Hisense

O značce Hisense

Světoznámá značka Hisense vznikla v roce 1969 v Číně. Dnes zaměstnává více než 75 000 pracovníků téměř po celé planetě. Jedná se o světovou špičku na trhu Smart TV, domácích spotřebičů, mobilních a komunikačních zařízení. Na trhu plochých televizorů v Číně je nepřetržitě jedničkou již 13 let. Objemem prodeje, kvalitou a oblíbeností značky je dnes Hisense třetím největším výrobcem televizorů na celém světě. V roce 2020 je značka Hisense oficiálním sponzorem EURO 2020.

Moderní technologie

Mají-li být technologie opravdu inovativní, musí být dostupné všem. Není ani tak důležité, jaké jsou, ale co dokáží. Měly by činit svět lepším, měly by nám věci usnadňovat, měly by být snadno ovladatelné a každému dostupné. Posláním Hisense je vyvíjet právě takové technologické inovace, které zkvalitní životy druhých.

Kvalita a hodnoty

Ty nejlepší věci v životě mají překonávat naše očekávání. Společnost Hisense ja hrdá na kvalitu svých výrobků. Přísně dbá na dodržování procesu zvyšování kvality – může tak své výrobky hrdě prodávat a stát si za jejich kvalitou. Hlavním krédem společnosti je důvěra zákazníků v kvalitu výrobků značky Hisense.

Servis

Výrobou a prodejem starost o výrobky nekončí. Servisní tým Hisense je připraven kdykoli pomoci, a pokud se vyskytne nějaký problém, servisní tým je tu, aby jej vyřešil co nejrychleji k vaší spokojenosti. Servisní tým úzce spolupracuje s oddělením výzkumu a vývoje, s návrháři, ale také s lidmi z prodeje a marketinku, aby celá společnost znala potřeby zákazníků a fungováni svých výrobků.

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem
hisense a
10 990 Kč
Kód: 12245
HISENSE RB434N4BW2...
12 990 Kč
Kód: 12248

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem