MORA VT 522 CX

Neohodnoceno
Značka: Mora

Dostupnost Na dotaz
Kód: 13071
5 990 Kč
MORA VT 522 CX
Neohodnoceno
Značka: Mora
Mora VT 522 X
Akce

POPIS PRODUKTU

Vestavná trouba Mora VT 522 CX v elegantním nerezovém provedení je zařazena do energeticky úsporné třídy A. S celkovým objemem 77 litrů nabízí 12 různých programů s přesnou regulací teploty v rozmezí 50-300 °C. Oceníte také speciální program na čištění trouby EcoClean, program na pizzu a program na grilování. Ovládací prvky jsou umístěny vpředu pomocí 2 tlačítek. Dvířka mají dvojité sklo a vedení v troubě se provádí pomocí drátěných roštů.

 

 

Velký objem

Vestavná trouba Mora VTS 543 BW má objem až 77 litrů, takže v ní můžete péct i mimořádně velké porce jídla. Vnitřek trouby má smaltovaný povrch pro lepší odraz tepla a izolaci. Dvířka trouby jsou celoskleněná, takže máte dokonalý přehled o tom, co se v troubě děje, ať už ji postavíte na jakoukoli úroveň. Během pečení nemusíte troubu ani otevírat.

Rovnoměrné proudění pro dokonalý výsledek

Uvnitř přepečené, na povrchu křupavé. Přesně takové bude kuře připravené v této troubě, díky pokročilé technologii rovnoměrného pečení. Chytře umístěná topná tělesa zajišťují, že horký vzduch proudí rovnoměrně a dostane se tam, kam potřebuje. Zaoblený vnitřek trouby je inspirován tradičním klenutým tvarem kamenné pece.

Ilustrace

Předehřátí trouby

Už žádné dlouhé čekání! Rychlý předehřev trouby šetří váš čas a troubu zahřeje za 5 minut na 200 ˚C. Zvukový signál vás upozorní, že je trouba správně předehřátá a můžete začít péct.

Ilustrace

Víceúrovňové pečení

V troubě Mora VTS 543 BW snadno a rychle připravíte nedělní oběd pro více hostů. Jídlo můžete připravovat až na 5 pečicích plechách najednou. I při víceúrovňovém pečení bude jídlo rovnoměrně propečené.

Ilustrace

Program pro mražená a hotová jídla

Díky speciálnímu programu pro hotová a mražená jídla ušetříte ještě více peněz, protože si rychleji připravíte chutný oběd, aniž byste museli předehřívat troubu. Výsledek však bude dokonalý, takže si můžete v klidu vychutnat kuřecí nugety, lasagne, hranolky nebo například croissanty.

Program pomalého pečení

Tento program je ideální pro šetrné, pomalé a rovnoměrné pečení, při kterém se šťávy uzavřou uvnitř a jídlo zůstane velmi křehké a šťavnaté. Vhodné pro přípravu masa, ryb nebo pečiva na jedné úrovni.

Program EcoClean

Vestavná trouba je vybavena funkcí EcoClean, která k odstranění nečistot využívá sílu páry. Čištění je snadné. Do předehřáté trouby vložte plech s vodou a spusťte 30minutový program čištění. Poté se nečistoty setřou hadříkem.

Ilustrace

 

PARAMETRY PRODUKTU

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti  A
Celk.vn.kapacita trouby 77 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 3500 W
Typ čištění EcoClean
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 12

Fyzické vlastnosti a barva

Barva nerez
Šířka 59.5 cm
Výška 59.5 cm
Hloubka 56.4 cm
Hmotnost 29 Kg

Konektivita

Délka kabelu 1.5 m
Síťový kabel se zástrčkou

Display/Grafika

Vestavěný displej Ne

Další vlastnosti

Značka Mora
Smart  Ne
Jednoduché čištění Ano
Teleskopický výsuv Žádný
Počet skel dvířek 2

Funkce

Časovač Ne
Gril Ano
Typ čištění EcoClean
Počet funkcí 12

Další parametry

Třída energ.účinnosti  A
Smart (ovládání mobilem)  Ne

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby 77 L
Celkový výkon trouby 3500 W
Horkovzdušná funkce Ano
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vestavné trouby
Záruka: 2 roky
Barva spotřebičů: nerez
Energetická třída: A