WHIRLPOOL AKP 745 WH

Neohodnoceno
Značka: Whirlpool

Dostupnost Na dotaz
Kód: 13332
10 990 Kč
WHIRLPOOL AKP 745 WH
Neohodnoceno
Značka: Whirlpool
WHIRLPOOL AKP 745 WH
Tip Doprava zdarma

Vestavná trouba Whirlpool AKP 745 WH v bílém provedení je horkovzdušná. Díky svému zajímavému designu bude určitě ozdobou každé kuchyně. Ovládání probíhá pomocí dvou otočných a zápustných knoflíků. Všechny hodnoty jsou zobrazovány na grafickém displeji. Velkou výhodou je technologie SmartClean, díky které vyčistíte troubu snadno a rychle bez jakýchkoliv přípravků. Objem trouby je 65 litrů. Mezi výbavu patří teleskopické výsuvy, 2 pečící plechy a rošt. Energetická třída A. Maximální teplota 250 °C.

 

 

 

Horkovzdušná vestavná trouba od společnosti Whirlpool

V případě, že sháníte novou troubu do vaší kuchyně, máme pro vás řešení. Společnost Whirlpool uvádí na trh novinku. Nabízí vám horkovzdušnou troubu AKP 745 WH. Trouba se vyrábí v zajímavém provedení, které jistě doplní každou kuchyň, tradiční i moderní. Trouba Whirlpool AKP 745 WH je jednou z designové řady ABSOLUTE Core. Bílé provedení je velice zajímavé. Dominantní je i masivní madlo, které vystupuje nad úroveň trouby. Ovládání probíhá pomocí dvou zápustných, otočných knoflíků. Je velice jednoduché. Důležité údaje se zobrazují na černobílém grafickém displeji. Cirkulace horkého vzduchu ve vnitřním prostoru trouby pomáhá urychlit pečení oblíbených pokrmů. Ventilátor s kruhovým topným tělesem distribuuje horký vzduch v celém prostoru rovnoměrně, aby bylo vaše jídlo pokaždé dokonale upečené z každé strany v co nejkratším čase.

Samočištění se SmartClean

Vestavná trouba má k dispozici jednoduchý a zároveň účinný způsob odstraňování nečistot a mastnoty, která vzniká při pečení. Hydrolýza nabízí jednoduchou, pohodlnou a efektivní možnost čištění trouby. Postačí zapnout troubu na hodinu, nastavit teplotu na 220 °C, aby se aktivovaly katalytické panely, které rozkládají a absorbují tuk.

Bezpečná manipulace s plechy

Pro pohodlnou a maximálně bezpečnou manipulaci s plechy nebo nádobím při pečení má trouba k dispozici teleskopický výsuv na jedné úrovni. Ten zajišťuje spolehlivé uchopení plechu a jeho jednoduché vysouvání bez hrozby pádu, převrhnutí nebo náhodného popálení.

Povrchová úprava AFP

Vestavná trouba má povrchovou úpravu AFP (proti otiskům prstů). Nekonečné leštění a úklid povrchu spotřebiče tak už bude minulostí. Speciální povrchová úprava proti otiskům zajistí, aby povrch trouby zůstal stále čistý.

Spotřeba

Spotřebič patří do energetické třídy A. Díky své úspostnosti ušetří nejen životní prostředí, ale také vaše peníze. Trouba spotřebuje během konvenční funkce 0,85 kWh za cyklus. Index energetické účinnosti je 106,9 kWh/rok. Maximální příkon trouby 3 200 W. Napětí 230 V. Frekvence 50 Hz. Proudová pojistka 16 A. Spotřeba energie v pohotovostním režimu < 1,0 W. Ve vypnutém režimu < 0,5 W.

Rozměry

Trouba Whirlpool AKP 745 WH je vestavná. Rozměry otvoru, které jsou důležité pro snadné zabudování jsou následující: výška 600 mm × šířka 560 mm × hloubka 550 mm. Rozměry samotného spotřebiče jsou 595 (výška) × 595 (šířka) × 564 (hloubka) mm.

Funkce

Spotřebič je vybaven 2 úrovněmi pečení. Dále můžete zvolit statický horní + spodní ohřev, statický spodní ohřev nebo gril, gril + ventilátor, ventilátor s kruhovým topným tělesem. K dispozici je také turboventilátor s kruhovým topným tělesem, ventilátor + statický horní a spodní ohřev a ventilátor + rozmrazování. Velkou výhodou je funkce samočištění trouby pomocí páry SmartClean. Čištění spotřebiče bude od teď jednoduché, stačí zapnout tento program a nechat ho pracovat za vás. 

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti  A
Celk.vn.kapacita trouby 65 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 3200 W
Typ čištění Párou
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 8

Fyzické vlastnosti a barva

Barva bílá
Šířka 59.5 cm
Výška 59.5 cm
Hloubka 56.4 cm
Hmotnost 33 Kg

Konektivita

Síťový kabel bez zástrčky

Display/Grafika

Vestavěný displej Ano

Další vlastnosti

Značka Whirlpool
Smart  Ne
Jednoduché čištění Ano
Teleskopický výsuv Jednoúrovňový

Funkce

Časovač Ano
Gril Ano
Typ čištění Párou
Počet funkcí 8

Další parametry

Třída energ.účinnosti  A
Smart (ovládání mobilem)  Ne

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby 65 L
Celkový výkon trouby 3200 W
Horkovzdušná funkce Ano

Doplňkové parametry

Kategorie: Vestavné trouby
Záruka: 2 roky
Barva spotřebičů: bílá
Typ trouby: horkovzdušné
Výbava trouby: výsuvné kolejnice
Energetická třída: A