HISENSE RB434N4BW2

Neohodnoceno
Značka: Hisense

Informační list

Dostupnost Na dotaz
Kód: 12248
12 990 Kč
HISENSE RB434N4BW2
Neohodnoceno
Značka: Hisense

Kombinovaná chladnička s mrazničkou Hisense RB434N4BW2 obsahuje celou řadu moderních technologií, které prodlouží trvanlivost uložených potravin, zjednoduší vám údržbu a úklid lednice a v neposlední řadě i výrazně sníží spotřebu. 

Jednou z těchto technologií je i NoFrost. Upravený systém chlazení zaručuje, že se na stěnách a uložených potravinách nebude dále usazovat námraza. Odpadne vám tak hned několik starostí najednou. Ušetříte čas strávený ručním odmrazováním, výrazně se sníží spotřeba a orientace při hledání potravin bude mnohem snadnější. 

 

Další pokročilou funkcí je AdaptTech. Ta sleduje způsob, jakým ledničku používáte, respektive kdy nejčastěji otevíráte dvířka. Podle toho se změní i průběh chlazení a jeho výkon. Typicky je ráno a večer vyšší, aby se podařilo udržet teplotu, v noci pak může být nižší, aby se uspořila energie. 

Podobně funguje i úsporný režim EcoMode, který můžete aktivovat například během delší nepřítomnosti. Další peníze může ušetřit například i dveřní alarm, který upozorní na špatně dovřená dvířka. 

Ve vnitřním prostoru ledničky vás překvapí hned dvě přihrádky ve spodním prostoru. Box na ovoce a zeleninu je doplněn regulátorem vlhkosti. Právě její optimální hladina je společně s teplotou důležitá pro to, aby potraviny vydržely déle čerstvé a nekazily se. Nad ní pak naleznete FreshBox, který je skvělý pro uskladnění čerstvého masa a ryb. Ty opět vydrží déle čerstvé díky mikroklimatu a také se jejich pachy nešíří do dalších částí lednice. 

Ani ve zbylé částí lednice se nemusíte dělat starosti s tím, které místo je lepší nebo horší. Díky systému Multi AirFlow je chladný vzduch rychle a účinně rozveden po celém objemu chladničky. 

Stejně tak se můžete spolehnout i na mrazicí část s objemem 96 litrů, které jsou rozděleny pomocí tří plastových přihrádek. Z výbavy mrazáku stojí za zmínku funkce Fast Freeze. Pokud potřebujete uskladnit větší množství potravin, stačí ji aktivovat, čímž se dočasně sníží teplota. Tím je zajištěno kvalitní chlazení pro již uložené jídlo. V případě uskladnění čerstvých potravin pak dosáhnete kvalitnějších výsledků. 

Ovládání veškerých funkcí i nastavení teploty máte hned po ruce na LED displeji na čelní straně, kde můžete sledovat i teplotu. 

331 l, (235+96), LED display, NoFrost, FastFreeze, EcoMode, AdaptTech technologie, nízkoteplotní zásuvka, energetická třída E, hlučnost 38 dB, spotřeba: 0,673 kWh/24 hod., rozměry: v x š x h 200x60x59,2 cm, bílá

Doplňkové parametry

Kategorie: Chladničky
Záruka: 2 roky
Barva spotřebičů: bílá
Typ chladničky: kombinovaná (mraznička dole)
Výška chladničky: do 205 cm
Energetická třída: E