaz
Kód: 12402
8 999 Kč
Set GORENJE BO6735E02X + BM171E2X
Neohodnoceno
Značka: Gorenje

Popis produktu

vestavná trouba s přídavnou párou • energetická třída A • objem 77 l • spodní a horní topné těleso • displej • vodní (parní) čištění • funkce Horký vzduch – zajistí perfektní distribuci tepla do všech úrovní trouby • funkce GentleBake – rovnoměrné pomalé a jemné pečení pro šťavnatost pokrmu • funkce PerfektGrill – nejlepší výsledky pečení díky kombinaci dvou topných těles • funkce Gratinování – zajistí perfektně upečenou krustu na vašem pokrmu • bezpečnostní prvky: chladná dvířka • V × Š × H: 59,5 × 59,5 × 56,4 cm

 
https://www.kasa.cz/services/TsPreviewProduct/?match=GORBO6735E02X

Gorenje Essential BO6735E02X HomeMade, nerez 

Pečení s radostí a extra objemem, to je Gorenje Essential BO6735E02X s neuvěřitelnou kapacitou 77 litrů. Užijte si inovativní řešení a víceúrovňové pečení, kdy je využita celá šířka trouby s plochou na plechu 1 360 cm2. Vyzkoušejte nové technologie a funkce, které si rychle oblíbíte. Trouba disponuje výkonem 2,5 kW a rychlým nahřátím do 5 minut. Vybírat můžete z 9 programů včetně funkce StepBake, kterou si sami naprogramujete dle své potřeby.

Jedinečné gratinování pro zlatavě křupavou krustu na zapečených pokrmech nebo GentleBake pro perfektně šťavnatý výsledek. Užijte si pravou domácí pizzu a grilované speciality s dvojitým topným tělesem PerfectGrill. Úprava TouchFree Inox proti otiskům prstů zajistí dlouhotrvající lesk. Ovládání pomocí zasouvacích knoflíků a programovacích hodin IconLed. Troubu je možné čistit s programem AquaClean. Pro snadnou údržbu je možné vyjmout vnitřní sklo a jednoduše ho vyčistit. Dvířka mají dvojité zasklení.


 

Klíčové vlastnosti:

  • Horkovzdušná vestavná trouba s funkcí AquaClean
  • Funkce PerfectGrill a Gratinování pro dokonalý výsledek pečení
  • XXL prostor pro pečení s kapacitou 77 litrů
  • Rychlé nahřátí do 5 minut
  • Teplota pečení až 300 °C
https://www.kasa.cz/services/TsPreviewProduct/?match=GORBO6735E02X
Příprava skvělých pokrmů s horkovzdušnou troubou s perfektními funkcemi.

 

BigSpace pro vaše pečení

Trouba s objemem 77 litrů nabízí XXL prostor pro velké kusy jídla k pečení. Inovativní zvětšení vnitřního prostoru trouby nabízí možnost využití celé šířky trouby. Více prostoru nabízí každý plech a perfektní technologie se postará o dokonalé propečení na všech úrovních.

https://drive.google.com/drive/folders/1dg0OyLo8nnnmNbMhqhCAEUrLOGxyAcEu

 

Rychlé předehřátí

Trouba z řady OptiBake šetří váš čas o 30 %, jelikož je schopna dosáhnout teploty 200 °C za 5 minut, a řadí se tím mezi trouby s nejrychlejším předehřevem na trhu. Už se nemusíte vyhýbat receptům s nutným předehřátím trouby.

https://www.kasa.cz/services/TsPreviewProduct/?match=GORBO6735E02X

 

Systém DynamiCooling

Dokonalý a efektivní systém řízení tepla spolehlivě ochladí vnější stranu trouby. Tímto je trouba chráněna před poškozením vysokou teplotou.

https://www.kasa.cz/services/TsPreviewProduct/?match=GORBOSX6737E13BG

 

FrozenBake pro mražené potraviny

Nejrychlejší funkce pro přípravu mraženého jídla. Dokonalé pečení hotového nebo mraženého pokrmu nikdy nebylo jednodušší.

https://drive.google.com/drive/folders/1dg0OyLo8nnnmNbMhqhCAEUrLOGxyAcEu

 

Šťavnaté jídlo s GentleBake

Ideální funkce pro šťavnaté a jemné jídlo. Využívá rovnoměrné pomalé pečení pro skvělý výsledek a chuť. S pomocí GentleBake v mase zůstane uzamčena jeho šťavnatost. Vhodné i pro přípravu pečiva nebo ryb.


 

Gratinování

Funkce, která dodá vašim lasagním nebo zapečeným bramborám tu správnou kůrku. Užijte si skvělou zlatovou křupající krustu s Gorenje.


 

Home Made tvar

Perfektně a rovnoměrně upečené jídlo díky zaoblené klenbě stropu. Gorenje se nechalo inspirovat tvarem tradičních kamen na dřevo, proto tyto trouby mají skvělou cirkulaci vzduchu. Tvar HomeMade je ještě dokonalejší a propracovanější s novou konstrukcí topných těles a lepším rozložením ventilačních otvorů. Teplota díky tomu může být po celou dobu pečení stabilní. Připravované jídlo bude perfektně propečené bez spálení nebo nedopečení.

https://drive.google.com/drive/folders/1dg0OyLo8nnnmNbMhqhCAEUrLOGxyAcEu

 

Kontrola pečení StepBake

Absolutní kontrola během pečení je funkce StepBake. Proces snadno naprogramujete ručně s individuálním nastavením parametrů pro 2 až 3 kroky a trouba se o všechno postará. Vy si užijete výsledek bez dalších starostí během procesu.

https://drive.google.com/drive/folders/1dg0OyLo8nnnmNbMhqhCAEUrLOGxyAcEu

 

Dvojité těleso PerfectGrill

Perfektní výsledek pečení zaručí kombinace malého a velkého topného tělesa. Chytré umístění malého tělesa do většího umožňuje optimální distribuci tepla a skvělý výsledek pečení, kdy je pokrm uvnitř nádherně měkký a zvenčí křupavý.

https://drive.google.com/drive/folders/1dg0OyLo8nnnmNbMhqhCAEUrLOGxyAcEu

 

Pizza program

Možnost nastavení teploty až do 300 °C vám nabízí přípravu skvělé pizzy přímo u vás doma. Tento program je dokonale uzpůsoben i pro přípravu tortill, focaccie a dalších pekařských pochoutek.

https://drive.google.com/drive/folders/1dg0OyLo8nnnmNbMhqhCAEUrLOGxyAcEu

 

 Odnímatelné skleněné dveře

Jednoduché čištění a přístup k vnitřnímu sklu, které v krátké chvíli demontujete. Vaše trouba bude díky tomu krásně čistá.

https://drive.google.com/drive/folders/1dg0OyLo8nnnmNbMhqhCAEUrLOGxyAcEu

 

Vybavení:

  • 1× rošt
  • 1× hluboký smaltovaný plech

 


 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

POPIS PRODUKTU

Vestavná mikrovlnná trouba Gorenje BM171E2X s mikrovlnným příkonem 700 W bude opravdu užitečným pomocníkem ve vaší domácnosti. Součástí této trouby je i grilovací rošt, na kterém připravíte všechny oblíbené pochutiny. K dispozici máte až 4 programy pro gril. Svým nerezovým a jednoduchým designem se bude hodit do každé kuchyňské linky.

Použití vestavěné mikrovlnné trouby

Součástí každé domácnosti je určitě i mikrovlnná trouba, která usnadňuje ohřívání jídel nebo i jejich samotnou přípravu. Gorenje BM171E2X představuje vestavěný spotřebič, který své využití najde opravdu v každé kuchyni. Disponuje až 4 programy pro grilování i kombinovaným ohřevem mikrovlnný ohřev + gril. Přes skleněná dvířka můžete klidně sledovat celý proces přípravy.

Design

Elegantní design mikrovlnné trouby Gorenje BM171E2X vás okouzlí hned na první pohled. Nerezové provedení a skleněná dvířka zaručují opravdu snadnou údržbu. Dveře se otevírají pomocí knoflíku, který se nachází v pravém dolním rohu. Svým objemem 17 litrů je skvělou volbou i do větších rodin

Vnitřní vybavení

Otočný talíř s průměrem 24,5 centimetrů je součástí této výkonné mikrovlnné trouby. Skleněné provedení jednoduše očistíte od vzniklých nečistot. Přímo na grilovacím roštu můžete připravovat své oblíbené pochoutky. Halogenové osvětlení poskytne dostatek světla.

Gril

Grilování je pro mnohé z nás jednou z nejoblíbenějších úprav jídel. Při grilování vzniká sálavé teplo, které vzniklo účinkem elektrické topné spirály. Toto sálavé teplo zapéká a vytváří křupavou kůru na jídle. 

Ovládání

Manipulace s touto troubou je opravdu velmi jednoduchá. Ovládá se mechanicky pomocí otočných knoflíků. Dveře zase otevřete stisknutím knoflíku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Trouba + mikrovlnka
Záruka: 2 roky
Barva spotřebičů: nerez