Indesit IFW 6230 IX

Neohodnoceno
Značka: Indesit

Dostupnost Skladem - ihned k odeslání (1 ks)
Kód: 13329
5 799 Kč
Indesit IFW 6230 IX
Neohodnoceno
Značka: Indesit
ifw 6230 ix
Akce

Vestavná trouba Indesit IFW 6230 IX v nerezovém provedení je zařazena do energetické třídy A. Nabízí 3 funkce pečení: spodní ohřev, kombinovaný - spodní + horní ohřev, gril a osvětlení. Celkový objem trouby dosahuje 71 litrů. Ovládáte ji pomocí 3 mechanických otočných knoflíků. Vestavná trouba Indesit IFW 6230 IX má k dispozici časovač. Dvířka trouby jsou vybaveny dvojitým sklem.

 

 

 

Jednoduchý spotřebič

Vestavná trouba Indesit IFW 6230 IX je velmi praktickým pomocníkem pro ty, kteří hledají jednoduché řešení. Zařazena je do energetické třídy A. Její vnitřní kapacita dosahuje 71 litrů. Ovládání je mechanické prostřednictvím tří otočných knoflíků umístěných vpředu. Nabízí 3 programy pro pečení: spodní ohřev, gril, horní ohřev + spodní ohřev, Dvířka jsou vybaveny dvojitým sklem. Osvětlení zabezpečí lepší a jasnější přehled v interiéru vaší trouby, můžete kdykoliv zkontrolovat stav připravovaného pokrmu.

Dvířka trouby

Dvířka vestavné trouby jsou vybaveny dvojitým sklem. Pomocí funkce Click & Clean jednoduše vycvaknete sklo předních dveří trouby a sklo jednoduše umyjete a vložíte zpět. Vyjímatelné skleněná dvířka jsou jednoduše čistitelné pomocí vody. Dokonce je možné je mýt v myčce. Stačí na to 3 jednoduché kroky:

  •     1. zatlačte výstupky na horních rozích a vyberte skleněný panel
  •     2. vyberte horní přírubu dvířek
  •     3. vytáhněte vnitřní sklo a vyčistěte ho

Naklápěcí gril

Gril v této vestavné troubě lze jednocucho stáhnout dolů pro lepší přístup a jeho snadné čištění. Pro vyčištění a natočení povrchu grilu postačí několik sekund. Navíc je tento gril celopovrchový, což znamená, že zajistí rovnoměrné propečení a dokonalé výsledky. Rovnoměrně ugriluje celý povrch.

XXL Kapacita trouby

Vnitřní prostor o objemu 71 l má XXL vnitřní prostor, ve kterém pohodlně připravíte i více póry najednou. Tato kapacita zvyšuje velikost pečícího plechu o 10 % a maximalizuje flexibilitu.

Patentované osvětlení trouby

Pro dokonalý přehled a kontrolu připravovaného jídla není nutné dvířka trouby otevírat. Díky vnitřnímu osvětlení máte ve všem přehled a vaše pokrmy pod kontrolou.

Připraví rovnoměrně jídla

Multiflow zajišťuje rovnoměrnou distribuci vzduchu ve vnitřním prostoru vestavné trouby díky nucenému oběhu. Rovnoměrná příprava jediného Prokris nebo i 3 různých chodů najednou je možná bez smíchání vůní a chuti díky ventilaci vnitřního prostoru trouby.

Nucený oběh vzduchu

Dokonalé výsledky pečení dosahuje vestavná trouba díky nucenému oběhu vzduchu - multifunkce. Teplota uvnitř trouby je rozptýlena rovnoměrně po celém vnitřním prostoru pro dosažení perfektních výsledků pečení.

Průvodce vařením

Na vnitřní straně dveří je umístěn praktický průvodce vařením, který nabízí nejvhodnější funkce, teplotu a úroveň umístění plechu na pečení podle různých druhů pokrmů. Umožňuje tak využít ideální nastavení trouby pro dosažení skvělých výsledků pečení.

3 druhy pečení

Vestavná trouba je velice jednoduchá co se týče ovládání a funkcí. Nabízí nastavení teplot v rozmezí 60 - 250 °C. Určitě postačí nenáročným hospodyňkám. Statický program - kombinace horního a dolního topného tělesa zajistí, že teplo je rovnoměrně distribuováno uvnitř trouby, díky čemuž připravíte dokonale upečené pokrmy. Spodní ohřev je ideální pro závěrečné dopečení vašich jídel pomocí nastavení perfektní teploty. Pomocí grilu dokonale ugrilujete maso, ryby nebo i toasty.

 

PARAMETRY PRODUKTU

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti  A
Celk.vn.kapacita trouby 71 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 1800 W
Typ čištění Žádný
Horkovzdušná funkce Ne
Počet funkcí 3

Fyzické vlastnosti a barva

Barva nerez
Šířka 59.5 cm
Výška 59.5 cm
Hloubka 55 cm
Hmotnost 27.1 Kg

Konektivita

Délka kabelu 1 m
Síťový kabel bez zástrčky

Display/Grafika

Vestavěný displej Ne

Další vlastnosti

Značka Indesit
Smart  Ne
Jednoduché čištění Ne
Teleskopický výsuv Žádný
Počet skel dvířek 2

Funkce

Časovač Ano
Gril Ano
Typ čištění Žádný
Počet funkcí 3

Další parametry

Třída energ.účinnosti  A
Smart (ovládání mobilem)  Ne

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby 71 L
Celkový výkon trouby 1800 W
Horkovzdušná funkce Ne

Doplňkové parametry

Kategorie: Vestavné trouby
Záruka: 2 roky
Barva spotřebičů: nerez
Typ trouby: horkovzdušné
Energetická třída: A