Mora VDIT 658 FF Akce pánev Flonax comfort zdarma

Neohodnoceno
Značka: Mora

+ dárekPánev zdarma

 
Dostupnost Skladem - ihned k odeslání (1 ks)
Kód: 13104
9 990 Kč
Mora VDIT 658 FF Akce pánev Flonax comfort zdarma
Neohodnoceno
Značka: Mora
Mora VDIT 658 ff
Akce Novinka

Popis produktu

indukční varná deska • šířka 59,5 cm • 4 varné zóny • připojení 230/400 V • dotykové ovládání • funkce FlexiZone – umožňuje sloučit 2 varné zóny v jednu velkou • funkce SuperBoost – zvýší výkon varné zóny až o 40 % • funkce Timer – umožňuje nastavit dobu vaření a po uplynutí se varná zóna automaticky vypne • funkce Pause – uloží poslední nastavení • funkce KeepWarm – udržuje jídlo teplé při 70 °C • funkce KeyLock – umožňuje uzamknutí ovládacího panelu • automatické vypnutí varné zóny po 1 minutě od odejmutí hrnce • ukazatel zbytkového tepla • V × Š × H: 5,4 × 59,5 × 52 cm

 

Mora VDIT 658 FF, černá

S varnou deskou Mora VDIT 658 FF bude vaše vaření rychlé a jednoduché. Spotřebič nabízí celkem 4 varné zóny. Dvě z nich se přitom označují jako FlexiZone a umožňují vzájemné propojení. To oceníte zejména při používání rozměrnějšího nádobí. Každodenní vaření vám usnadní také funkce SuperBoost, která zvyšuje intenzitu ohřívání. Spotřebič automaticky detekuje, na jaké místo jsme umístili hrnec či pánev a na základě toho spustí danou varnou zónu. 

Využijte časovač i minutku

V průběhu přípravy oblíbených dobrot rozhodně oceníte funkci časovače až na 99 minut. Po uplynutí nastavené doby se varná deska automaticky vypne. Užitečná je také zabudovaná kuchyňská minutka, která vás zvukovým signálem upozorní na uplynutí přednastavené doby. Další užitečnou funkcí je Pause, která dočasně pozastaví vaření bez ztráty nastavení. Funkci Memory oceníte při nechtěném vypnutí varné desky, kdy vám ponechá 5 vteřin na obnovení posledního použitého nastavení. 

Funkce EasyMelt

Rozpuštění čokolády nebo másla nebylo nikdy jednodušší. S funkcí EasyMelt to půjde snadno, hladce a bez rizika připálení. Varná deska totiž v takovém případě udržuje přesnou teplotu 42 °C, která je pro rozpuštění surovin ideální.


 

Klíčové vlastnosti:

  • Extra výkon díky funkci SuperBoost
  • FlexiZone – spojení dvou varných zón umožňuje snadné vaření ve velkých hrncích
  • Funkce KeepWarm uchová vaše pokrmy teplé
  • Funkci EasyMelt oceníte při rozpouštění másla či čokolády
  • Funkce Timer umožňuje automatické vypnutí po uplynutí nastavené doby
  • Ukazatel zbytkového tepla vás upozorní, že je varná deska teplá

 

Pohodlné a flexibilní vaření díky funkci FlexiZone.

 

Extra výkon díky SuperBoost

Funkce SuperBoost zvýší výkon až o 40 %, takže mnohem rychleji přivede vodu k varu.


 

Funkce KeepWarm

Jídlo zůstane teplé i pro členy vaší domácnosti, kteří se opozdí k obědu či večeři. S funkcí KeepWarm si pokrmy udržují teplotu 70 °C a jsou tak vždy připraveny k servírování.


 

EasyMelt bez připálení

Zapněte funkci EasyMelt, která zahřeje varnou zónu na 42 °C a umožní vám pozvolna rozpustit čokoládu či máslo, aniž by došlo k jejich připálení.


 

Propojení varných zón

Potřebujete větší varnou zónu na pekáč či velký hrnec? S funkcí FlexiZone můžete propojit 2 varné zóny v jednu velkou.


 

Nebojte se dát si pauzu

Vaříte oběd a zjistili jste, že vám chybí některá z ingrediencí? Díky funkci Pause si můžete bez obav odskočit do obchodu. Poslední nastavení vaření zůstane uloženo a vy pak můžete pokračovat tam, kde jste skončili.


 

Dobu vaření pohlídá za vás

S funkcí Timer nemusíte hlídat dobu vaření, varná deska to udělá za vás. Nastavit můžete až 99 minut vaření a po uplynutí nastaveného času se varná zóna automaticky vypne. Můžete si také nastavit klasickou minutku pomocí funkce TimeMinutes, která vás pouze na uplynutí doby upozorní zvukovým signálem.


 

Bezpečnost především

Varná deska je vybavena bezpečnostním čidlem proti vzplanutí oleje (max. 290 °C). Výbornou vlastností je i automatické vypnutí varné zóny po jedné minutě, co z ní odejmete hrnec.


 

Bezpečnostní zámek ovládání

Ovládací panel můžete jednoduše uzamknout, aby nedošlo k nechtěnému přenastavování či zapnutí ostatních varných zón vašimi ratolestmi.


 

Dotykové intuitivní ovládání

Lehkým pohybem prstu snadno regulujete výkon varných zón. Ovládání je tedy více než jednoduché. Stejně tak snadná je i údržba varné desky.


 

Funkce Memory

Kvůli nechtěnému vypnutí varné desky nemusíte věšet hlavu. Reaktivovat poslední nastavení všech varných zón můžete do 5 vteřin.


 

Automaticky rozpozná nádobí

Funkce PotDetect pozná, na které varné zóně je postaveno nádobí a do 10 vteřin od zapnutí varné desky ji automaticky zapne.

Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Varné desky indukční
Barva spotřebičů: černá
Šířka varné desky: klasická (58 - 60 cm)
Výbava varné desky: Flexi zóna, Slider