LIEBHERR CNSFD 5023

Neohodnoceno
Značka: LIEBHERR

D technický list výrobku

Dostupnost Na dotaz
Kód: 12713
19 990 Kč
LIEBHERR CNSFD 5023
Neohodnoceno
Značka: LIEBHERR
xxxx
Tip

Kombinovaná chladnička Liebherr CNsfd 5023 v provedení stříbra o celkovém objemu 280 litrů s technologií NoFrost a oddělenými okruhy DuoCooling. Chladicí část má 177 litrů a mrazák ve spodní části má 103 litrů. Mrazicí kapacita je 10 kg/24 hod. a akumulační doba při poruše 20 hod. Vnitřek osvětluje LED osvětlení. Maximální dosahovaná hlučnost 35 dB.

Liebherr CNsfd 5023

Kombinovaná chladnička Liebherr CNsfd 5023 ve stříbrné barvě nabízí dostatek prostoru pro skladování potravin a skvěle vypadá v každém interiéru. Chladnička o objemu 177 litrů je umístěna v horní části. Vnitřní prostor má 3 úložné police, z nichž 2 jsou výškově nastavitelné a jedna je dělitelná.

EasyFresh

Přihrádka EasyFresh zajišťuje maximální čerstvost. Zajistí maximální podmínky pro skladování ovoce, zeleniny a dalších potravin a zachová jejich čerstvost, chuť a živiny. Zvýší se tak vlhkost v přihrádce a potraviny zůstanou déle čerstvé.

Mrazák

Spodní část kombinované chladničky je vybavena mrazicím prostorem o objemu 103 litrů, který se skládá ze tří průhledných zásuvek. Její mrazicí kapacita umožňuje zmrazit 10 kg potravin za 24 hodin. Teplotní rozsah lze nastavit od -15 do -26 °C. Odmrazování mrazničky je automatické. Doba uložení při výpadku napájení je 20 hodin.

NoFrost

Technologie NoFrost zajišťuje správné zmrazení potravin až do teploty -32 °C, takže si potraviny zachovávají svou chuť a konzistenci i po opětovném rozmrazení. Tomu napomáhá cirkulující vzduch, který zabraňuje tvorbě námrazy na potravinách. Cirkulací ledového vzduchu odvádí teplo z uložených potravin a vlhkost obsažená ve vzduchu je odváděna z mrazicího prostoru. Vnitřní prostor a uložené potraviny zůstávají po celou dobu bez mrazu. S funkcí NoFrost již není nutné klasické ruční odmrazování.

DuoCooling

Nastavení teploty v chladicím i mrazicím oddílu kombinované chladničky je přesné a vzájemně nezávislé. Díky technologii DuoCooling se dvěma nezávisle nastavitelnými okruhy nedochází k cirkulaci vzduchu mezi chladničkou a mrazničkou. Tím se zabrání přenosu pachů, nadměrnému kolísání teploty v úložných prostorech, vysychání uložených potravin v chladničce a také se šetří energie.

Dálkové ovládání

Zařízení s označením SmarDeviceBox lze rozšířit pomocí příslušenství a připojit k síti SmarDeviceBox, čímž získáte přístup k dalším službám a můžete je ovládat na dálku prostřednictvím mobilního zařízení.

PowerCooling

Výkonný cirkulační systém PowerCooling zajišťuje rychlé zchlazení čerstvě vložených potravin při zachování rovnoměrné teploty v prostoru chladničky. Ve ventilátoru je integrován aktivní uhlíkový filtr FreshAir, který zbavuje chladničku nežádoucích pachů. Na nutnost výměny vás upozorní světelný indikátor.

Maximální účinnost

Chladnička má funkci EnergySaver, která po aktivaci zvýší teplotu v chladničce o 2 stupně. To znamená, že se spotřebuje méně elektřiny, ale uložené potraviny zůstanou optimálně čerstvé. Chladnička je také vybavena režimem HolidayMode, který ponechává mrazničku v provozu a reguluje teplotu v chladničce na 15 °C.

Funkce SuperFrost

Funkce SuperFrost zajišťuje rychlé zmrazení nově vložených potravin v mrazničce při zachování jejich výživové hodnoty. Návrat z -32 °C na původní teplotu je rovněž řízen časem nebo množstvím.

Funkce SuperCool

Funkce SuperCool pomáhá absorbovat teplo z vnitřku chladničky, aby se čerstvě vložené potraviny rychleji ochladily. Návrat na původní teplotu je řízen množstvím nebo časem, aby se zajistila úspora energie.

PARAMETRY PRODUKTU

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.7 cm
Výška 165.5 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021  D

Fyzické vlastnosti a barva

Barva stříbrná
Šířka 59.7 cm
Výška 165.5 cm
Hloubka 67.5 cm
Hmotnost 63 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej Ano

Další vlastnosti

Značka Liebherr
Smart  Ano

Hlučnost

Maximální hlučnost 35 db

Mraznička

Umístění mrazničky dole
Čistá kapacita mrazničky 103 L
Mrazící výkon 10 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem 280 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky 177 L

Energetické údaje

Roční spotřeba energie 191.3 kWh
Klimatická třída SN-T
Akumulační doba 20 hod.
Třída energetické účinnosti 2021  D

Funkce

No Frost (mrazák) Ano
Rychlé zamražení Ano
Alarm Ano
Možnost přepnutí mrazící části na chladící Ne

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone Ano

Další parametry

Kovová police na lahve Ano
Smart (ovládání mobilem)  Ano
Dvouokruhový NoFrost Ano
Displej na dvířkách Ne
Smart aplikace Smart Device

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Velké spotřebiče volně stojící
Záruka: 2 roky
Barva spotřebičů: stříbrná
Typ chladničky: kombinovaná (mraznička dole)
Výška chladničky: do 166 cm
Energetická třída: D