Bosch POH6B6B10

Neohodnoceno
Značka: Bosch
Dostupnost Skladem - ihned k odeslání (1 ks)
Kód: 13143
6 050 Kč
Bosch POH6B6B10
Neohodnoceno
Značka: Bosch
Bosch POH6B6B10 vv
Akce

Popis produktu

plynová varná deska • pohodlné manuální ovládání umístěné na pravé straně • příkon při připojení na plyn 7700 W • WOK hořák s výkonem až 330 W • úsporný hořák (výkon 1000 W) • 2 klasické hořáky (výkon 1700 W)

 
Bosch POH6B6B10, černá

Bosch POH6B6B10, černá

Proč by kuchyňská plynová varná deska měla být jen něco nevzhledného? I takový spotřebič přeci může být elegantní a skvěle zapadat do vaší kuchyně. Přesně taková je i designová deska Bosch, která je tvořena z černého tvrzeného skla.

Úsporný i extra výkonný

Kromě elegantního vzhledu je deska tvořena klasicky čtyřmi plynovými hořáky, které nabízí různé stupně výkonu. K dispozici je úsporný hořák s výkonem až 1 kW a dva normální 1,7kW hořáky. Pokud vám to stále nestačí, můžete použít také WOK hořák, který má výkon až 3,3 kW.

S elegantní varnou deskou Bosch uvaříte opravdu cokoliv. 
Bosch POH6B6B10, černá

Klasika v novém pojetí

Specialitou této desky je především její netradiční vzhled. Ovládací knoflíky má umístěné na pravé straně. Díky tomu je budete mít vždy po ruce a vaření se pro vás stane ještě pohodlnějším. Součástí desky jsou také smaltované rošty, které perfektně ladí s celkovým designem. Jejich údržba i údržba plotýnky je velmi jednoduchá - stačí je očistit houbičkou.

Bosch POH6B6B10, černá

Pro vaši bezpečnost

V ovládacím knoflíku se vedle zapalovače nachází také pojistný termočlánek, který v případě náhlého vypnutí hořáků přeruší přívod plynu. 

Bosch POH6B6B10, černá

Pro všechny druhy pokrmů

Každý pokrm si žádá jiný přístup. Proto je deska vybavena 4 hořáky, které se hodí na přípravu odlišných jídel. Úsporný je vhodný na vaření dušených jídel, karamelu, rozmrazování a rozpouštění másla. Dva klasické hořáky můžete použít na vaření polévek, těstovin, brambor, čerstvé zeleniny a ohřívání pokrmů. Nejvýkonnější WOK hořák je vhodný na vaření, smažení, přípravu paella jídel a také na pokrmy asijské kuchyně.

Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Varné desky plynové
Záruka: 2 roky