Set GORENJE BOSX6747A01BG + BMX201AG1BG

Neohodnoceno
Značka: Gorenje

Krásný set GORENJE BOSX6747A01BG + BMX201AG1BG

 

Dostupnost Na dotaz
Kód: 12383
17 991 Kč
Set GORENJE BOSX6747A01BG + BMX201AG1BG
Neohodnoceno
Značka: Gorenje
Set gorenje bmx201ag1b
Akce Doprava zdarma

Vestavná trouba Gorenje BOSX6747A01BG nabízí dokonalý design v nerezovém provedení. HomeMade tvar trouby a umístění topných těles vychází ze zkušeností a poznatků získaných při používání kamenných pecí. Tyto poznatky vedou k vnitřní konstrukci s rovnoměrným rozvodem a cirkulací horkého vzduchu. Výsledkem je optimálně propečené jídlo: šťavnaté uvnitř a křupavé na povrchu. Trouba má objem 77 litrů, což poskytuje mimořádně velkou pečicí plochu.

AUTOBAKE

Trouba Gorenje OptiBake nabízí plně automatické pečicí programy. Na výběr máte 22 oblíbených receptů, z nichž si můžete vybrat ten nejideálnější pro připravované jídlo. Stačí vybrat typ a hmotnost potraviny a stisknout tlačítko Start. O zbytek se postará trouba. Programy AutoBake jsou bezpečné a poskytují vynikající výsledky i bez předehřívání trouby.

SPOLEHLIVĚ UPEČENO

Vestavná trouba zajistí spolehlivé výsledky pečení. Je vybavena teplotní sondou, která se stará o sledování teploty uvnitř potraviny. Po dosažení požadované teploty se aktivuje alarm. Díky tomu získáte dokonale připravené jídlo.

KATALYTICKÉ ČIŠTĚNÍ

PARAMETRY PRODUKTU

KLÍČOVÉ PARAMETRY PRODUKTU

Třída energ.účinnosti A +
Celk.vn.kapacita trouby 77 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 3500 W
Typ čištění Katalýzou
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 21

FYZICKÉ VLASTNOSTI A BARVA

Barva černá
Šířka 59.5 cm
Výška 59.5 cm
Hloubka 56.4 cm
Hmotnost 29 Kg

KONEKTIVITA

Délka kabelu 1.5 m
Síťový kabel se zástrčkou

DISPLAY/GRAFIKA

Vestavěný displej Ano

DALŠÍ VLASTNOSTI

Značka Gorenje
Smart  Ne
Jednoduché čištění Ano
Teleskopický výsuv Víceúrovňový
Počet skel dvířek 3

OBSAH BALENÍ

Obsah balení termosonda

FUNKCE

Časovač Ano
Gril Ano
Typ čištění Katalýzou
Počet funkcí 21

DALŠÍ PARAMETRY

Třída energ.účinnosti  A +
Smart (ovládání mobilem)  Ne

TROUBA

Celk.vn.kapacita trouby 77 L
Celkový výkon trouby 3500 W
Horkovzdušná funkce Ano

Trouba přináší velkého pomocníka při její údržbě, a tím je katalytické čištění. Vnitřní povrch je vyroben z katalytického smaltu, který na sebe váže mastnotu a nečistoty. Když teplota trouby během pečení dosáhne 85 °C nebo více, povrch automaticky absorbuje různé nečistoty.

BEZPEČNÉ A ŠETRNÉ

Inovativní design a prosklení dvířek izoluje troubu a zajišťuje, že teplo zůstává uvnitř. Zabraňuje tak zahřívání okolí, což je pro vás bezpečnější. Kromě toho teplo neuniká z vnitřku trouby, a tak je optimalizována spotřeba energie, takže vás jistě potěší i to, že je šetrná k životnímu prostředí.

DYNAMICKÝ CHLADICÍ SYSTÉM DC+

Účinný systém DynamiCooling+ účinně ochlazuje vnější část trouby a zároveň zabraňuje poškození způsobenému vysokými teplotami. Po dokončení pečení začne tepelný senzor chladit vnější část trouby, dokud teplota neklesne pod 60 °C. Tento systém je obzvláště užitečný pro trouby s pyrolytickým čištěním, které probíhá při extrémně vysokých teplotách. Systém DynamiCooling+ funguje při zapnuté troubě. Systém DC+ se aktivuje pouze tehdy, když je trouba vypnutá.

EXTRASTEAM

K vytvoření programu ExtraSteam použijte mělkou misku naplněnou vodou. Získáte tak další parní programy, které jsou ideální pro pečení masa, ryb, kynutých koláčů, zeleniny nebo ohřívání či regeneraci potravin, a dokonce i rozmrazování. Navíc si potraviny zachovají svou barvu, chuť a vůni. Získáte správné prostředí pro dokonalou přípravu pokrmů.

FASTPREHEAT

Trouba OptiBake zaujme funkcí FastPreheat, která se postará o rychlý předehřev trouby. Na teplotu 200 °C dosáhne za pouhých 5 minut, čímž ušetří až 30 % času potřebného pro standardní předehřev. Díky tomu patří trouby s touto funkcí k nejrychlejším troubám s předehřevem na trhu.

MOŽNOSTI PEČENÍ

  • FrozenBake - umožňuje vložit zmrazené potraviny přímo z mrazáku do trouby.
  • GentleBake - umožňuje pomalé pečení pokrmů, které zachovává všechny šťávy uvnitř pokrmu a zajišťuje dokonalé výsledky.
  • Gratinování - po skončení pečení vypněte funkci gratinování a trouba automaticky spustí 10 minut pečení při teplotě 300 °C.
  • PerfectGrill - dvojité grilovací těleso pro rovnoměrně křupavé pokrmy.
  • Pizza - umožňuje nastavit teplotu až do 300 °C, takže je ideální pro pečení pizzy, focaccia a tortilly.
  • StepBake - umožňuje nastavit parametry pro každý z požadovaných 2 kroků pečení před zahájením a trouba vše provede automaticky.

SNADNÁ MANIPULACE

Dvířka trouby jsou vybavena speciálními závěsy GentleOpen a GentleClose, takže k hladkému otevření nebo zavření stačí jemný dotyk. Má také teleskopické nástavce, které zajišťují bezpečnou manipulaci. Vysouvají se do ¾ mimo troubu, takže manipulace s horkým nádobím je snadná, ale hlavně bezpečná.

VÍCEÚROVŇOVÉ PEČENÍ

Vestavná trouba kombinuje chytrou cirkulaci vzduchu, rovnoměrné rozestupy mezi pozicemi pečicích plechů a mírně zaoblený stropní klín. Díky tomuto kombinovanému řešení zajišťuje trouba rovnoměrné propečení pokrmů na všech úrovních. Kromě toho je díky většímu průřezu dvířek dokonalý výhled na připravovaný pokrm.

ODNÍMATELNÉ SKLENĚNÉ DVEŘE

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Vestavná mikrovlnná trouba Gorenje BMX201AG1BG v černém provedení má objem 20 litrů, 5 úrovní výkonu, 15 přednastavených programů, rozmrazování a gril s výkonem 1 000 W. Uvnitř se nachází otočný talíř o průměru 24,5 cm. Je vybavena elektronickým ovládáním, funkcí AquaClean a dětskou pojistkou.

AUTOMATICKÉ PROGRAMY

Automatické předvolby usnadňují přípravu určitých typů jídel, jako jsou palačinky, kuřecí nugety, pizza, těstoviny atd. Stačí vybrat typ jídla a zadat hmotnost a trouba automaticky nastaví výkon a dobu přípravy.

LED DISPLEJ

Elegantní a přehledný LED displej umožňuje sledovat průběh vaření nebo ohřevu v mikrovlnné troubě. Časovač poskytuje aktuální informace o tom, jak dlouho bude proces vaření trvat a jaká funkce je nastavena.

DOTYKOVÉ OVLÁDÁNÍ

Díky moderní senzorové technologii nabízí mikrovlnná trouba čisté a jednoduché dotykové ovládání. Dokonale hladká ovládací plocha poskytuje elegantní vzhled a usnadňuje čištění trouby.

MIKROVLNNÉ TROUBY A GRIL

Oblíbená jídla s dokonalou kůrkou. V kombinaci s mikrovlnnými troubami lze gril použít i pro extra rychlou přípravu pokrmů. Po první polovině pečení vás trouba upozorní, abyste pokrm otočili a dosáhli rovnoměrnějšího pečení a dokonalé křupavosti.

UVNITŘ MIKROVLNNÉ TROUBY

Vnitřek mikrovlnné trouby je vyroben z nerezové oceli, což přispívá k vynikajícím výsledkům vaření. Nerezová ocel zlepšuje cirkulaci mikrovln uvnitř trouby a usnadňuje její čištění.

RYCHLÝ OHŘEV

Rychlý ohřev potravin aktivovaný jediným dotykem. Dalším stisknutím prodloužíte čas o 30 sekund. Funkce SmartStart je užitečná zejména tehdy, když se nemůžete dočkat, až bude jídlo teplé.

JÍDLA V NĚKOLIKA KROCÍCH

Ručním naprogramováním jednotlivých kroků procesu vaření můžete vařit postupně. Lze se například rozhodnout pro přípravu v mikrovlnné troubě v kroku 1, grilování v kroku 2 nebo pro kombinaci mikrovlnné trouby a grilu. Umíte také nastavit, aby se jídlo nejprve rozmrazilo a poté uvařilo. Když aktivujete režim StepBake, mikrovlnná trouba automaticky změní kroky, takže to nemusíte dělat ručně.

ČASOVAČ

Mikrovlnné trouby Gorenje umožňují nastavit dobu provozu - v závislosti na modelu až 95 minut. Časovač přehledně zobrazuje zbývající čas do konce vaření.

OHŘÍVÁNÍ TALÍŘŮ

Funkce WarmPlate je další praktický automatický program, který ohřívá talíře. Vyhřívaná plocha zabraňuje ztrátě chuti a zajišťuje, že jídlo bude chutnat tak, jak má.

AQUACLEAN

Vnitřek trouby lze snadno vyčistit díky funkci AquaClean. Nalijte vodu z vodovodu do skleněného hrnku odolného proti teplu, vložte jej do trouby a aktivujte program AquaClean. Vzniklá pára změkčí nečistoty na stěnách trouby. Po skončení programu troubu jednoduše vyčistěte vlhkým hadříkem.

PARAMETRY PRODUKTU

KLÍČOVÉ PARAMETRY PRODUKTU

Typ ovládání elektronické
Gril Ano
Vnitřní objem 20 L
Mikrovlnný výkon 800 W

FYZICKÉ VLASTNOSTI A BARVA

Barva černá
Šířka 59.5 cm
Šířka pro zabudování 56.8 cm
Výška 38.8 cm
Hloubka 34.4 cm
Hmotnost 16 Kg
Hloubka pro zabudování 30 cm
Výška pro zabudování 38 cm

DISPLAY/GRAFIKA

Vestavěný displej Ano

DALŠÍ VLASTNOSTI

Značka Gorenje
Vnitřní objem 20 L
Výkon grilu 1000 W
Mikrovlnný výkon 800 W
Deakt.otočného talíře Ne

FUNKCE

Počet programů 15
Gril Ano
Integrované hodiny Ano
Otočný talíř Ano
Přídav.typ vaření gril

VZHLED

Typ ovládání elektronické
Kovový Rámeček Ano

 

 

Trouba má odnímatelná vnitřní skleněná dvířka, která lze snadno vyjmout. Díky tomu je čištění mnohem snazší, dvířka zůstávají čistá a vy tak máte skvělý výhled do vnitřku trouby.

Doplňkové parametry

Kategorie: Trouba + mikrovlnka
Záruka: 2 roky
Barva spotřebičů: černá