Mora VDIS 658 FF Akce pánev Flonax comfort zdarma

Neohodnoceno
Značka: Mora

+ dárek Pánev zdarma

Dostupnost Skladem - ihned k odeslání (1 ks)
Kód: 13101
11 990 Kč
Mora VDIS 658 FF Akce pánev Flonax comfort zdarma
Neohodnoceno
Značka: Mora
Mora VDIS 658 FF
Akce Novinka

Popis produktu

indukční varná deska • šířka 59,5 cm • 4 varné zóny • připojení 220–240 V / 400 V • broušené hrany • dotykové ovládání • FlexiZone – spojení varných zón do jedné velké • funkce Timer – časový spínač varných zón s automatickým vypnutím • funkce KeepWarm – udržení stabilní teploty při 70 °C • bezpečnostní prvky: dětský zámek, ukazatel zbytkového tepla • V × Š × H: 5,4 × 59,5 × 52 cm

 

Mora VDIS 658 FF, černá

Hledáte indukční varnou desku, se kterou budete vařit rychle a efektivně? Mora VDIS 658 FF je ideálním řešením. Díky klasickému designukvalitnímu provedení a chytrému vybavení si domů pořídíte spotřebič, na který se můžete spolehnout. Tato varná indukční deska s šířkou 59,5 cm disponuje 4 varnými zónami a posuvným dotykovým ovládáním SliderTouch. Pomocí funkce FlexiZone můžete sloučit varné zóny a vařit téměř po celé ploše desky. Varná deska díky funkci PotDetect dokáže rozpoznat, ve které její části je nádobí položeno a podle toho zapne varnou zónu.

Praktická funkce KeepWarm udržuje stabilní teplotu vybrané zóny na 70 ˚C a jídla si tak uchovají svoji chuť a teplotu do doby, než je budete servírovat. Nechybí ani užitečná funkce KeyLock, která zabrání spuštění spotřebiče malými dětmi. Pomocí funkce Timer si můžete nastavit, po jaké době se má varná deska automaticky vypnout. 


 

Klíčové vlastnosti:

  • Extra výkon díky funkci SuperBoost
  • FlexiZone – spojení varných zón umožňuje snadné vaření ve velkých hrncích
  • Funkce KeepWarm uchová vaše pokrmy teplé
  • Funkci EasyMelt oceníte při rozpouštění másla či čokolády
  • Funkce Timer umožňuje automatické vypnutí po uplynutí nastavené doby
  • Automatické přednastavené programy SmartCooking

 

Vařte bez omezení s indukční deskou Mora VDIS 658 FF.

 

SmartCooking – automatické programy

Deska disponuje 5 automatickými přednastavenými programy SmartCooking. Auto programy je možné použít na všech varných zónách, můžete vybrat různé režimy vaření s dokonalým nastavením času a teploty. Odteď bude vaření s velkým množstvím vody, pomalé vaření, grilování, ohřívání, rozpouštění či rozmrazování zcela bez problémů.


 

Extra výkon díky SuperBoost

Funkce SuperBoost zvýší výkon až o 40 %, takže mnohem rychleji přivede vodu k varu.


 

Funkce KeepWarm

Jídlo zůstane teplé i pro členy vaší domácnosti, kteří se opozdí k obědu či večeři. S funkcí KeepWarm si pokrmy udržují teplotu 70 °C a jsou tak vždy připraveny k servírování.


 

EasyMelt bez připálení

Zapněte funkci EasyMelt, která zahřeje varnou zónu na 42 °C a umožní vám pozvolna rozpustit čokoládu či máslo, aniž by došlo k jejich připálení.


 

Propojení varných zón

Potřebujete větší varnou zónu na pekáč či velký hrnec? S funkcí FlexiZone můžete propojit 2 varné zóny v jednu velkou.


 

Nebojte se dát si pauzu

Vaříte oběd a zjistili jste, že vám chybí některá z ingrediencí? Díky funkci Pause si můžete bez obav odskočit do obchodu. Poslední nastavení vaření zůstane uloženo a vy pak můžete pokračovat tam, kde jste skončili.


 

Dobu vaření pohlídá za vás

S funkcí Timer nemusíte hlídat dobu vaření, varná deska to udělá za vás. Nastavit můžete až 99 minut vaření a po uplynutí nastaveného času se varná zóna automaticky vypne. Můžete si také nastavit klasickou minutku pomocí funkce TimeMinutes, která vás pouze na uplynutí doby upozorní zvukovým signálem.


 

Bezpečnost především

Varná deska je vybavena bezpečnostním čidlem proti vzplanutí oleje (max. 290 °C). Výbornou vlastností je i automatické vypnutí varné zóny po jedné minutě, co z ní odejmete hrnec.


 

Bezpečnostní zámek ovládání

Ovládací panel můžete jednoduše uzamknout, aby nedošlo k nechtěnému přenastavování či zapnutí ostatních varných zón vašimi ratolestmi.


 

SliderTouch dotykové ovládání

Jemným pohybem prstu po stupnici výkonu snadno regulujete výkon varných zón. Ovládání je tedy více než jednoduché. Stejně tak snadná je i údržba varné desky.


 

Funkce Memory

Kvůli nechtěnému vypnutí varné desky nemusíte věšet hlavu. Reaktivovat poslední nastavení všech varných zón můžete do 5 vteřin.


 

Automaticky rozpozná nádobí

Funkce PotDetect pozná, na které varné zóně je postaveno nádobí a do 10 vteřin od zapnutí varné desky ji automaticky zapne.

Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Varné desky indukční
Záruka: 2 roky
Barva spotřebičů: černá
Šířka varné desky: klasická (58 - 60 cm)
Výbava varné desky: Flexi zóna, Slider