Set GORENJE BO6735E05X + BM171E2X

Neohodnoceno
Značka: Gorenje
Dostupnost Na dotaz
Kód: 12403
9 999 Kč
Set GORENJE BO6735E05X + BM171E2X
Neohodnoceno
Značka: Gorenje

POPIS PRODUKTU

Vestavná trouba Gorenje BO6735E05X v nerezovém provedení má objem 77 litrů. HomeMade Plus tvar trouby je prostorný a napodobující tvar tradičních pecí na dřevo, což umožňuje optimální cirkulaci vzduchu. Ovládána je pomocí zasouvacích knoflíků doplněných Icon LED programovacími hodinami. Nabízí 9 funkcí pečení se snadnou manipulací plechu, díky částečně vysouvací teleskopické liště na 1 úrovni. Čištění se provádí pomocí páry AquaClean.

 

 

 

HomeMade design

Vestavná trouba Gorenje BO6735E05X nabízí dokonalý design v nerezovo-černém provedení. HomeMade tvar trouby a umístění topných prvků vycházejí ze zkušeností a poznatků získaných z používání kamenných pecí. Tyto poznatky vedou k vnitřnímu designu s rovnoměrnou distribucí a cirkulací horkého vzduchu. Výsledkem je optimálně upečené jídlo: uvnitř šťavnaté a zvenku křupavé. Objem trouby je 77 litrů, takže poskytuje extra velkou pečicí plochu.

Možnosti pečení

 • Horní a dolní topné těleso
 • Horní a spodní topné těleso s ventilátorem
 • Velký grilovací prvek
 • Velký gril s ventilátorem
 • Rozmrazování
 • Rychlý předehřev trouby
 • Pomalé pečení GentleBake
 • Program FrozenBake pro hotová a mražená jídla
 • Program Pizza
 • Čištění trouby AquaClean

Programy

 • GentleBake - pomalé pečení, zachová všechny šťávy uvnitř jídla a zajistí dokonalé výsledky.
 • FrozenBake - umožní vložit mražené potraviny přímo z mrazničky.
 • Gratinování - po dokončení pečení stlačíte funkci pro gratinování a trouba automaticky spustí 10minutové zapékání při 300 °C.

Dynamický ochlazovací systém DC+

Efektivní DynamiCooling+ systém účinně ochlazuje exteriér trouby a zároveň brání poškození, které způsobují vysoké teploty. Po ukončení pečení tepelný snímač začne ochlazovat vnější povrch trouby, dokud teplota neklesne pod 60 °C. Tento systém je užitečný především pro trouby s pyrolytickým čištěním, které probíhá při extrémně vysokých teplotách. Systém DynamiCooling+ pracuje při zapnuté troubě. DC+ systém se aktivuje až po vypnutí trouby.

Pečicí trouby OptiBake

Trouby Gorenje OptiBake se postarají o rychlý předehřev trouby. Teploty 200 °C dosáhnou za méně než 5 minut, čímž ušetří 30 % času. Díky tomu patří trouby OptiBake k nejrychlejším předehřívacím troubám na trhu. To se hodí u receptů, které vyžadují předehřátou troubu. O správné teplotě vás informuje světelný nebo zvukový signál (v závislosti na modelu).

Víceúrovňové pečení

Příprava několika pokrmů najednou již nebude problém. Kombinace funkce MultiFlow 360˚ a tvaru trouby HomeMade vám pomůže dosáhnout dokonalého výsledku: pečení na více plechách současně. Chutě a vůně jednotlivých pokrmů se nemíchají. Inteligentní distribuce vzduchu zajišťuje rovnoměrné propečení pokrmů na všech úrovních. Větší objem trouby navíc zajišťuje dokonalý přehled. Částečně výsuvné teleskopické lišty na 2 úrovních zajišťují snadnou manipulaci s pečicími plechy.

Snadné a pohodlné čištění

Funkce AquaClean byla výrazně vylepšena díky zcela novému povrchu trouby. AquaClean nabízí vynikající pomoc při čištění trouby. Stačí nalít půl litru vody do pečicího plechu a zapnout troubu.

Odnímatelné skleněné dveře

Trouba má odnímatelná vnitřní skleněná dvířka, která můžete snadno vyjmout. Díky tomu je čištění mnohem snazší, dvířka zůstávají čistá a máte skvělý výhled dovnitř trouby. Ve výbavě najdete také jednoúrovňovou teleskopickou zásuvku, která vám umožní snadnou manipulaci s pečicími plechy.

PARAMETRY PRODUKTU

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti  A
Celk.vn.kapacita trouby 77 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 2500 W
Typ čištění Párou
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 9

Fyzické vlastnosti a barva

Barva nerez
Šířka 59.5 cm
Výška 59.5 cm
Hloubka 56.4 cm
Hmotnost 26.6 Kg

Konektivita

Délka kabelu 1.5 m
Síťový kabel se zástrčkou

Display/Grafika

Vestavěný displej Ano

Další vlastnosti

Značka Gorenje
Smart  Ne
Jednoduché čištění Ano
Teleskopický výsuv Jednoúrovňový
Počet skel dvířek 2

Obsah balení

Obsah balení rošt

Funkce

Časovač Ano
Gril Ano
Typ čištění Párou
Počet funkcí 9

Další parametry

Třída energ.účinnosti  A
Smart (ovládání mobilem)  Ne

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby 77 L
Celkový výkon trouby 2500 W
Horkovzdušná funkce Ano

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

POPIS PRODUKTU

Vestavná mikrovlnná trouba Gorenje BM171E2X s mikrovlnným příkonem 700 W bude opravdu užitečným pomocníkem ve vaší domácnosti. Součástí této trouby je i grilovací rošt, na kterém připravíte všechny oblíbené pochutiny. K dispozici máte až 4 programy pro gril. Svým nerezovým a jednoduchým designem se bude hodit do každé kuchyňské linky.

Použití vestavěné mikrovlnné trouby

Součástí každé domácnosti je určitě i mikrovlnná trouba, která usnadňuje ohřívání jídel nebo i jejich samotnou přípravu. Gorenje BM171E2X představuje vestavěný spotřebič, který své využití najde opravdu v každé kuchyni. Disponuje až 4 programy pro grilování i kombinovaným ohřevem mikrovlnný ohřev + gril. Přes skleněná dvířka můžete klidně sledovat celý proces přípravy.

Design

Elegantní design mikrovlnné trouby Gorenje BM171E2X vás okouzlí hned na první pohled. Nerezové provedení a skleněná dvířka zaručují opravdu snadnou údržbu. Dveře se otevírají pomocí knoflíku, který se nachází v pravém dolním rohu. Svým objemem 17 litrů je skvělou volbou i do větších rodin

Vnitřní vybavení

Otočný talíř s průměrem 24,5 centimetrů je součástí této výkonné mikrovlnné trouby. Skleněné provedení jednoduše očistíte od vzniklých nečistot. Přímo na grilovacím roštu můžete připravovat své oblíbené pochoutky. Halogenové osvětlení poskytne dostatek světla.

Gril

Grilování je pro mnohé z nás jednou z nejoblíbenějších úprav jídel. Při grilování vzniká sálavé teplo, které vzniklo účinkem elektrické topné spirály. Toto sálavé teplo zapéká a vytváří křupavou kůru na jídle. 

Ovládání

Manipulace s touto troubou je opravdu velmi jednoduchá. Ovládá se mechanicky pomocí otočných knoflíků. Dveře zase otevřete stisknutím knoflíku.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Trouba + mikrovlnka
Záruka: 2 roky
Barva spotřebičů: nerez